Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
December
24-25
Julafton
25-26
Juldagen
26-27
Annandag jul
1, 31
Nyårsafton
18
MasVattTek1
Norrland II Gm116, Geocentrum
Föreläsning
Qinghua Lei
Lecture R2
Karta
15:00
13:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Januari
1-2
Nyårsdagen
6-7
Trettondedag jul
11
Mer information i Studium
Tentamen
Peter Lazor
12:00
08:00
10
Tentamen
Roger Herbert
17:00
08:00
12
MasVattTek1
Tentamen
17:00
08:00
24
Micro Dm134, Geocentrum
Föreläsning
Peter Lazor
Karta
10:00
08:15
19
Självstudier
17:00
08:15
18
Stuffen El221, Geocentrum
Introduktion
Graham E Budd
Mary Kate Branigan
Mary Kate Branigan
Karta
10:00
09:15
26
Halland Fm114,Geocentrum
Seminarium
Graham E Budd
Karta
12:00
09:15
26
Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum
Laboration
Rickard Pettersson
Karta
12:00
09:15
3-4
MaFyGe2
Norrland II Gm116, Geocentrum
Presentation
Hemin Koyi
Karta
17:00
09:15
5
MasVattTek1
Norrland II Gm116, Geocentrum
Föreläsning
Qinghua Lei
Lecture R3
Karta
12:00
10:15
8
Båthsalen Dm226,Geocentrum
Frågestund
Kursvärdering
Kursvärdering
Abigail Barker
Jaroslaw Majka
Peter Lazor
Jaroslaw Majka
Peter Lazor
Karta
12:00
10:15
15
Micro Dm134, Geocentrum
Föreläsning
Introduktion
Introduktion
Peter Lazor
Karta
12:00
10:15
15
Halland Fm114,Geocentrum
Föreläsning
Introduktion
Introduktion
Graham E Budd
Jorijntje Henderiks
Jorijntje Henderiks
Karta
12:00
10:15
16, 22
Halland Fm114,Geocentrum
Föreläsning
Graham E Budd
Karta
12:00
10:15
17
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Kevin Bishop
Karta
12:00
10:15
17-19, 23, 25, 29
Micro Dm134, Geocentrum
Föreläsning
Peter Lazor
Karta
12:00
10:15
17
Båthsalen Dm226,Geocentrum
Föreläsning
Michael Streng
Karta
12:00
10:15
17
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Introduktion
Rickard Pettersson
Karta
12:00
10:15
18
MasVattTek1
Skåne Gm216,Geocentrum
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Johanna Mård
Karta
12:00
10:15
18
Halland Fm114,Geocentrum
Föreläsning
Jorijntje Henderiks
Karta
12:00
10:15
18, 23, 25, 30
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Föreläsning
Rickard Pettersson
Karta
12:00
10:15
19, 29
MasVattTek1
Skåne Gm216,Geocentrum
Föreläsning
Johanna Mård
Karta
12:00
10:15
22
MasVattTek1
Föreläsning
Zoom-undervisning
Zoom-undervisning
Johanna Mård
Zoom
12:00
10:15
23
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Christian Zdanowicz
Karta
12:00
10:15
23
Skåne Gm216,Geocentrum
Föreläsning
Graham E Budd
Karta
12:00
10:15
24
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Geolab GL114, Geocentrum
Halland Fm114,Geocentrum
Micro Dm134, Geocentrum
Närke Gk116,Geocentrum
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Stuffen El221, Geocentrum
Halland Fm114,Geocentrum
Micro Dm134, Geocentrum
Närke Gk116,Geocentrum
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Stuffen El221, Geocentrum
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Discussion Leaders
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GL114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-FM114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM134
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GK116
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM122
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-EL221
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-FM114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM134
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GK116
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM122
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-EL221
12:00
10:15
25
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Guest lecturer
Karta
12:00
10:15
25, 30
Båthsalen Dm226,Geocentrum
Övning
Mary Kate Branigan
Karta
12:00
10:15
29
Båthsalen Dm226,Geocentrum
Föreläsning
Ben Slater
Karta
12:00
10:15
30
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Mikael Höök
Karta
12:00
10:15
30
Föreläsning
Zoom-undervisning
Zoom-undervisning
Julia Sordyl
12:00
10:15
31
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Båthsalen Dm226,Geocentrum
Geolab GL114, Geocentrum
Halland Fm114,Geocentrum
Micro Dm134, Geocentrum
Närke Gk116,Geocentrum
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Stuffen El221, Geocentrum
Geolab GL114, Geocentrum
Halland Fm114,Geocentrum
Micro Dm134, Geocentrum
Närke Gk116,Geocentrum
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Stuffen El221, Geocentrum
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Discussion Leaders
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM226
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GL114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-FM114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM134
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GK116
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM122
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-EL221
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GL114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-FM114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM134
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GK116
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM122
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-EL221
12:00
10:15
8
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Frågestund
Roger Herbert
Karta
15:00
13:15
15
Båthsalen Dm226,Geocentrum
Övning
Daniel Buczko
Karta
15:00
13:15
15
Småland Dm235, Geocentrum
Föreläsning
Michael Streng
Karta
15:00
13:15
16
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Introduktion
Kevin Bishop
Karta
15:00
13:15
16
Norrland II Gm116, Geocentrum
Föreläsning
Graham E Budd
Karta
15:00
13:15
17
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Kevin Bishop
Karta
15:00
13:15
17
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum
Introduktion
Laboration
Laboration
Rickard Pettersson
Karta
15:00
13:15
18
Övning
Graham E Budd
Mary Kate Branigan
Michael Streng
Mary Kate Branigan
Michael Streng
15:00
13:15
22
MasVattTek1
Obligatorisk
Seminarium
Zoom-undervisning
Seminarium
Zoom-undervisning
Johanna Mård
Zoom
15:00
13:15
22
Båthsalen Dm226,Geocentrum
Introduktion
Övning
Övning
Graham E Budd
Mary Kate Branigan
Michael Streng
Mary Kate Branigan
Michael Streng
Karta
15:00
13:15
23
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Christian Zdanowicz
Karta
15:00
13:15
24, 31
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Båthsalen Dm226,Geocentrum
Geolab GL114, Geocentrum
Halland Fm114,Geocentrum
Micro Dm134, Geocentrum
Närke Gk116,Geocentrum
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Stuffen El221, Geocentrum
Geolab GL114, Geocentrum
Halland Fm114,Geocentrum
Micro Dm134, Geocentrum
Närke Gk116,Geocentrum
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Stuffen El221, Geocentrum
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Discussion Leaders
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM226
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GL114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-FM114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM134
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GK116
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM122
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-EL221
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GL114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-FM114
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM134
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-GK116
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-DM122
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Geocentrum-EL221
15:00
13:15
24
Skåne Gm216,Geocentrum
Föreläsning
Graham E Budd
Karta
15:00
13:15
25
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Guest lecturer
Karta
15:00
13:15
29
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Föreläsning
Ben Slater
Karta
15:00
13:15
30
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Mikael Höök
Karta
15:00
13:15
30
Halland Fm114,Geocentrum
Föreläsning
Ben Slater
Karta
15:00
13:15
15
MasVattTek1
Skåne Gm216,Geocentrum
Föreläsning
Introduktion
Introduktion
Johanna Mård
Roger Herbert
Roger Herbert
Karta
16:00
13:15
17-19
Stuffen El221, Geocentrum
Mikroskopering
Daniel Buczko
Karta
16:00
13:15
18
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum
Laboration
Rickard Pettersson
Karta
16:00
13:15
22, 26
Stuffen El221, Geocentrum
Självstudier
(Daniel Buczko)
Karta
16:00
13:15
23
Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum
Laboration
Rickard Pettersson
Karta
16:00
13:15
24, 26
Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum
Självstudier
Karta
16:00
13:15
16
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Kevin Bishop
Karta
17:00
15:15
24
Stora Stöten Dm122, Geocentrum
Föreläsning
Graham E Budd
Karta
17:00
15:15
25
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Guest lecturer
Karta
17:00
15:15
30
MasHU1
SINReM1
SINReM1
Hambergsalen,Geocentrum
Föreläsning
Mikael Höök
Karta
17:00
15:15
31
Båthsalen Dm226,Geocentrum
Övning
Iwona Klonowska
Karta
17:00
15:15