Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor.
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/10
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
101121, Sonja Lyttkens, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
10:00
08:15
W1-3
W4.1-2
W5.1-2
W4.1-2
W5.1-2
90102, Ångström
Studentaktivitet
Karta
13:00
12:15
Grundläggande kemi
W1
90101, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Nessima Salhi
Nessima Salhi
Karta
15:00
13:15
Grundläggande kemi
W1
90101, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
17:00
15:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/11
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Johanna Andersson
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Rikard Emanuelsson
Karta
12:00
10:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/11
Grundläggande kemi
W1.B
2002, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/11
Grundläggande kemi
W1.B
Kemilab 5309, Ångström
Kemilab 5312, Ångström
Kemilab 5312, Ångström
Laboration
Obligatorisk
Obligatorisk
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5309
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5312
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5312
12:00
08:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/11
Alla helgons dag
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/11
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
15:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/11
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1
80101, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1
2005, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Rikard Emanuelsson
Karta
15:00
13:15
Grundläggande kemi
W1.B
101132, Ångström
Lektion
Obligatorisk
Obligatorisk
Maria Hahlin
Karta
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/11
Grundläggande kemi
W1.B
101132, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
12:00
10:15
Mekanik baskurs
W1.B
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Laboration
Carl-Johan Fridén
Tim Günter
Tim Günter
Karta
17:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/11
Career fair
UTNARM
17:00
08:00
Mekanik baskurs
W1
90102, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
15:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/11
Grundläggande kemi
W1.B
101142, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
10:00
08:15
W1
4007, Ångström
SI-möte
Karta
15:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/11
Grundläggande kemi
W1.B
Kemilab 5309, Ångström
Kemilab 5312, Ångström
Kemilab 5312, Ångström
Laboration
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5309
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5312
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5312
12:00
08:15
Grundläggande kemi
W1.B
101127, Ångström
Lektion
Obligatorisk
Obligatorisk
Maria Hahlin
Karta
15:00
13:15
W1
11137, Ångström
SI-möte
Karta
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/11
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
10:00
08:15
Mekanik baskurs
W1.B
2002, Ångström
2003, Ångström
2003, Ångström
Laboration
Redovisning
Redovisning
Diego Tarrío
Tim Günter
Tim Günter
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-2002
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-2003
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-2003
15:00
13:15
Grundläggande kemi
W1.B
101132, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
Karta
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/11
Mekanik baskurs
W1
11137, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
15:00
13:15
W1-3
W4.1-2
W5.1-2
W4.1-2
W5.1-2
101121, Sonja Lyttkens, Ångström
Möte
Karta
19:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/11
Mekanik baskurs
W1
101190, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1
2001, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
15:00
13:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/11
Mekanik baskurs
W1.B
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Laboration
Harald Agelii
Karta
12:00
08:15
Grundläggande kemi
W1.B
100155, Theatrum Visuale, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
Karta
15:00
13:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/11
Grundläggande kemi
W1.B
101158, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
10:00
08:15
Mekanik baskurs
W1
11137, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
12:00
10:15
W1-3
W4.1-2
W5.1-2
W4.1-2
W5.1-2
101130, Ångström
Möte
Karta
13:00
12:15
Grundläggande kemi
W1.B
Kemilab 5309, Ångström
Kemilab 5312, Ångström
Kemilab 5312, Ångström
Laboration
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5309
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5312
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5312
17:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/11
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
15:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/11
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
101121, Sonja Lyttkens, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1
80127, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
15:00
13:15
Grundläggande kemi
W1.B
101130, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
Karta
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/11
Grundläggande kemi
W1.B
100155, Theatrum Visuale, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1
90101, Ångström
Föreläsning
Felix Ho
Karta
15:00
13:15
W1
11137, Ångström
SI-möte
Karta
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/11
Grundläggande kemi
W1
80121, Ångström
Föreläsning
Felix Ho
Karta
10:00
08:15
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
12:00
10:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/11
Grundläggande kemi
W1.B
101130, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1
80121, Ångström
Föreläsning
Felix Ho
Karta
12:00
10:15
W1
2004, Ångström
SI-möte
Karta
15:00
13:15
Mekanik baskurs
W1
90102, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/11
Grundläggande kemi
W1
80127, Ångström
Föreläsning
Felix Ho
Karta
15:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/11
Mekanik baskurs
W1
11137, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Föreläsning
Felix Ho
Karta
12:00
10:15
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
101121, Sonja Lyttkens, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
15:00
13:15
Grundläggande kemi
W1.B
2003, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/11
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
11134, Ångström
11137, Ångström
11137, Ångström
Seminarium
Anders Bergman
Gabriella Andersson
Lisa Freyhult
Gabriella Andersson
Lisa Freyhult
https://link.mazemap.com/BHtwChEt
https://link.mazemap.com/9k0ozy8o
https://link.mazemap.com/9k0ozy8o
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1
4001, Ångström
Föreläsning
Felix Ho
Karta
15:00
13:15
Grundläggande kemi
W1.B
101130, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/12
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Föreläsning
Felix Ho
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1.B
4101, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
Mekanik baskurs
W1
90102, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
15:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/12
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/12
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
W1
F1
Q1
W1
101136, Evelyn Sokolowski, Ångström
Repetition
Gabriella Andersson
Lisa Freyhult
Lisa Freyhult
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1
80127, Ångström
Föreläsning
Felix Ho
Karta
12:00
10:15
Mekanik baskurs
W1
11134, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
15:00
13:15
W1
11137, Ångström
SI-möte
Karta
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/12
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1
90101, Ångström
Föreläsning
Felix Ho
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1.B
4001, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
15:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/12
Grundläggande kemi
W1.B
100155, Theatrum Visuale, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
15:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/12
Grundläggande kemi
W1
80121, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1.B
101127, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
Karta
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/12
Mekanik baskurs
W1.B
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Laboration
Pamela Svensson
Karta
12:00
08:15
Mekanik baskurs
W1
11137, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
15:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/12
Grundläggande kemi
W1.B
101162, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1.B
Kemilab 5309, Ångström
Kemilab 5312, Ångström
Kemilab 5312, Ångström
Laboration
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5309
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5312
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-5312
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/12
Grundläggande kemi
W1
10132, Häggsalen, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
15:00
13:15
W1
101132, Ångström
SI-möte
Karta
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/12
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1.B
4007, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1.B
2003, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
Karta
15:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/12
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
10:00
08:15
Mekanik baskurs
W1
90102, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
12:00
10:15
W1-3
W4.1-2
W5.1-2
W4.1-2
W5.1-2
101190, Ångström
Möte
Karta
13:00
12:15
Grundläggande kemi
W1.B
4004, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
15:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/12
Grundläggande kemi
W1
80101, Ångström
Föreläsning
Maja Elmgren
Karta
12:00
10:15
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
15:00
13:15
Grundläggande kemi
W1.B
101130, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
Karta
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 16/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 17/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/12
Grundläggande kemi
W1.B
Lab 1, B5:105a, BMC
Laboration
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
Karta
17:00
13:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/12
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1.B
4007, Ångström
Lektion
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/12
Mekanik baskurs
W1
90101, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1.B
101132, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Agnes-Matilda Mattsson
Lasse Dettmann
Lasse Dettmann
Karta
15:00
13:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/12
Mekanik baskurs
W1
11137, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
10:00
08:15
Grundläggande kemi
W1.B
101130, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 24/12
Julafton
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/12
Juldagen
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/12
Annandag jul
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 30/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 31/12
Nyårsafton
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/1
Nyårsdagen
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/1
Trettondedag jul
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/1
Grundläggande kemi
W1.B
101130, Ångström
Obligatorisk
Seminarium
Seminarium
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
Grundläggande kemi
W1
101136, Evelyn Sokolowski, Ångström
Genomgång av tentamen
Anna Arkhypchuk
Maria Hahlin
Maria Hahlin
Karta
15:00
13:15
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/1
Grundläggande kemi
W1
90102, Ångström
Frågestund
Felix Ho
Maja Elmgren
Nessima Salhi
Maja Elmgren
Nessima Salhi
Karta
12:00
10:15
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/1
Grundläggande kemi
W1
2001, Ångström
Frågestund
Anna Arkhypchuk
Maria Hahlin
Maria Hahlin
Karta
12:00
10:15
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/1
Grundläggande kemi
W1
X1
X1
Tentamen
17:00
08:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/1
Biologi
W1
Föreläsning
Per-Olof Lundquist
10:00
08:15
Biologi
W1
Föreläsning
Per-Olof Lundquist
11:45
10:15
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
15:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/1
Envariabelanalys
gylärma1_v
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Seidon Alsaody
Karta
10:00
08:15
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
15:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/1
Biologi
W1
Föreläsning
Per-Olof Lundquist
11:45
08:15
Envariabelanalys
gylärma1_v
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Seidon Alsaody
Karta
15:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/1
Envariabelanalys
gylärma1_v
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Seidon Alsaody
Karta
12:00
10:15
Mekanik baskurs
W1.B
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Laboration
Carl-Johan Fridén
Joan Jordi Boldu O Farrill Treviño
Sebastian Kalhöfer
Joan Jordi Boldu O Farrill Treviño
Sebastian Kalhöfer
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/1
Envariabelanalys
W1.B
101166, Ångström
Lektion
Alireza Ataei
Karta
12:00
10:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/1
Envariabelanalys
gylärma1_v
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Seidon Alsaody
Karta
12:00
10:15
Mekanik baskurs
W1
80109, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/1
Biologi
W1
Föreläsning
Per-Olof Lundquist
11:15
08:15
Biologi
W1
Föreläsning
Per-Olof Lundquist
12:00
11:30
Biologi
W1
Föreläsning
Per-Olof Lundquist
14:30
13:15
Envariabelanalys
gylärma1_v
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Seidon Alsaody
Karta
17:00
15:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/1
Biologi
W1
Sal N, Undervisningshuset, SLU
Diskussion
Grupparbete
Introduktion
Grupparbete
Introduktion
Per-Olof Lundquist
08:45
08:15
Biologi
W1
Diskussion
Grupparbete
Obligatorisk
Grupparbete
Obligatorisk
Per-Olof Lundquist
10:30
08:45
Biologi
W1
Sal N, Undervisningshuset, SLU
Genomgång
Obligatorisk
Obligatorisk
Per-Olof Lundquist
11:45
10:45
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
101136- A, Evelyn Sokolowski, Ångström
101136-B, Evelyn Sokolowski, Ångström
101136-B, Evelyn Sokolowski, Ångström
Seminarium
Anders Bergman
Gabriella Andersson
Lisa Freyhult
Gabriella Andersson
Lisa Freyhult
Karta
17:00
15:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/1
Envariabelanalys
W1.B
101162, Ångström
Lektion
Alireza Ataei
Karta
10:00
08:15
Mekanik baskurs
W1
80121, Ångström
Lektion
Lisa Freyhult
Karta
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/1
Envariabelanalys
gylärma1_v
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
I1
IT1
K1
KandKe1
MTI1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Seidon Alsaody
Karta
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/1
Biologi
W1
Sal V, Ulls hus, SLU
Föreläsning
Introduktion
Introduktion
Per-Olof Lundquist
10:30
08:15
Biologi
W1
Grupparbete
Handledning
Obligatorisk
Handledning
Obligatorisk
Per-Olof Lundquist
16:00
10:45
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/1
Biologi
W1
Grupparbete
Handledning
Obligatorisk
Handledning
Obligatorisk
Per-Olof Lundquist
16:00
08:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/1
Mekanik baskurs
ES1
Q1
W1
Q1
W1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Föreläsning
Gabriella Andersson
Karta
10:00
08:15
Biologi
W1
Grupparbete
Handledning
Obligatorisk
Handledning
Obligatorisk
Per-Olof Lundquist
16:00
10:30
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 3/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 4/2