v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 25/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 26/3
Kandidatarbete
17:00
08:00
MVE370, Lektion, MVH12, Pascal, 0, 0, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Samuel Bengmark
19:00
17:15
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 27/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 28/3
Självstudier/Self-studies
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 29/3
Ledigt/Holiday
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 30/3
Självstudier/Self-studies
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 31/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 1/4
Ledigt/Holiday
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2/4
Självstudier/Self-studies
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 3/4
Omtentamen LP2(Re-exam SP2
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 4/4
Omtentamen LP2(Re-exam SP2
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 5/4
Omtentamen LP2(Re-exam SP2
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 6/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 7/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 8/4
TIF076, Föreläsning, HC1, 0, Hörsalslängan, Tünde Fülöp
11:45
10:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 9/4
Kandidatarbete
17:00
08:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 10/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 11/4
TIF076, Föreläsning, HA3, 0, Hörsalslängan, Tünde Fülöp
11:45
10:00
Kandidatarbete
17:00
13:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 12/4
Kandidatarbete
11:45
08:00
TIF076, Räkneövning, FL62, FL63, 0, 0, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Emil Raaholt Ingelsten, Ida Ekmark
15:00
13:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 13/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 14/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 15/4
TIF076, Föreläsning, HC3, 0, Hörsalslängan, Julia Wiktor
11:45
10:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 16/4
Kandidatarbete
17:00
08:00
MVE370, Lektion, MVH12, Pascal, 0, 0, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Samuel Bengmark
19:00
17:15
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 17/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 18/4
TIF076, Räkneövning, FL62, FL63, 0, 0, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Emil Raaholt Ingelsten, Ida Ekmark
11:45
10:00
Kandidatarbete
17:00
13:15
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 19/4
Kandidatarbete
11:45
08:00
TIF076, Föreläsning, HA3, 0, Hörsalslängan, Björn Wickman
15:00
13:15
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 20/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 21/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 22/4
TIF076, Föreläsning, HC1, 0, Hörsalslängan, Tünde Fülöp
11:45
10:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 23/4
Kandidatarbete
17:00
08:00
MVE370, Lektion, MVH12, Pascal, 0, 0, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Samuel Bengmark
19:00
17:15
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 25/4
TIF076, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, Tünde Fülöp
11:45
10:00
Kandidatarbete, HA1, 0, Hörsalslängan, Fackspråk föreläsning 4
15:00
13:15
Kandidatarbete
17:00
13:15
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 26/4
Kandidatarbete
11:45
08:00
TIF076, Räkneövning, FL62, FL63, 0, 0, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Emil Raaholt Ingelsten, Ida Ekmark
15:00
13:15
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 28/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 29/4
TIF076, Föreläsning, HC1, 0, Hörsalslängan, Tünde Fülöp
11:45
10:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 30/4
Självstudier/Self-studies
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 1/5
Ledigt/Holiday
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2/5
TIF076, Föreläsning, HA3, 0, Hörsalslängan, Tünde Fülöp
11:45
10:00
Kandidatarbete, GD-Salen, 0, Fysik-Huset, Fackspråk föreläsning 5
15:00
13:15
Kandidatarbete
17:00
13:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 3/5
Kandidatarbete
11:45
08:00
TIF076, Räkneövning, FL72, FL73, 0, 0, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Emil Raaholt Ingelsten, Ida Ekmark
15:00
13:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 6/5
TIF076, Föreläsning, HA3, 0, Hörsalslängan, Tünde Fülöp
11:45
10:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 7/5
Kandidatarbete
17:00
08:00
MVE370, Lektion, Samuel Bengmark, Grupprum:MVL23
19:00
13:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 8/5
TIF076, Föreläsning, HA3, 0, Hörsalslängan, Tünde Fülöp
11:45
10:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 9/5
Ledigt/Holiday
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 10/5
Självstudier/Self-studies
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 12/5
Tentamensanmälan LP4 stänger
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 13/5
TIF076, Föreläsning, HA3, 0, Hörsalslängan, Patrik Johansson
11:45
10:00
TIF076, Räkneövning, FL72, FL73, 0, 0, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Emil Raaholt Ingelsten, Ida Ekmark
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 14/5
Kandidatarbete
17:00
08:00
Kandidatarbete, GD-Salen, 0, Fysik-Huset, Fackspråk föreläsning 5
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 16/5
TIF076, Föreläsning, HA3, 0, Hörsalslängan, Tünde Fülöp
11:45
10:00
Kandidatarbete
17:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 17/5
Kandidatarbete
11:45
08:00
TIF076, Räkneövning, FL62, FL63, 0, 0, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Emil Raaholt Ingelsten, Ida Ekmark
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 19/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 20/5
Anmälan omtenta stänger
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 21/5
Kandidatarbete
17:00
08:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 22/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 23/5
EENX16, Obligatorisk, FL51, FL61, FL71, 0, 0, 0, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Jonas Sjöberg
17:00
08:00
TIFX11, Presentation, KS101, 0, Kemi-Huset
16:30
09:00
Kandidatarbete
17:00
13:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 24/5
Kandidatarbete
11:45
08:00
SEEX16, Presentation, EA, EB, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket
17:00
08:00
TIFX11, Presentation, KS101, 0, Kemi-Huset
16:30
09:00
MCCX11, MC2 Kollektorn , 0, MC2-Huset, MCCX11 - Kandidatarbetesredovisningar
17:00
09:00
EENX16, Obligatorisk
14:00
11:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 25/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 26/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 27/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 28/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 29/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 30/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 31/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 1/6
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 2/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 3/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 4/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 5/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 6/6
Helgdag/ Holiday
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 7/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 8/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 9/6
Kurssignatur | Kursnamn |
EENX16 | Kandidatarbete vid Elektroteknik |
MCCX11 | Kandidatarbete vid Mikroteknologi och nanovetenskap |
MVE370 | Matematik och samhälle |
SEEX16 | Kandidatarbete vid Rymd-, geo- och miljövetenskap |
Kurssignatur | Kursnamn |
TIF076 | Miljöfysik |
TIFX11 | Kandidatarbete vid Fysik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.