Tid |
Kurs |
Program |
Lokal |
Moment |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 4 | Mån 2024-01-22 v 4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Avrinning | W4.1 | Småland Dm235, Geocentrum | Föreläsning | Thomas Grabs | F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Grundvatten | W4.1 | Skåne Gm216,Geocentrum | Föreläsning | Fritjof Fagerlund | F5 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Grundvatten | W4.1 | Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum | Datorlab |
Nicholas Osuji Nicola Messinger |
Lab GMS intro | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tis 2024-01-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Grundvatten | W4.1 | Småland Dm235, Geocentrum | Lektion | Nicholas Osuji | L2 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Ons 2024-01-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Avrinning | W4.1 |
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum Hambergsalen,Geocentrum Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum |
Laboration |
Laura Nina Bettoni Thomas Grabs |
Lab 3 |
Karta
Karta Karta |
||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Grundvatten | W4.1 | Småland Dm235, Geocentrum | Föreläsning | Fritjof Fagerlund | F6 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Grundvatten | W4.1 | Norrland I Gm118, Geocentrum | Lektion | Nicholas Osuji | L3 | Karta | ||||||||||||||||||||||
Tors 2024-01-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Avrinning | W4.1 | Norrland II Gm116, Geocentrum | Föreläsning | Thomas Grabs | F6 | Karta | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Avrinning | W4.1 |
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum |
Laboration Obligatorisk |
Elise Jonsson Thomas Grabs |
Lab 4 |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Avrinning | W4.1 |
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum |
Laboration Obligatorisk |
Elise Jonsson Thomas Grabs |
Lab 4 |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Avrinning | W4.1 |
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum |
Laboration Obligatorisk |
Elise Jonsson Thomas Grabs |
Lab 4 |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||
Fre 2024-01-26 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Avrinning | W4.1 |
Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum Närke Gk116,Geocentrum |
Laboration Obligatorisk |
Laura Nina Bettoni Thomas Grabs |
Lab 4/ Lab 6 Eget arbete |
Karta
Karta |
||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Grundvatten | W4.1 | Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum | Laboration |
Fritjof Fagerlund Nicholas Osuji |
Lab Aqtesolv 1 | Karta | ||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Grundvatten | W4.1 | Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum | Eget arbete | Karta |