v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/8 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/8 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/9 
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/9 
FUF040, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF091, TIF096, Johanneberg, FB, Föreläsning, Jan Swenson, TKTFY-3
14:00
13:15
TIF091, TIF096, Johanneberg, FB, Föreläsning, Andreas Martin Heinz, TKTFY-3
15:00
14:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HC4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/9 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FUF040, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/9 
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/9 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/9 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/9 
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/9 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/9 
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB1, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HA4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/9 
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/9 
Omtentamensanmälan
13:00
12:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/9 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/9 
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/9 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/10 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/10 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/10 
Omtenta LP4/Re-exam SP4
13:00
08:00
Tentamensanmälan LP1
18:00
13:00

v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/10 
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, SB-H2, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, SB-H2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/10 
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/10 
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15

v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/10 
TIF091, TIF096, Johanneberg, FB, Föreläsning, Raimund Feifel, TKTFY-3
11:45
10:00
FUF040, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/10 
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/10 
FUF040, Johanneberg, Johanneberg, FL51, FL52, Frågestund, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/11 
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TME055, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/11 
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, ML2, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/11 
TIF091, TIF096, Johanneberg, FB, Föreläsning, Marianne Liebi, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EF, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, ED, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/11 
RRY125, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TME055, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, ED4225, Simulering, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L308, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/11 
Halv dag/Half day
17:00
13:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4220, ED4225, Simulering, Grupp C, D, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15

v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/11 
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Simulering, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/11 
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, ES63, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, ES62, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/11 
RRY125, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/11 
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
17:00
15:15
RRY125, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/11 
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/11 
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ML16, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, ES63, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/11 
RRY125, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, F7309, A11, Veronica Idebohn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Johanneberg, ML2, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
FARM, MPCAS-1, MPCAS-2, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad
17:00
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L316, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/11 
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EA, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
17:00
15:15
RRY125, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/11 
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Studiebesök, Visit to Onsala Space Observato, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
11:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/11 
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FTF131, Johanneberg, FL41, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/11 
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/11 
RRY125, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, F7309, A11, Måns Wallner, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Johanneberg, ES52, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/11 
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
RRY125, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/11 
EEM021, Johanneberg, MC2-Kollekt, HA4, Dugga, TKELT-3, TKTFY-3
12:30
08:30
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/11 
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HB1, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ML1, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
19:00
15:15
TIF101, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, DEMONSTRATION, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
EEM021, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/12 
RRY125, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, F7309, A11, Veronica Idebohn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, KE, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
21:00
17:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/12 
FTF131, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
TMA690, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
RRY125, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/12 
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
11:45
10:00
TMA690, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TME055, Johanneberg, ML15, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Johanneberg, MT14, Datorövning, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
TIF101, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/12 
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, F7309, A11, Måns Wallner, TKTFY-3
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
17:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, Rohde&Schwarz, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/12 
RRY125, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TME055, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/12 
FTF131, Johanneberg, EL42, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
RRY125, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/12 
EEM021, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Johanneberg, ML14, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/12 
Omtentamensanm
13:00
12:00
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Johanneberg, MA, Räkneövning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Johanneberg, FL51, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, F7309, A11, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Johanneberg, ML4, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
MVE370, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:00
14:00
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
19:00
15:15
DIT791GU, EDA452, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/12 
FUF045, FYP302GU, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, F7308, Zeeman, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, MC2-Kollekt, Övning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, EL42, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, SAAB, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/12 
RRY125, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE550, Johanneberg, HB2, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
MVE550, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, ED4220, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/12 
DIT791GU, EDA452, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
RRY125, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/12 
Självstudier/Self studies
13:00
08:00
Tentamensanmälan
18:00
13:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/12 
Julafton/Holiday
18:00
08:00

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/12 
Nyårsafton/Holiday
18:00
08:00

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/1 
Trettondedag jul/Holiday
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/1 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
KurssignaturKursnamn
KurssignaturKursnamn


 
DAT038, Datastrukturer och algoritmer
 
DAT525, Datastrukturer och algoritmer
 
DIT791GU, Grundläggande datorteknik
 
EDA452, Grundläggande datorteknik
 
EEM021, Högfrekvensteknik
 
FTF131, Matematisk fysik
 
FTF140, Termodynamik och statistisk mekanik
 
FUF040, Kvantfysik
 
FUF045, Speciell relativitetsteori
 
FYP300GU, Statistisk fysik
 
FYP302GU, Mekanik B
 
MVE370, Matematik och samhälle
 
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens
 
RRY125, Modern astrofysik
 
TDA417, Datastrukturer och algoritmer
 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs
 
TIF091, Experimentell fysik 2 - bas
 
TIF096, Experimentell fysik 2 - tillägg
 
TIF101, Tillämpad kvantfysik
 
TMA690, Partiella differentialekvationer
 
TME055, Strömningsmekanik
 
Flera Kurs
 
Information