v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2019-01-28
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2019-01-29
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2019-01-30
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra
17:00
15:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2019-01-31
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2019-02-01
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2019-02-04
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2019-02-05
CHARM
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2019-02-06
CHARM
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
SI, ML13, ML14, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1, Linjär Algebra
15:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2019-02-07
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2019-02-08
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2019-02-11
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2019-02-12
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4225, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2019-02-13
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
Info-IT1, Programinfo IT1, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1, Lunchmöte med PL IT
13:00
12:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, ED3582, ED-blocket, TKITE-1, Informationskompetens
17:00
15:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2019-02-14
www.bit.ly/ofcourse2019
Personlig utveckling -Of course
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Övning, KD1, Kemi-Huset, TKITE-1, Informationskompetens
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
21:00
17:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2019-02-15
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
TMV200, Diskret matematik, Kursvärdering, TKELT-3, TKITE-1, Bilen
14:00
13:00
SI, EL41, EL42, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2019-02-18
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2019-02-19
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2019-02-20
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES52, ED-blocket, TKITE-1
11:45
09:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
17:00
15:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2019-02-21
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
LSP310, Kommunikation och ingenjörskompetens, Föreläsning, HC3, Hörsalslängan, TKITE-1
11:45
10:00
InfoD-IT-Dv1, Seminar D IT Dv1, HC4, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, Lunchseminarium
13:00
12:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2019-02-22
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Presentation, ES52, ED-blocket, TKITE-1
11:45
09:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2019-02-25
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Räkneövning, ML12, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
17:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES63, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
15:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2019-02-26
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp A
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp B
11:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Övning, ES62, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
17:00
15:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2019-02-27
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKITE-1
15:00
13:15
SI, EL42, EL43, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1, Linjär Algebra TMV206
17:00
15:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2019-02-28
Tentaanmälan LP3 stänger
TMV206, Linjär algebra, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKITE-1
09:45
08:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp C
17:00
13:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2019-03-01
TMV206, Linjär algebra, Gruppövning, EG-5205A, EG-5207A, EG-5209A, EG-5211A, EG-5213A, EG-5215A, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKITE-1
09:45
08:00
TMV206, Linjär algebra, Datorlaboration, ED3582, ED-blocket, TKITE-1
11:45
10:00
DAT017, DIT151GU, Maskinorienterad programmering, Maskinorienterad programmering, Laborationstid, ED4220, ED-blocket, TKITE-1, Grupp D
17:00
13:15
TDA552, Objektorienterad programmering och design, Kursvärdering, TKITE-1, Bilen
15:00
14:00
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT017 | Maskinorienterad programmering |
DIT151GU | Maskinorienterad programmering |
Info-IT1 | Programinfo IT1 |
InfoD-IT-Dv1 | Seminar D IT Dv1 |
LSP310 | Kommunikation och ingenjörskompetens |
Kurssignatur | Kursnamn |
TDA552 | Objektorienterad programmering och design |
TMV200 | Diskret matematik |
TMV206 | Linjär algebra |