Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor.
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/1
Reglerteknik I
Tentamen
17:00
08:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/1
Fasta tillståndets fysik F
Tentamen
17:00
08:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/1
Strömningslära
4001, Ångström
Föreläsning
Anders Goude
Karta
10:00
08:15
Statistisk maskininlärning
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Jens Sjölund
Karta
12:00
10:15
Mekanik III
4001, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
80101, Ångström
Föreläsning
Reza Afshar
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/1
Industriell ekonomi
Via Zoom
Föreläsning
Thomas Lennerfors
10:00
08:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Johan Forslund
Mikael Bergkvist
Mikael Bergkvist
Karta
12:00
10:15
Mekanik III
4001, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
11137, Ångström
Lektion
Reza Afshar
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/1
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Föreläsning
Johan Forslund
Mikael Bergkvist
Mikael Bergkvist
Karta
10:00
08:15
Strömningslära
2005, Ångström
Föreläsning
Anders Goude
Karta
12:00
10:15
Mekanik III
2005, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
80101, Ångström
Föreläsning
Reza Afshar
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/1
Statistisk maskininlärning
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Jens Sjölund
Karta
10:00
08:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik
80127, Ångström
Lektion
Samuel Forsberg
Karta
12:00
10:15
Mekanik III
4006, Ångström
Lektion
Urban Eriksson
Karta
12:00
10:15
Statistisk maskininlärning
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
15:00
13:15
Hållfasthetslära
11137, Ångström
Lektion
Reza Afshar
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/1
Statistisk maskininlärning
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
10:00
08:15
Mekanik III
4005, Ångström
Lektion
Urban Eriksson
Karta
10:00
08:15
Statistisk maskininlärning
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
12:00
10:15
Strömningslära
4001, Ångström
Föreläsning
Anders Goude
Karta
12:00
10:15
Industriell ekonomi
101121, Sonja Lyttkens, Ångström
Övning
Thomas Lennerfors
Karta
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/1
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
101121, Sonja Lyttkens, Ångström
Föreläsning
Johan Forslund
Mikael Bergkvist
Mikael Bergkvist
Karta
10:00
08:15
Statistisk maskininlärning
4003, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4003
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
15:00
13:15
Strömningslära
80121, Ångström
Lektion
Anders Goude
Charitini Stavropoulou
Charitini Stavropoulou
Karta
15:00
13:15
Statistisk maskininlärning
4003, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4003
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
17:00
15:15
Mekanik III
4001, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
Karta
17:00
15:15
Industriell ekonomi
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Övning
Thomas Lennerfors
Karta
17:00
15:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/1
Statistisk maskininlärning
4003, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4003
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
10:00
08:15
Strömningslära
101136, Evelyn Sokolowski, Ångström
11134, Ångström
11134, Ångström
Lektion
Anders Goude
Charitini Stavropoulou
Charitini Stavropoulou
https://use.mazemap.com/?campusid=49&sharepoitype=identifier&sharepoi=%C3%85ngstr%C3%B6m-101136
https://link.mazemap.com/BHtwChEt
https://link.mazemap.com/BHtwChEt
10:00
08:15
Industriell ekonomi
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Övning
Thomas Lennerfors
Karta
12:00
10:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik
80127, Ångström
Lektion
Samuel Forsberg
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
80101, Ångström
Föreläsning
Reza Afshar
Karta
17:00
15:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/1
Statistisk maskininlärning
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Jens Sjölund
Karta
10:00
08:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik
80127, Ångström
Lektion
Samuel Forsberg
Karta
12:00
10:15
Hållfasthetslära
11137, Ångström
Lektion
Reza Afshar
Karta
15:00
13:15
Mekanik III
4007, Ångström
Lektion
Urban Eriksson
Karta
17:00
15:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/1
Strömningslära
80101, Ångström
Föreläsning
Anders Goude
Karta
10:00
08:15
Statistisk maskininlärning
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Jens Sjölund
Karta
12:00
10:15
Statistisk maskininlärning
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
15:00
13:15
Hållfasthetslära
80101, Ångström
Föreläsning
Reza Afshar
Karta
15:00
13:15
Mekanik III
4001, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
Karta
17:00
15:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/1
Statistisk maskininlärning
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
10:00
08:15
Statistisk maskininlärning
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
12:00
10:15
Strömningslära
101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström
Lektion
Anders Goude
Charitini Stavropoulou
Charitini Stavropoulou
Karta
12:00
10:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik
2001, Ångström
Räknestuga
Egil Schultz
Erik Jonasson
Erik Jonasson
Karta
15:00
13:15
Mekanik III
4007, Ångström
Lektion
Patrik Thunström
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
11137, Ångström
Lektion
Reza Afshar
Karta
17:00
15:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/1
Mekanik III
2001, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
Karta
10:00
08:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Johan Forslund
Mikael Bergkvist
Mikael Bergkvist
Karta
12:00
10:15
Mekanik III
101136, Evelyn Sokolowski, Ångström
Seminarium
Giulia Polverini
Lisa Freyhult
Patrik Thunström
Urban Eriksson
Lisa Freyhult
Patrik Thunström
Urban Eriksson
Karta
12:00
10:15
Statistisk maskininlärning
4003, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4003
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
15:00
13:15
Industriell ekonomi
101125, Ångström
101136, Evelyn Sokolowski, Ångström
101172, Ångström
101260, Ångström
101136, Evelyn Sokolowski, Ångström
101172, Ångström
101260, Ångström
Seminarium
Thomas Lennerfors
https://use.mazemap.com/?campusid=49&sharepoitype=identifier&sharepoi=%C3%85ngstr%C3%B6m-101125
https://use.mazemap.com/?campusid=49&sharepoitype=identifier&sharepoi=%C3%85ngstr%C3%B6m-101136
https://use.mazemap.com/?campusid=49&sharepoitype=identifier&sharepoi=%C3%85ngstr%C3%B6m-101172
https://use.mazemap.com/?campusid=49&sharepoitype=identifier&sharepoi=%C3%85ngstr%C3%B6m-101260
https://use.mazemap.com/?campusid=49&sharepoitype=identifier&sharepoi=%C3%85ngstr%C3%B6m-101136
https://use.mazemap.com/?campusid=49&sharepoitype=identifier&sharepoi=%C3%85ngstr%C3%B6m-101172
https://use.mazemap.com/?campusid=49&sharepoitype=identifier&sharepoi=%C3%85ngstr%C3%B6m-101260
15:00
13:15
Statistisk maskininlärning
4003, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4003
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
17:00
15:15
Strömningslära
4001, Ångström
Föreläsning
Anders Goude
Karta
17:00
15:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/1
Statistisk maskininlärning
4003, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
4102, Datorsal, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4003
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
10:00
08:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Föreläsning
Johan Forslund
Mikael Bergkvist
Mikael Bergkvist
Karta
10:00
08:15
Statistisk maskininlärning
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Jens Sjölund
Karta
12:00
10:15
Strömningslära
11137, Ångström
Lektion
Anders Goude
Charitini Stavropoulou
Charitini Stavropoulou
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
80101, Ångström
Föreläsning
Reza Afshar
Karta
17:00
15:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/1
Statistisk maskininlärning
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
10:00
08:15
Mekanik III
4001, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
Karta
10:00
08:15
Statistisk maskininlärning
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
12:00
10:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik
2005, Ångström
Lektion
Erik Jonasson
Karta
12:00
10:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik
80121, Ångström
Lektion
Erik Jonasson
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
11137, Ångström
Lektion
Reza Afshar
Karta
17:00
15:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/2