v 1
Tisdag 1/1
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
v 1
Onsdag 2/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 1
Torsdag 3/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 1
Fredag 4/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 1
Lördag 5/1
v 2
Måndag 7/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
Tisdag 8/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
Onsdag 9/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
Torsdag 10/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 2
Fredag 11/1
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 2
Lördag 12/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Måndag 14/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Tisdag 15/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Onsdag 16/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Torsdag 17/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Fredag 18/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
Lördag 19/1
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
v 4
Måndag 21/1
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
EL41, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra
11:45
10:00
v 4
Tisdag 22/1
TMV206, E-Studion, ED-blocket, TKITE-1
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 4
Onsdag 23/1
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
v 4
Torsdag 24/1
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
v 4
Fredag 25/1
v 4
Lördag 26/1
v 5
Måndag 28/1
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 5
Tisdag 29/1
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 5
Onsdag 30/1
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra
17:00
15:15
v 5
Torsdag 31/1
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
v 5
Fredag 1/2
v 5
Lördag 2/2
v 6
Måndag 4/2
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 6
Tisdag 5/2
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 6
Onsdag 6/2
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
CHARM
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Linjär Algebra
15:00
13:15
v 6
Torsdag 7/2
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
v 6
Fredag 8/2
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
v 6
Lördag 9/2
v 7
Måndag 11/2
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 7
Tisdag 12/2
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ED4225, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 7
Onsdag 13/2
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
LSP310, ED3582, ED-blocket, TKITE-1, Informationskompetens
17:00
15:15
v 7
Torsdag 14/2
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, KD1, Kemi-Huset, TKITE-1, Informationskompetens
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
21:00
17:15
v 7
Fredag 15/2
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
TMV200, TKELT-3, TKITE-1, Bilen
14:00
13:00
EL41, EL42, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
v 7
Lördag 16/2
v 8
Måndag 18/2
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 8
Tisdag 19/2
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 8
Onsdag 20/2
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ES52, ED-blocket, TKITE-1
11:45
09:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
17:00
15:15
v 8
Torsdag 21/2
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
v 8
Fredag 22/2
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ES52, ED-blocket, TKITE-1
11:45
09:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
v 8
Lördag 23/2
v 9
Måndag 25/2
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 9
Tisdag 26/2
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 9
Onsdag 27/2
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
17:00
15:15
v 9
Torsdag 28/2
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
v 9
Fredag 1/3
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
TDA552, TKITE-1, Bilen
15:00
14:00
v 9
Lördag 2/3
v 10
Måndag 4/3
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 10
Tisdag 5/3
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 10
Onsdag 6/3
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra-TMV206
17:00
15:15
v 10
Torsdag 7/3
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
v 10
Fredag 8/3
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
v 10
Lördag 9/3
v 11
Måndag 11/3
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
v 11
Tisdag 12/3
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
ML14, ML15, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Linjär algebra
17:00
15:15
v 11
Onsdag 13/3
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
TMV206, ES53, ED-blocket, TKITE-1
16:00
13:15
v 11
Torsdag 14/3
TMV206, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, ED4220, ED-blocket, TKITE-1
17:00
13:15
v 11
Fredag 15/3
TMV206, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
TMV206, ES53, ED-blocket, TKITE-1
16:00
13:15
v 11
Lördag 16/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Måndag 18/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Tisdag 19/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Onsdag 20/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Torsdag 21/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Fredag 22/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 12
Lördag 23/3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
v 13
Måndag 25/3
LSP310, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
DAT216, TIG091GU, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
16:00
15:15
v 13
Tisdag 26/3
v 13
Onsdag 27/3
LSP310, ML3, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
11:45
10:00
LSP310, ML1, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
17:00
13:15
v 13
Torsdag 28/3
DAT216, TIG091GU, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
10:00
LSP310, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
16:00
13:15
v 13
Fredag 29/3
DAT216, TIG091GU, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
v 13
Lördag 30/3
v 14
Måndag 1/4
LSP310, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT216, TIG091GU, KE, Kemi-Huset, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
v 14
Tisdag 2/4
v 14
Onsdag 3/4
LSP310, ML12, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
11:45
10:00
LSP310, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
17:00
13:15
v 14
Torsdag 4/4
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
DAT216, TIG091GU, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
LSP310, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1, Introduktion LaTeX
16:30
15:15
v 14
Fredag 5/4
DAT216, TIG091GU, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
v 14
Lördag 6/4
v 15
Måndag 8/4
LSP310, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKIEK-1, TKIEK-2, TKIEK-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3, Sal HA1
, Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
v 15
Tisdag 9/4
DAT216, TIG091GU, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
v 15
Onsdag 10/4
LSP310, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
11:45
10:00
LSP310, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
17:00
13:15
v 15
Torsdag 11/4
DAT216, TIG091GU, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
v 15
Fredag 12/4
DAT216, TIG091GU, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
v 15
Lördag 13/4
v 16
Måndag 15/4
LSP310, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT216, TIG091GU, KE, Kemi-Huset, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
v 16
Tisdag 16/4
LSP310, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
09:00
v 16
Onsdag 17/4
LSP310, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer. kl. 9:00 grupperna: B9, B10, B11 och B12.
kl. 10:30 grupperna B13, B14, B15 och B16
11:45
08:45
LSP310, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer. Kl. 9:00, grupperna: A1, A2, A3 och A4.
Kl. 10:30, grupperna : A5, A6, A7 och A8.
11:45
09:00
LSP310, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer med följande salsfördelning:
Sal ML12: grupperna C17, C18, C19 och C20,
Sal ML13: grupperna C21, C22 och C23
Sal ML14: grupperna C24, C25 och C26
15:00
13:15
DAT216, TIG091GU, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
17:00
13:15
v 16
Torsdag 18/4
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 16
Fredag 19/4
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
v 16
Lördag 20/4
v 17
Måndag 22/4
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
v 17
Tisdag 23/4
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 17
Onsdag 24/4
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
v 17
Torsdag 25/4
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
v 17
Fredag 26/4
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
v 17
Lördag 27/4
v 18
Måndag 29/4
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 18
Tisdag 30/4
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
v 18
Onsdag 1/5
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
v 18
Torsdag 2/5
DAT216, TIG091GU, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
v 18
Fredag 3/5
TMV206, TKITE-1, Båten
15:00
14:00
v 18
Lördag 4/5
v 19
Måndag 6/5
LSP310, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT216, TIG091GU, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
v 19
Tisdag 7/5
v 19
Onsdag 8/5
LSP310, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Handledning: drop-in för de grupper som önskar, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Handledning: drop-in för de grupper som önskar., Grupp B och grupp C
15:00
13:15
v 19
Torsdag 9/5
DAT216, TIG091GU, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
v 19
Fredag 10/5
DAT017, TKELT-3, TKITE-1, Blixtlåset
14:00
13:00
v 19
Lördag 11/5
v 20
Måndag 13/5
LSP310, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
DAT216, TIG091GU, HB2, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
v 20
Tisdag 14/5
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
v 20
Onsdag 15/5
LSP310, ML15, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
LSP310, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
v 20
Torsdag 16/5
DAT216, TIG091GU, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
v 20
Fredag 17/5
v 20
Lördag 18/5
v 21
Måndag 20/5
LSP310, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
v 21
Tisdag 21/5
v 21
Onsdag 22/5
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
LSP310, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
11:45
10:00
LSP310, ML1, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
LSP310, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
v 21
Torsdag 23/5
DAT216, TIG091GU, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
v 21
Fredag 24/5
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT017 | Maskinorienterad programmering |
DAT216 | Design och konstruktion av grafiska gränssnitt |
DIT151GU | Maskinorienterad programmering |
Info-IT1 | Programinfo IT1 |
InfoD-IT-Dv1 | Seminar D IT Dv1 |
LSP310 | Kommunikation och ingenjörskompetens |
Kurssignatur | Kursnamn |
TDA552 | Objektorienterad programmering och design |
TIG091GU | Design och konstruktion av grafiska gränssnitt |
TMV200 | Diskret matematik |
TMV206 | Linjär algebra |