Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor.
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18 Dec.
Geovetenskap - planeten jorden
Norrland I Gm118, Geocentrum
Presentation
Jorijntje Henderiks
Grupp Y
Karta
12:00
09:15
Geovetenskap - planeten jorden
Norrland I Gm118, Geocentrum
Presentation
Jorijntje Henderiks
Grupp X
Karta
16:00
13:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19 Dec.
Geovetenskap - planeten jorden
Norrland I Gm118, Geocentrum
Presentation
Jorijntje Henderiks
Grupp Z
Karta
12:00
09:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20 Dec.
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21 Dec.
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22 Dec.
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23 Dec.
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 24 Dec.
Julafton
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25 Dec.
Juldagen
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26 Dec.
Annandag jul
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27 Dec.
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28 Dec.
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29 Dec.
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 30 Dec.
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 31 Dec.
Nyårsafton
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1 Jan.
Nyårsdagen
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2 Jan.
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3 Jan.
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4 Jan.
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5 Jan.
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6 Jan.
Trettondedag jul
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7 Jan.
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8 Jan.
Geovetenskap - planeten jorden
Norrland I Gm118, Geocentrum
Frågestund
Benjamin Fischer
Erik Nilsson
Jorijntje Henderiks
Erik Nilsson
Jorijntje Henderiks
Frågestund del 2. Världen vi lever i
Karta
12:00
09:15
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9 Jan.
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10 Jan.
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11 Jan.
Geovetenskap - planeten jorden
Tentamen
Exogena processer + Kvartär geologi
17:00
08:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12 Jan.
Geovetenskap - planeten jorden
Tentamen
Atmosfären + Hydrosfären
17:00
08:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13 Jan.
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14 Jan.
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15 Jan.
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
KandDv1
KandDv1
2005, Ångström
Föreläsning
Thomas Kragh
F1
Karta
12:00
10:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16 Jan.
Baskurs i matematik
gylärma1_v
4004, Ångström
Föreläsning
Erik Östergren
F1
Karta
12:00
10:15
Baskurs i matematik
gylärma1_v
4006, Ångström
Föreläsning
Erik Östergren
F2
Karta
15:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17 Jan.
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
KandDv1
KandDv1
2005, Ångström
Föreläsning
Thomas Kragh
F2
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18 Jan.
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
KandDv1
KandDv1
4001, Ångström
Föreläsning
Thomas Kragh
F3
Karta
10:00
08:15
Baskurs i matematik
gylärma1_v
80115, Ångström
Föreläsning
Erik Östergren
F3
Karta
15:00
13:15
Baskurs i matematik
gylärma1_v
4006, Ångström
Lektion
Erik Östergren
L1
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19 Jan.
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
KandDv1
KandDv1
2005, Ångström
Föreläsning
Thomas Kragh
F4
Karta
12:00
10:15
Landskapsutveckling
Skåne Gm216,Geocentrum
Föreläsning
Introduktion
Introduktion
Thomas Stevens
Karta
15:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20 Jan.
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21 Jan.
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22 Jan.
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
KandDv1
KandDv1
2005, Ångström
Föreläsning
Thomas Kragh
F5
Karta
10:00
08:15
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
2002, Ångström
Lektion
William Hedlund
L1
Karta
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23 Jan.
Baskurs i matematik
gylärma1_v
4006, Ångström
Föreläsning
Erik Östergren
F4
Karta
10:00
08:15
Baskurs i matematik
gylärma1_v
101158, Ångström
Lektion
Erik Östergren
L2
Karta
12:00
10:15
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
KandDv1
KandDv1
4001, Ångström
Föreläsning
Thomas Kragh
F6
Karta
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24 Jan.
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25 Jan.
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
KandDv1
KandDv1
4001, Ångström
Föreläsning
Thomas Kragh
F7
Karta
10:00
08:15
Baskurs i matematik
gylärma1_v
4006, Ångström
Föreläsning
Erik Östergren
F5
Karta
12:00
10:15
Baskurs i matematik
gylärma1_v
101132, Ångström
Föreläsning
Erik Östergren
F6
Karta
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26 Jan.
Landskapsutveckling
Skåne Gm216,Geocentrum
Föreläsning
Ramona Schneider
Karta
12:00
10:15
Landskapsutveckling
Skåne Gm216,Geocentrum
Föreläsning
Thomas Stevens
Karta
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27 Jan.
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28 Jan.
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29 Jan.
Baskurs i matematik
gylärma1_v
4006, Ångström
Föreläsning
Erik Östergren
F7
Karta
12:00
10:15
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
KandDv1
KandDv1
4001, Ångström
Föreläsning
Thomas Kragh
F8
Karta
15:00
13:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30 Jan.
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
KandDv1
KandDv1
4001, Ångström
Föreläsning
Thomas Kragh
F9
Karta
10:00
08:15
Baskurs i matematik
gylärma1_v
4003, Ångström
Föreläsning
Erik Östergren
F8
Karta
12:00
10:15
Baskurs i matematik
gylärma1_v
4006, Ångström
Lektion
Erik Östergren
L3
Karta
15:00
13:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31 Jan.
Linjär algebra och geometri I
gylärma1_v
11137, Ångström
Lektion
William Hedlund
L2
Karta
15:00
13:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1 Feb.
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2 Feb.
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 3 Feb.
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 4 Feb.