Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Kurs |
Program |
Lokal |
Lärare |
Karta |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 45 | Tors 9/11 v 45 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Career fair | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Fre 10/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 |
Fysikalisk kemi Fysikalisk kemi I |
KandKe2 W2 |
4001, Ångström | Christer Elvingson | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 |
Claudia Teutschbein Elise Jonsson |
||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 17:15 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
v 46 | Mån 13/11 v 46 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | 101190, Ångström | Claudia Teutschbein | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysikalisk kemi | W2.A | 4004, Ångström | Starla Glover | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Ons 15/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
101121, Sonja Lyttkens, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 19:00 |
W1-3 W4.1-2 W5.1-2 |
101121, Sonja Lyttkens, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 16/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 |
Claudia Teutschbein Elise Jonsson |
||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 |
Fysikalisk kemi Fysikalisk kemi I |
KandKe2 W2 |
|||||||||||||||||||||||||||
Fre 17/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Fysikalisk kemi | W2.A |
Kemilab 5305, Ångström Kemilab 5308, Ångström |
Andjela Brnovic Rima Charaf |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Fysikalisk kemi | W2.A |
Kemilab 5305, Ångström Kemilab 5308, Ångström |
Andjela Brnovic Rima Charaf |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||||
17:00 - 17:15 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
v 47 | Mån 20/11 v 47 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90101, Ångström | Victor Gray | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | 101132, Ångström | Claudia Teutschbein | Karta | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 |
W1-3 W4.1-2 W5.1-2 |
101130, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Linjär algebra II | W2.A | 4003, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tis 21/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 |
Claudia Teutschbein Elise Jonsson |
||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90101, Ångström | Victor Gray | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Ons 22/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysikalisk kemi | W2.A | 4004, Ångström | Victor Gray | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tors 23/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90101, Ångström | Victor Gray | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | Småland Dm235, Geocentrum | Claudia Teutschbein | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Fre 24/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90102, Ångström | Katarina Edwards | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 |
Claudia Teutschbein Elise Jonsson |
||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 17:15 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
v 48 | Mån 27/11 v 48 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Linjär algebra II | W2.A | 2002, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | 101132, Ångström | Claudia Teutschbein | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Fysikalisk kemi | W2.A | 4004, Ångström | Victor Gray | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tis 28/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 |
Claudia Teutschbein Elise Jonsson |
||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90101, Ångström | Katarina Edwards | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Ons 29/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | 101190, Ångström | Claudia Teutschbein | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysikalisk kemi | W2.A | 4004, Ångström | Sina Wrede | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tors 30/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90102, Ångström | Katarina Edwards | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 |
Claudia Teutschbein Elise Jonsson |
||||||||||||||||||||||||||
Fre 1/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | 101132, Ångström | Claudia Teutschbein | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysikalisk kemi | W2.A | 4004, Ångström | Sina Wrede | Karta | ||||||||||||||||||||||||
17:00 - 17:15 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
v 49 | Mån 4/12 v 49 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 |
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum Närke Gk116,Geocentrum |
Claudia Teutschbein Sara Lindersson |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90101, Ångström | Leif Hammarström | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Linjär algebra II | W2.A | 2002, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tis 5/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | 101190, Ångström | Claudia Teutschbein | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90101, Ångström | Leif Hammarström | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Ons 6/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 |
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum Närke Gk116,Geocentrum |
Claudia Teutschbein Sara Lindersson |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Fysikalisk kemi | W2.A | 4004, Ångström | Sofie Ye | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tors 7/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 17:00 | Fysikalisk kemi | W2.A |
Lab 2, B5:109a, BMC Lab 3, B5:115a, BMC |
Andjela Brnovic Rima Charaf |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||||
Fre 8/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
v 50 | Mån 11/12 v 50 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
Tis 12/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
Ons 13/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Linjär algebra II | W2.A | 2004, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
Tors 14/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90101, Ångström | Leif Hammarström | Karta | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 |
W1-3 W4.1-2 W5.1-2 |
101190, Ångström | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Fre 15/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
v 51 | Mån 18/12 v 51 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tis 19/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:00 - 10:15 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysikalisk kemi | W2.A | 4005, Ångström | Sofie Ye | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Linjär algebra II | W2.A | 2004, Ångström | Seidon Alsaody | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Ons 20/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Fysikalisk kemi | W2 | 90101, Ångström |
Christer Elvingson Katarina Edwards Leif Hammarström Victor Gray |
Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | Skåne Gm216,Geocentrum | Claudia Teutschbein | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Sön 24/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Julafton | ||||||||||||||||||||||||||||
v 52 | Mån 25/12 v 52 | ||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Juldagen | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 26/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Annandag jul | ||||||||||||||||||||||||||||
Sön 31/12 | |||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Nyårsafton | ||||||||||||||||||||||||||||
v 1 | Mån 1/1 v 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Nyårsdagen | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 3/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Akvatisk miljöanalys | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
Fre 5/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Linjär algebra II |
F2 IT2 KandDv3 W2 |
|||||||||||||||||||||||||||
Lör 6/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Trettondedag jul | ||||||||||||||||||||||||||||
v 2 | Tis 9/1 v 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 |
Fysikalisk kemi Fysikalisk kemi I |
KandKe2 W2 |
|||||||||||||||||||||||||||
v 3 | Mån 15/1 v 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap |
EI2 ES2 F2 W2 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström |
Doghonay Arjmand Sven-Erik Ekström |
Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tis 16/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Elektromagnetism I | W2 | 101190, Ångström | Anders Bergman | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap | W2.A | 4004, Ångström | Doghonay Arjmand | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Ons 17/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Miljörätt | W2 | 4101, Ångström | Maria Forsberg | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Elektromagnetism I | W2 | 101190, Ångström | Anders Bergman | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap |
EI2 ES2 W2 |
Doghonay Arjmand | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 18/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap |
EI2 ES2 F2 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström |
Doghonay Arjmand Sven-Erik Ekström |
Karta | ||||||||||||||||||||||||
Fre 19/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap |
EI2 ES2 F2 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström |
Doghonay Arjmand Sven-Erik Ekström |
Karta | ||||||||||||||||||||||||
v 4 | Mån 22/1 v 4 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Elektromagnetism I | W2 | 90101, Ångström |
Anders Bergman Max Wolff |
Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Elektromagnetism I | W2 | 101132, Ångström | Anders Bergman | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap |
EI2 ES2 F2 W2 |
10101, Siegbahnsalen, Ångström |
Doghonay Arjmand Sven-Erik Ekström |
Karta | ||||||||||||||||||||||||
Tis 23/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Elektromagnetism I | W2 | 101190, Ångström | Anders Bergman | Karta | ||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Miljörätt | W2 | 101136, Evelyn Sokolowski, Ångström | Maria Forsberg | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap | W2.A | 4003, Ångström | Doghonay Arjmand | Karta | ||||||||||||||||||||||||
Ons 24/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap | W2.A | 4004, Ångström | Doghonay Arjmand | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Elektromagnetism I | W2 | 101132, Ångström |
Anders Bergman Max Wolff |
Karta | ||||||||||||||||||||||||
Lör 27/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Ekologi för miljö och vatten | W2 | |||||||||||||||||||||||||||
v 5 | Mån 29/1 v 5 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap |
EI2 ES2 W2 |
Doghonay Arjmand | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 30/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Elektromagnetism I | W2 | 101190, Ångström | Anders Bergman | Karta | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Miljörätt | W2 | 80121, Ångström | Sara Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Introduktion till beräkningsvetenskap |
EI2 ES2 F2 W2 |
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström |
Doghonay Arjmand Sven-Erik Ekström |
Karta | ||||||||||||||||||||||||
Ons 31/1 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Elektromagnetism I | W2 | 101190, Ångström | Anders Bergman | Karta | ||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Elektromagnetism I | W2 | 101130, Ångström |
Anders Bergman Max Wolff |
Karta |