v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 31/12
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 1/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 3/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 4/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 7/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 8/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 9/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 10/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 11/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 14/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 15/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 16/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 17/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 18/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 21/1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
SI, EL41, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 22/1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, E-Studion, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 23/1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 24/1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 25/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 28/1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 29/1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 30/1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 31/1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 1/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 4/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 5/2
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 6/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
SI, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Linjär Algebra
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 7/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 8/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 11/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 12/2
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4225, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 13/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
Info-IT1, Programinfo IT1, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1, Lunchmöte med PL IT
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ED3582, ED-blocket, TKITE-1, Informationskompetens
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 14/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, KD1, Kemi-Huset, TKITE-1, Informationskompetens
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 15/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV200, Diskret matematik, Kursvärdering, TKELT-3, TKITE-1, Bilen
SI, EL41, EL42, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 18/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 19/2
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 20/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES52, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 21/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 22/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES52, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 25/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 26/2
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 27/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 28/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 1/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
TDA552, Objektorienterad programmering och design, Kursvärdering, TKITE-1, Bilen
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 4/3
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 5/3
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 6/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra-TMV206
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 7/3
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 8/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 11/3
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 12/3
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
SI, ML14, ML15, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Linjär algebra
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 13/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES53, ED-blocket, TKITE-1
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 14/3
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 15/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES53, ED-blocket, TKITE-1
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 18/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 19/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 20/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 21/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 22/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 25/3
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 26/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 27/3
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML3, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML1, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 28/3
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 29/3
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 1/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
Information, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKDAT-3, TKITE-1
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 3/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML12, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 4/4
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1, Introduktion LaTeX
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 5/4
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 8/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
Information, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKIEK-1, TKIEK-2, TKIEK-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 9/4
Info-IT1, Programinfo IT1, HC4, Hörsalslängan, TKITE-1, Info-IT1;programinfo IT1, Lunchmöte med PL-IT
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 10/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 11/4
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 12/4
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 15/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
Information, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKDAT-3, TKITE-1
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 16/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 17/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer. kl. 9:00 grupperna: B9, B10, B11 och B12.
kl. 10:30 grupperna B13, B14, B15 och B16
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer. Kl. 9:00, grupperna: A1, A2, A3 och A4.
Kl. 10:30, grupperna : A5, A6, A7 och A8.
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer med följande salsfördelning:
Sal ML12: grupperna C17, C18, C19 och C20,
Sal ML13: grupperna C21, C22 och C23
Sal ML14: grupperna C24, C25 och C26
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 18/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 19/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 22/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 23/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 25/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 26/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 29/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 30/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 3/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, EG-5213A, EG-5215A, EG-6209, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, projekthandledning
TMV206, Linjär algebra, Kursvärdering, TKITE-1, Båten
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 6/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
Information, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 7/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 8/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Handledning: drop-in för de grupper som önskar, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Handledning: drop-in för de grupper som önskar., Grupp B och grupp C
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projekthandledning
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 9/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 10/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projhandledning, projmöte
DAT017, Maskinorienterad programmering, Kursvärdering, TKELT-3, TKITE-1, Blixtlåset
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 13/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 15/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML15, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp C
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projekthandledning
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 16/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 17/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Kodhandledning
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 20/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 21/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 22/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML1, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projekthandledning
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 23/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 24/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projhandledning, projmöte
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 27/5
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 28/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Redovisning, TKITE-1, Presentationer i LSP310 och DAT216. Plats: Seminarierum 1 i Chalmers bibliotek.
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Redovisning, TKITE-1, Presentationer i LSP310 och DAT216. Plats: Seminarierum 1 i Chalmers bibliotek.
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 29/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Redovisning, TKITE-1, Presentationer i LSP310 och DAT216. Plats: Seminarierum 1 i Chalmers bibliotek.
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 31/5
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT017 | Maskinorienterad programmering |
DAT216 | Design och konstruktion av grafiska gränssnitt |
DIT151GU | Maskinorienterad programmering |
Info-IT1 | Programinfo IT1 |
InfoD-IT-Dv1 | Seminar D IT Dv1 |
LSP310 | Kommunikation och ingenjörskompetens |
Kurssignatur | Kursnamn |
TDA552 | Objektorienterad programmering och design |
TIG091GU | Design och konstruktion av grafiska gränssnitt |
TMV200 | Diskret matematik |
TMV206 | Linjär algebra |