v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
101142, Ångström, Aletta Nylén, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk 2 dvk, Karl Marklund, Operativsystem och processorienterad programmering, Presentation, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
08:15
101172, Ångström, Aletta Nylén, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk 2 dvk, Karl Marklund, Operativsystem och processorienterad programmering, Presentation, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
13:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
10134, Polhemsalen, Ångström, _Föreläsning, Informationsteknologi, åk 2, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk 2 dvk, Sannolikhet och statistik DV, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Valentin Garino
12:00
10:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
101142, Ångström, Aletta Nylén, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk 2 dvk, Karl Marklund, Operativsystem och processorienterad programmering, Presentation, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
12:00
08:15
101142, Ångström, Aletta Nylén, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk 2 dvk, Karl Marklund, Operativsystem och processorienterad programmering, Presentation, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
13:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5
Informationsteknologi, åk 2, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk 2 dvk, Sannolikhet och statistik DV, Tentamen, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå
17:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5
101154, Grupprum, Ångström, Aletta Nylén, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk 2 dvk, Karl Marklund, Operativsystem och processorienterad programmering, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Workshop
15:00
13:15
101154, Grupprum, Ångström, Aletta Nylén, Kandidatprogram i Datavetenskap Åk 2 dvk, Karl Marklund, Operativsystem och processorienterad programmering, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Workshop
17:00
15:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/6