Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 21 | Tisdag 2024-05-21 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | _Seminarium, Cecilia Ekéus, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 16:30 | Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Konferens, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | _Seminarium, Beatriz Pereira, Biomarkörer, identifiering och validering, Fan Yang, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Obligatorisk, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Burman fakturering, Ivan Pavlovic, Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:15 | Moa Jonasson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Rebecka Östlund, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | _Seminarium, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Stina Syvänen, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:30 | Fysioterapi prog, Lena Zetterberg, Möte, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, Sofia Nordling, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:30 | Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Konferens, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Onsdag 2024-05-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Claes Ladenvall, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Miao Zhao, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, Patrick Micke, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Magnus Essand, Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:45 | _Seminarium, Beatriz Pereira, Biomarkörer, identifiering och validering, Loren Méar, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Obligatorisk, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Veronica Alfredsson | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Miao Zhao, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 13:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Elisa Vazquez, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Hanna Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Ingela Hjertstrand, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | _Seminarium, Beatriz Pereira, Biomarkörer, identifiering och validering, Loren Méar, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Obligatorisk, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:45 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Polina Kremmyda, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | _Föreläsning, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Per Westermark, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 17:00 | Anna Collén, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 2024-05-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Dag Sehlin, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Lene Uhrbom, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Chuan Jin, Forskning, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:15 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:15 | _Seminarium, Cecilia Ekéus, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | _Seminarium, Jeremy Adler, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Jonas Gustafsson, Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | _Seminarium, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Mariela Mejia Cordova, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Camilla Nilsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:30 | Laran Matta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, Stefanos Tsiaprazis, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Ida Höijer, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Antonia Kalushkova Nair, Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, UAS_Webbokare, Viktor Ljungström | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:15 | Rouba Gennaoui, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fredag 2024-05-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:00 | Berta Garrido Zabala, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | _Seminarium, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Tanja Lövgren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | _Seminarium, Maria Niklasson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | _Seminarium, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Susanne Lager, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Berta Garrido Zabala, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Katarina Durk Boustedt, Möte, Rudbecklaboratoriet extern | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | _Seminarium, Jeremy Adler, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Ulrika Gunnarsson | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:15 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Maarja Andaloussi Mäe, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Anna Poluha, Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Miika Martikainen, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:30 | Antonia Kalushkova Nair, Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Elin Sjöberg Hägerstrand, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Per Westermark, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:15 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Kristin Peisker, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Lördag 2024-05-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
Söndag 2024-05-26 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Måndag 2024-05-27 v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | _Seminarium, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Tetyana Korol, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Jenny Djerf, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Eva Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, Sara Lopes van den Broek, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Anna Dimberg, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:15 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Theodora Kunovac Kallak, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Elin Ekberg, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Anna Rostedt Punga, LP IMV GU, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:30 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Eva Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Ebba Johansson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Yu-Fang Huang | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Antonia Kalushkova Nair, Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | GU IMV, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Milica Vranic, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Hitesh Mangukiya, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Bidragsfo |
Ändrad den senaste timmen.