8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 1
Tis
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ons-Fre
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 2
Mån-Ons
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
Tors-Fre
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Lör
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 3
Mån-Lör
Tentamen LP2/Exam SP2
Tentamen LP2/Exam SP2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 4
Mån, Tors
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, E-Studion, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, E-Studion, ED-blocket, TKITE-1
11:45
08:00
Ons
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
08:00
Mån
SI, EL41, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra
SI, EL41, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra
11:45
10:00
Tors
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Tors
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 5
Mån, Tors
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
Mån
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
Tors
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
Tis-Ons
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
Ons
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 6
Ons
CHARM
CHARM
Tis
CHARM
CHARM
Mån, Tors
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
Mån
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
Tors
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Tors
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
SI, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Linjär Algebra
SI, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Linjär Algebra
15:00
13:15
Tors
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
Fre
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 7
Tors
www.bit.ly/ofcourse2019
www.bit.ly/ofcourse2019
Tors
Personlig utveckling -Of course
Personlig utveckling -Of course
Mån, Tors
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4225, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4225, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
Mån
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
Tors
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, KD1, Kemi-Huset, TKITE-1, Informationskompetens
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, KD1, Kemi-Huset, TKITE-1, Informationskompetens
11:45
10:00
Ons
Info-IT1, Programinfo IT1, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1, Lunchmöte med PL IT
Info-IT1, Programinfo IT1, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1, Lunchmöte med PL IT
13:00
12:00
Fre
TMV200, Diskret matematik, Kursvärdering, TKELT-3, TKITE-1, Bilen
TMV200, Diskret matematik, Kursvärdering, TKELT-3, TKITE-1, Bilen
14:00
13:00
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Fre
SI, EL41, EL42, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
SI, EL41, EL42, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
15:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
Fre
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ED3582, ED-blocket, TKITE-1, Informationskompetens
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ED3582, ED-blocket, TKITE-1, Informationskompetens
17:00
15:15
Tors
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
21:00
17:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 8
Mån, Tors
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES52, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES52, ED-blocket, TKITE-1
11:45
09:00
Mån
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
Tors
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Tors
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
Tors
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
Fre
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
Ons
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 9
Tors
Tentaanmälan LP3 stänger
Tentaanmälan LP3 stänger
Mån, Tors
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
Mån
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
Tis-Ons
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
Tors
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
Fre
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
Fre
TDA552, Objektorienterad programmering och design, Kursvärdering, TKITE-1, Bilen
TDA552, Objektorienterad programmering och design, Kursvärdering, TKITE-1, Bilen
15:00
14:00
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
Ons
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 10
Mån, Tors
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
Mån
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
Tors
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Tors
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
Tis-Ons
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
Tors
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
Fre
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
Ons
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra-TMV206
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra-TMV206
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 11
Lör
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Mån, Tors
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
Mån
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
Tors
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
Tis
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
Ons, Fre
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES53, ED-blocket, TKITE-1
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES53, ED-blocket, TKITE-1
16:00
13:15
Mån
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
Tors
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1
17:00
13:15
Tis
SI, ML14, ML15, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Linjär algebra
SI, ML14, ML15, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Linjär algebra
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 12
Mån-Lör
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
Tentamen LP3 /Exaxm SP3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 13
Fre
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
Mån
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML3, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML3, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML1, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML1, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
11:45
10:00
Tors
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
10:00
Mån
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
Tors
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
16:00
13:15
Ons
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
17:00
13:15
Mån
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
16:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 14
Tors
Anmälan omtenta LP2 stänger
Anmälan omtenta LP2 stänger
Tors
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
Fre
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
Mån
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML12, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML12, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
11:45
10:00
Mån
Information, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
Information, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
Mån
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
Ons
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
17:00
13:15
Tors
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1, Introduktion LaTeX
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1, Introduktion LaTeX
16:30
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 15
Tors
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
Fre
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED3582, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
Mån
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
11:45
10:00
Mån
Information, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKIEK-1, TKIEK-2, TKIEK-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3, Sal HA1 , Chalmers jämställdhetsarbete
Information, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKIEK-1, TKIEK-2, TKIEK-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3, Sal HA1 , Chalmers jämställdhetsarbete
13:00
12:00
Tis
Info-IT1, Programinfo IT1, HC4, Hörsalslängan, TKITE-1, Info-IT1;programinfo IT1, Lunchmöte med PL-IT
Info-IT1, Programinfo IT1, HC4, Hörsalslängan, TKITE-1, Info-IT1;programinfo IT1, Lunchmöte med PL-IT
13:00
12:00
Tis
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
Ons
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
17:00
13:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 16
Tors
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Fre
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer. kl. 9:00 grupperna: B9, B10, B11 och B12. kl. 10:30 grupperna B13, B14, B15 och B16
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer. kl. 9:00 grupperna: B9, B10, B11 och B12. kl. 10:30 grupperna B13, B14, B15 och B16
11:45
08:45
Tis
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
09:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer. Kl. 9:00, grupperna: A1, A2, A3 och A4. Kl. 10:30, grupperna : A5, A6, A7 och A8.
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer. Kl. 9:00, grupperna: A1, A2, A3 och A4. Kl. 10:30, grupperna : A5, A6, A7 och A8.
11:45
09:00
Mån
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Mån
Information, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
Information, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
Mån
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer med följande salsfördelning: Sal ML12: grupperna C17, C18, C19 och C20, Sal ML13: grupperna C21, C22 och C23 Sal ML14: grupperna C24, C25 och C26
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Övningspresentationer med följande salsfördelning: Sal ML12: grupperna C17, C18, C19 och C20, Sal ML13: grupperna C21, C22 och C23 Sal ML14: grupperna C24, C25 och C26
15:00
13:15
Ons
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Laboration, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1
17:00
13:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 17
Mån
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Tis
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Ons-Fre
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
Omtentamen LP2/Re-exam SP2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 18
Mån-Tis
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Ons
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Tors
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
Fre
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, EG-5213A, EG-5215A, EG-6209, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, projekthandledning
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, EG-5213A, EG-5215A, EG-6209, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, projekthandledning
11:45
09:00
Fre
TMV206, Linjär algebra, Kursvärdering, TKITE-1, Båten
TMV206, Linjär algebra, Kursvärdering, TKITE-1, Båten
15:00
14:00
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 19
Tors
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
Fre
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projhandledning, projmöte
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projhandledning, projmöte
11:45
09:00
Mån
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Handledning: drop-in för de grupper som önskar, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Handledning: drop-in för de grupper som önskar, Grupp A
11:45
10:00
Mån
Information, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
Information, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
Fre
DAT017, Maskinorienterad programmering, Kursvärdering, TKELT-3, TKITE-1, Blixtlåset
DAT017, Maskinorienterad programmering, Kursvärdering, TKELT-3, TKITE-1, Blixtlåset
14:00
13:00
Mån
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Handledning: drop-in för de grupper som önskar., Grupp B och grupp C
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Handledning: drop-in för de grupper som önskar., Grupp B och grupp C
15:00
13:15
Ons
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projekthandledning
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projekthandledning
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 20
Tis
Tentaanmälan LP4 stänger
Tentaanmälan LP4 stänger
Tors
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML12, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
Fre
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Kodhandledning
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Kodhandledning
11:45
09:00
Mån
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
11:45
10:00
Mån
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML15, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML15, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp C
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML14, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
Ons
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projekthandledning
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projekthandledning
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 21
Ons
Anmälan omtenta LP3 stänger
Anmälan omtenta LP3 stänger
Tors
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Övning, ML1, ML2, ML3, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDAT-3, TKITE-1
11:45
09:00
Fre
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projhandledning, projmöte
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, EG-4205A, EG-4207A, EG-5213A, EG-6211, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projhandledning, projmöte
11:45
09:00
Mån
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML13, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp A
11:45
10:00
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML1, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ML1, Maskinteknik, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, EL42, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
15:00
13:15
Ons
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projekthandledning
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, E-D3507, ED-blocket, TKDAT-3, TKITE-1, Projekthandledning
17:00
15:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
v 22
Tors
Ledigt/Holiday
Ledigt/Holiday
Fre
Självstudier/Self-studies
Självstudier/Self-studies
Lör
Tentamen LP4/Exam SP4
Tentamen LP4/Exam SP4
Tis-Ons
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Redovisning, TKITE-1, Presentationer i LSP310 och DAT216. Plats: Seminarierum 1 i Chalmers bibliotek.
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Redovisning, TKITE-1, Presentationer i LSP310 och DAT216. Plats: Seminarierum 1 i Chalmers bibliotek.
11:45
08:30
Mån
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
Mån
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
DAT216, TIG091GU, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Design och konstruktion av grafiska gränssnitt, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKDAT-3, TKITE-1
15:00
13:15
Tis
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Redovisning, TKITE-1, Presentationer i LSP310 och DAT216. Plats: Seminarierum 1 i Chalmers bibliotek.
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Redovisning, TKITE-1, Presentationer i LSP310 och DAT216. Plats: Seminarierum 1 i Chalmers bibliotek.
16:00
13:15
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT017 | Maskinorienterad programmering |
DAT216 | Design och konstruktion av grafiska gränssnitt |
DIT151GU | Maskinorienterad programmering |
Info-IT1 | Programinfo IT1 |
InfoD-IT-Dv1 | Seminar D IT Dv1 |
LSP310 | Kommunikation och ingenjörskompetens |
Kurssignatur | Kursnamn |
TDA552 | Objektorienterad programmering och design |
TIG091GU | Design och konstruktion av grafiska gränssnitt |
TMV200 | Diskret matematik |
TMV206 | Linjär algebra |