Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 24 | Tors 13/6 v 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Dag Sehlin, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Lene Uhrbom, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Archana Yadav Ganganaboina, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Anna Dimberg, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Carina Strell, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:15 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:45 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Forskning, Gergana Popova, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Henrik Ortsäter, Möte, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Maria Niklasson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Joakim Ekström, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Beata Filipek Gorniok, Forskning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:15 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:00 | Eva Berglund, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Camilla Amft, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Lene Uhrbom, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Maarja Andaloussi Mäe, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Chuan Jin, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Forskning, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:15 | Rouba Gennaoui, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 14/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | _Seminarium, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Tanja Lövgren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | _Seminarium, Maria Niklasson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:15 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 11:45 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Amol Bhandage, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | Disputation, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Therese Johansson, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Peetra Magnusson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Per Westermark, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Eva Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 15/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
Sön 16/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 17/6 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Jenny Djerf, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Ann-Charlotte Hedling, Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Anna Dimberg, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Cecilia Lindskog, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Theodora Kunovac Kallak, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Ulrika Gunnarsson | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Elin Truder, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Ida Karlsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | GU IMV, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Milica Vranic, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Ulrika Gunnarsson | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Yumeng Mao | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 18/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Nadja Visser, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 16:00 | Emma Fransson, Forskning, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Taija Mäkinen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | Forskning, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Renae Skoczylas, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Karin Forsberg Nilsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | Archana Yadav Ganganaboina, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, UAS_Webbokare, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 19/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 16:00 | Ej tillgänglig, Mohamad Shorafa, Rudbecklaboratoriet extern, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Kerstin Henriksson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Claes Ladenvall, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Miao Zhao, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:30 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, Nadja Visser, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Lena Claesson-Welsh, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | FO/FOU IMV, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Maija-Leena Eloranta, Möte |