Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor.
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/1
Strömningslära
F3
F4.T.fk
F4.T.fk
4001, Ångström
Föreläsning
Anders Goude
F1
Karta
10:00
08:15
Statistisk maskininlärning
F3
F4.B
F4.Is
I4
MasComScie
MasIndAnalys1
STS4
X3
F4.B
F4.Is
I4
MasComScie
MasIndAnalys1
STS4
X3
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Jens Sjölund
F1
Karta
12:00
10:15
Mekanik III
F3
KandFy2
KandfyAs2
KandfyGe2
KandfyMe2
KandFy2
KandfyAs2
KandfyGe2
KandfyMe2
4001, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
F1
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T.fk
F3
F4.T.fk
80101, Ångström
Föreläsning
Reza Afshar
F1
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/1
Industriell ekonomi
F3
IT3
KandDv3
IT3
KandDv3
Via Zoom
Föreläsning
Thomas Lennerfors
10:00
08:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
E2
EI2
ES3
F3
KKI1
MaFyEn
STS3.E
EI2
ES3
F3
KKI1
MaFyEn
STS3.E
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Johan Forslund
Mikael Bergkvist
Mikael Bergkvist
F1
Karta
12:00
10:15
Mekanik III
F3
KandFy2
KandfyAs2
KandfyGe2
KandfyMe2
KandFy2
KandfyAs2
KandfyGe2
KandfyMe2
4001, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
F2
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T.fk
F3
F4.T.fk
11137, Ångström
Lektion
Reza Afshar
L1
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/1
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
Elkraftteknik
Elkraftteknik med laborationer
E2
EI2
ES3
F3
KKI1
MaFyEn
STS3.E
EI2
ES3
F3
KKI1
MaFyEn
STS3.E
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Föreläsning
Johan Forslund
Mikael Bergkvist
Mikael Bergkvist
F2 - Trefas
Karta
10:00
08:15
Strömningslära
F3
F4.T.fk
F4.T.fk
2005, Ångström
Föreläsning
Anders Goude
F2
Karta
12:00
10:15
Mekanik III
F3
KandFy2
KandfyAs2
KandfyGe2
KandfyMe2
KandFy2
KandfyAs2
KandfyGe2
KandfyMe2
2005, Ångström
Föreläsning
Lisa Freyhult
F3
Karta
15:00
13:15
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T.fk
F3
F4.T.fk
80101, Ångström
Föreläsning
Reza Afshar
F2
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/1
Statistisk maskininlärning
F3
F4.B
F4.Is
I4
MasIndAnalys1
STS4
X3
F4.B
F4.Is
I4
MasIndAnalys1
STS4
X3
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Jens Sjölund
F2
Karta
10:00
08:15
Elektromagnetism och elkraftteknik
Elkraftteknik
Elkraftteknik
F3
KKI1
STS3.E
KKI1
STS3.E
80127, Ångström
Lektion
Samuel Forsberg
L1
Karta
12:00
10:15
Mekanik III
F3
4006, Ångström
Lektion
Urban Eriksson
L1
Karta
12:00
10:15
Statistisk maskininlärning
F3
F4.B
F4.Is
I4
MasComScie
MasIndAnalys1
STS4
X3
F4.B
F4.Is
I4
MasComScie
MasIndAnalys1
STS4
X3
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
L1
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
15:00
13:15
Hållfasthetslära
ES4
F3
F4.T.fk
F3
F4.T.fk
11137, Ångström
Lektion
Reza Afshar
L2
Karta
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/1
Statistisk maskininlärning
F3
F4.B
F4.Is
I4
MasComScie
MasIndAnalys1
STS4
X3
F4.B
F4.Is
I4
MasComScie
MasIndAnalys1
STS4
X3
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
L1
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
10:00
08:15
Mekanik III
F3
4005, Ångström
Lektion
Urban Eriksson
L2
Karta
10:00
08:15
Statistisk maskininlärning
F3
F4.B
F4.Is
I4
MasComScie
MasIndAnalys1
STS4
X3
F4.B
F4.Is
I4
MasComScie
MasIndAnalys1
STS4
X3
4006, Ångström
4007, Ångström
4007, Ångström
Lektion
L1
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4006
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4007
12:00
10:15
Strömningslära
F3
F4.T.fk
F4.T.fk
4001, Ångström
Föreläsning
Anders Goude
F3
Karta
12:00
10:15
Industriell ekonomi
F3
IT3
KandDv3
IT3
KandDv3
101121, Sonja Lyttkens, Ångström
Övning
Thomas Lennerfors
Karta
15:00
13:15