Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Dec  
Gå till nästa månad

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/12 
TDA552, Objektorienterad programmering och design, E-Studion, Övning, Grupp A, B, TKITE-1
11:45
10:00
TMV200, Diskret matematik, EL41, EL42, EL43, Övning, TKELT-3, TKITE-1
15:00
13:15
TDA552, Objektorienterad programmering och design, E-Studion, Övning, Grupp C, D, TKITE-1
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/12 
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HC1, Föreläsning, TKITE-1
11:45
10:00
Info-IT1, Programinfo IT1, HC4, Information, TKITE-1
13:00
12:00
TMV200, Diskret matematik, HC4, Föreläsning, TKELT-3, TKITE-1
15:00
13:15
TMV200, Diskret matematik, EL41, EL42, EL43, Övning, TKELT-3, TKITE-1
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/12 
TMV200, Diskret matematik, HB3, Föreläsning, TKELT-3, TKITE-1
09:45
08:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, E-Studion, Övning, Grupp C, D, TKITE-1
11:45
10:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, ES61, ES62, Övning, Grupp A, B, TKITE-1
15:00
13:15
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HB105, HB110, Laboration, TKITE-1
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/12 
TMV200, Diskret matematik, HB3, Föreläsning, TKELT-3, TKITE-1
09:45
08:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HC1, Föreläsning, TKITE-1
11:45
10:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HA1, Lunchseminarium, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1
13:00
12:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HB105, HB110, Laboration, TKITE-1
15:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/12 
TMV200, Diskret matematik, HC4, Föreläsning, TKELT-3, TKITE-1
09:45
08:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, SB-D020, SB-D080, Laboration, TKITE-1
11:45
10:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, SB-D020, SB-D080, Laboration, TKITE-1
15:00
13:15

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/12 
TDA552, Objektorienterad programmering och design, E-Studion, Övning, Grupp A, B, TKITE-1
11:45
10:00
TMV200, Diskret matematik, EL41, EL42, EL43, Övning, TKELT-3, TKITE-1
15:00
13:15
TDA552, Objektorienterad programmering och design, E-Studion, Övning, Grupp C, D, TKITE-1
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/12 
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HC1, Föreläsning, TKITE-1
11:45
10:00
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/12 
TMV200, Diskret matematik, HB3, Föreläsning, TKELT-3, TKITE-1
09:45
08:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, E-Studion, Övning, Grupp C, D, TKITE-1
11:45
10:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, ES61, ES62, Övning, Grupp A, B, TKITE-1
15:00
13:15
TDA552, Objektorienterad programmering och design, SB-D042, SB-D080, Laboration, TKITE-1
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/12 
TMV200, Diskret matematik, HB3, Seminarium, TKELT-3, TKITE-1
09:45
08:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HC1, Föreläsning, TKITE-1
11:45
10:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HA1, Lunchseminarium, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1
13:00
12:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HB105, HB110, Laboration, TKITE-1
15:00
13:15
TMV200, Diskret matematik, ES51, ES52, ES53, Övning, TKELT-3, TKITE-1
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/12 
TDA552, Objektorienterad programmering och design, SB-D020, SB-D080, Laboration, TKITE-1
11:45
10:00
TDA548, Grundläggande programvaruutveckling, Kursvärdering, Glödlampan, TKITE-1
14:00
13:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, SB-D020, SB-D080, Laboration, TKITE-1
15:00
13:15

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/12 
TDA552, Objektorienterad programmering och design, E-Studion, Övning, Grupp A, B, TKITE-1
11:45
10:00
TMV200, Diskret matematik, EL41, EL42, EL43, Övning, TKELT-3, TKITE-1
15:00
13:15
TDA552, Objektorienterad programmering och design, E-Studion, Övning, Grupp C, D, TKITE-1
17:00
15:15
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/12 
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HC1, Föreläsning, TKITE-1
11:45
10:00
TMV200, Diskret matematik, HC4, Föreläsning, TKELT-3, TKITE-1
15:00
13:15
TMV200, Diskret matematik, EL41, EL42, EL43, Övning, TKELT-3, TKITE-1
17:00
15:15
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/12 
TMV200, Diskret matematik, HB3, Föreläsning, TKELT-3, TKITE-1
09:45
08:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, E-Studion, Övning, Grupp C, D, TKITE-1
11:45
10:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, ES61, ES62, Övning, Grupp A, B, TKITE-1
15:00
13:15
TDA552, Objektorienterad programmering och design, SB-D409, SB-D509, Laboration, TKITE-1
17:00
15:15
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/12 
Tentamensanmälan LP2 stänger
13:00
12:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HC1, Föreläsning, TKITE-1
11:45
10:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, HB105, HB110, Laboration, TKITE-1
15:00
13:15
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/12 
TDA552, Objektorienterad programmering och design, SB-D020, SB-D080, Laboration, TKITE-1
11:45
10:00
TDA552, Objektorienterad programmering och design, SB-D020, SB-D080, Laboration, TKITE-1
15:00
13:15

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/12 
Självstudier/Self-studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/12 
Julafton/Holiday
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/12 
Juldagen/Holiday
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/12 
Annandag jul/Holiday
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/12 
Självstudier/Self-studies
18:00
08:00

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/12 
Självstudier/Self-studies
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/12 
Nyårsafton/Holiday
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/1 
Nyårsdagen/ Holiday
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/1 
Självstudier/Self-studies
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/1 
Självstudier/Self-studies
18:00
08:00

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/1 
Ledigt/Holiday
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/1 
Självstudier/Self-studies
18:00
08:00

v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00


 
Info-IT1, Programinfo IT1
 
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1
 
TDA548, Grundläggande programvaruutveckling
 
TDA552, Objektorienterad programmering och design
 
TMV200, Diskret matematik
 
Information