u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 01.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 02.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 03.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 06.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 07.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 08.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Anne Line Sund
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
12:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 09.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
09:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 10.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 13.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 14.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 15.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Anne Line Sund
12:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Caroline Sofie Slotte
17:00
12:00
Keramikk overflate laboratoriet, Caroline Sofie Slotte
17:00
12:00
Keramikkverksted, Caroline Sofie Slotte
17:00
12:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 16.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 17.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
09:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 20.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 21.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 22.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 23.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 24.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 27.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 28.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 29.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 30.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 31.01.2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00