v 1
Tisdag 1/1
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
v 1
Onsdag 2/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 1
Torsdag 3/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 1
Fredag 4/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 1
Lördag 5/1
v 2
Måndag 7/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
Tisdag 8/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
Onsdag 9/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
Torsdag 10/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 2
Fredag 11/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 2
Lördag 12/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Måndag 14/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Tisdag 15/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Onsdag 16/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Torsdag 17/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Fredag 18/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Lördag 19/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 4
Måndag 21/1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
SI, EL41, ED-blocket, Linjär Algebra
11:45
10:00
v 4
Tisdag 22/1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, E-Studion, ED-blocket
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 4
Onsdag 23/1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 4
Torsdag 24/1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan
11:45
10:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
v 4
Fredag 25/1
v 4
Lördag 26/1
v 5
Måndag 28/1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp C
17:00
15:15
v 5
Tisdag 29/1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 5
Onsdag 30/1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, Linjär Algebra
17:00
15:15
v 5
Torsdag 31/1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan
11:45
10:00
v 5
Fredag 1/2
v 5
Lördag 2/2
v 6
Måndag 4/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp C
17:00
15:15
v 6
Tisdag 5/2
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 6
Onsdag 6/2
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
SI, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Linjär Algebra
15:00
13:15
v 6
Torsdag 7/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan
11:45
10:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp C
17:00
13:15
v 6
Fredag 8/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp D
17:00
13:15
v 6
Lördag 9/2
v 7
Måndag 11/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp C
17:00
15:15
v 7
Tisdag 12/2
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4225, ED-blocket, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 7
Onsdag 13/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
Info-IT1, Programinfo IT1, HB3, Hörsalslängan, Lunchmöte med PL IT
13:00
12:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan
15:00
13:15
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ED3582, ED-blocket, Informationskompetens
17:00
15:15
v 7
Torsdag 14/2
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, KD1, Kemi-Huset, Informationskompetens
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp C
21:00
17:15
v 7
Fredag 15/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
TMV200, Diskret matematik, Kursvärdering, Bilen
14:00
13:00
TMV200, Diskret matematik, Kursvärdering, Bilen
14:00
13:00
SI, EL41, EL42, ED-blocket, ED-blocket, Linjär Algebra TMV206
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp D
17:00
13:15
v 7
Lördag 16/2
v 8
Måndag 18/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp C
17:00
15:15
v 8
Tisdag 19/2
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 8
Onsdag 20/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES52, ED-blocket
11:45
09:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, Linjär Algebra TMV206
17:00
15:15
v 8
Torsdag 21/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan
11:45
10:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp C
17:00
13:15
v 8
Fredag 22/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES52, ED-blocket
11:45
09:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp D
17:00
13:15
v 8
Lördag 23/2
v 9
Måndag 25/2
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp C
17:00
15:15
v 9
Tisdag 26/2
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 9
Onsdag 27/2
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, Linjär Algebra TMV206
17:00
15:15
v 9
Torsdag 28/2
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp C
17:00
13:15
v 9
Fredag 1/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp D
17:00
13:15
TDA552, Objektorienterad programmering och design, Kursvärdering, Bilen
15:00
14:00
v 9
Lördag 2/3
v 10
Måndag 4/3
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, Grupp C
17:00
15:15
v 10
Tisdag 5/3
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 10
Onsdag 6/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, Linjär Algebra-TMV206
17:00
15:15
v 10
Torsdag 7/3
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan
11:45
10:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp C
17:00
13:15
v 10
Fredag 8/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp D
17:00
13:15
v 10
Lördag 9/3
v 11
Måndag 11/3
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp A
17:00
13:15
v 11
Tisdag 12/3
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
SI, ML14, ML15, Maskinteknik, Maskinteknik, Linjär algebra
17:00
15:15
v 11
Onsdag 13/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES53, ED-blocket
16:00
13:15
v 11
Torsdag 14/3
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket
17:00
13:15
v 11
Fredag 15/3
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket
11:45
10:00
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES53, ED-blocket
16:00
13:15
v 11
Lördag 16/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Måndag 18/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Tisdag 19/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Onsdag 20/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Torsdag 21/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Fredag 22/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Lördag 23/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 13
Måndag 25/3
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan
16:00
15:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan
16:00
15:15
v 13
Tisdag 26/3
v 13
Onsdag 27/3
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML3, Maskinteknik, Grupp B
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML1, Maskinteknik, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, Grupp C
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket
17:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket
17:00
13:15
v 13
Torsdag 28/3
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
16:00
13:15
v 13
Fredag 29/3
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
v 13
Lördag 30/3
v 14
Måndag 1/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan
11:45
10:00
Information, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
Information, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
Information, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 14
Tisdag 2/4
v 14
Onsdag 3/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML12, Maskinteknik, Grupp B
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, Grupp C
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket
17:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket
17:00
13:15
v 14
Torsdag 4/4
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, Introduktion LaTeX
16:30
15:15
v 14
Fredag 5/4
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
v 14
Lördag 6/4
v 15
Måndag 8/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan
11:45
10:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Information, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
v 15
Tisdag 9/4
Info-IT1, Programinfo IT1, HC4, Hörsalslängan, Info-IT1;programinfo IT1, Lunchmöte med PL-IT
13:00
12:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 15
Onsdag 10/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, Grupp B
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, Grupp C
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket
17:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket
17:00
13:15
v 15
Torsdag 11/4
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
v 15
Fredag 12/4
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
v 15
Lördag 13/4
v 16
Måndag 15/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan
11:45
10:00
Information, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
Information, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
Information, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 16
Tisdag 16/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan
11:45
09:00
v 16
Onsdag 17/4
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, Övningspresentationer. kl. 9:00 grupperna: B9, B10, B11 och B12.
kl. 10:30 grupperna B13, B14, B15 och B16
11:45
08:45
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, Övningspresentationer. Kl. 9:00, grupperna: A1, A2, A3 och A4.
Kl. 10:30, grupperna : A5, A6, A7 och A8.
11:45
09:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, Övningspresentationer med följande salsfördelning:
Sal ML12: grupperna C17, C18, C19 och C20,
Sal ML13: grupperna C21, C22 och C23
Sal ML14: grupperna C24, C25 och C26
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket
17:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket
17:00
13:15
v 16
Torsdag 18/4
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 16
Fredag 19/4
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
v 16
Lördag 20/4
v 17
Måndag 22/4
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
v 17
Tisdag 23/4
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 17
Onsdag 24/4
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
v 17
Torsdag 25/4
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
v 17
Fredag 26/4
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
v 17
Lördag 27/4
v 18
Måndag 29/4
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 18
Tisdag 30/4
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 18
Onsdag 1/5
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
v 18
Torsdag 2/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
v 18
Fredag 3/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, EG-5213A, EG-5215A, EG-6209, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, projekthandledning
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, EG-5213A, EG-5215A, EG-6209, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, projekthandledning
11:45
09:00
TMV206, Linjär algebra, Kursvärdering, Båten
15:00
14:00
v 18
Lördag 4/5
v 19
Måndag 6/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan
11:45
10:00
Information, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
Information, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
Information, HC4, Hörsalslängan, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 19
Tisdag 7/5
v 19
Onsdag 8/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, Handledning: drop-in för de grupper som önskar, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, Handledning: drop-in för de grupper som önskar., Grupp B och grupp C
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, Projekthandledning
17:00
15:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, Projekthandledning
17:00
15:15
v 19
Torsdag 9/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
v 19
Fredag 10/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, Projhandledning, projmöte
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, Projhandledning, projmöte
11:45
09:00
DAT017, Maskinorienterad programmering, Kursvärdering, Blixtlåset
14:00
13:00
DAT017, Maskinorienterad programmering, Kursvärdering, Blixtlåset
14:00
13:00
v 19
Lördag 11/5
v 20
Måndag 13/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 20
Tisdag 14/5
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
v 20
Onsdag 15/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, ML13, Maskinteknik, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML15, Maskinteknik, Grupp B
15:00
13:15
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, Grupp C
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, Projekthandledning
17:00
15:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, Projekthandledning
17:00
15:15
v 20
Torsdag 16/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
v 20
Fredag 17/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, Kodhandledning
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, Kodhandledning
11:45
09:00
v 20
Lördag 18/5
v 21
Måndag 20/5
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan
11:45
10:00
v 21
Tisdag 21/5
v 21
Onsdag 22/5
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML1, Maskinteknik, Grupp B
15:00
13:15
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, Grupp C
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, Projekthandledning
17:00
15:15
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, Projekthandledning
17:00
15:15
v 21
Torsdag 23/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
09:00
v 21
Fredag 24/5
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, Projhandledning, projmöte
11:45
09:00
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, Projhandledning, projmöte
11:45
09:00
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT017 | Maskinorienterad programmering |
DAT216 | Design och konstruktion av grafiska gränssnitt |
DIT151GU | Maskinorienterad programmering |
Info-IT1 | Programinfo IT1 |
InfoD-IT-Dv1 | Seminar D IT Dv1 |
LSP310 | Kommunikation och ingenjörskompetens |
Kurssignatur | Kursnamn |
TDA552 | Objektorienterad programmering och design |
TIG091GU | Design och konstruktion av grafiska gränssnitt |
TMV200 | Diskret matematik |
TMV206 | Linjär algebra |