No fields [656502.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Vilmantas Giedraitis | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Amelia Dahlén, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 10:45 | Möte, Sona Hakhverdyan, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | GU IMV, Konferens, Liang Zhang | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Diana Spiegelberg, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Möte, Sona Hakhverdyan, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:30 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Yu-Fang Huang | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Amelia Dahlén, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Tabassom Mohajer Shojai, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:15 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577521.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Victoria Hillerdal | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Möte, Patrick Micke, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Veera Jokinen | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Eva Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:15 | Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Miao Zhao, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Miao Zhao, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Ines Neves, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Forskning, Gergana Popova, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:00 | Möte, Tanja Lövgren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1070112.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | GU IMV, Möte, Susanne Hetty | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:30 | Elin Wik, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Möte, Sona Hakhverdyan, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Möte, Simone Weström, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:30 | Anna Erlandsson, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, Per Westermark, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Möte, Sona Hakhverdyan, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250325.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Möte, Panagiotis Baliakas, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | Möte, Taija Mäkinen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:15 | _Föreläsning, Cecilia Ekéus, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:15 | Camilla Amft, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:15 | Möte, Peetra Magnusson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Cecilia Lindskog, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Möte, Patrick Micke, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:15 | Möte, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Forskning, Hitesh Mangukiya, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | _Seminarium, Cecilia Lindskog, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250328.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [267663.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577522.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Jenny Djerf, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Elin Ekberg, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Camilla Amft, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Lotte Moens, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:15 | _Seminarium, FO/FOU IMV, Maija-Leena Eloranta | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Cecilia Lindskog, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Ingela Hjertstrand, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | _Seminarium, Lene Uhrbom, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Cecilia Krona, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250330.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Jonas Gustafsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Ulrika Gunnarsson | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Claes Ladenvall, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Veronica Alfredsson | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Camilla Amft, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Claes Ladenvall, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Ulrika Gunnarsson | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:15 | FO/FOU IMV, Maija-Leena Eloranta, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Möte, Simone Weström, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Ulrika Gunnarsson | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | _Seminarium, Tanja Lövgren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250331.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Anna Dimberg, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Ingrid Glimelius, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Gustaf Christoffersson, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Vilmantas Giedraitis | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:00 | Möte, Sahar Roshanbin, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | _Föreläsning, Amanda Lindberg, Biomarkörer, identifiering och validering, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Claudia Fredolini, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Patrick Micke, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Eva Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1070111.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:45 - 16:45 | Möte, Stefano Barbera, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 15:00 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:45 | GU IMV, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
15:45 - 17:15 | Forskning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | GU IMV, Möte, Susanne Hetty | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Möte, Peetra Magnusson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250333.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Berta Garrido Zabala, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 10:45 | Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | Forskning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:30 | Berta Garrido Zabala, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:00 | Möte, Stefania Iliana Tziola, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:30 | Amol Bhandage, Anna Rostedt Punga, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Laura Maeso, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Videokonferens | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:30 | Ines Neves, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1070110.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | GU IMV, Möte, Susanne Hetty | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Berta Garrido Zabala, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Gabriela Rosen, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Cecilia Lindskog, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Helena Jernberg Wiklund, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:15 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Maria Niklasson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Victoria Hillerdal | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Joakim Ekström, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Anders Isaksson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [262050.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Amanda Marks, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:00 | Forskning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 10:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Gauri Arolkar, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Forskning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 16:00 | Kaska Koltowska, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Cecilia Krona, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Videokonferens | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:30 | Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Kaska Koltowska, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250334.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250337.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Möte, Panagiotis Baliakas, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 17:00 | Hanna Taylor, Konferens, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | UAS_Webbokare, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Möte, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:15 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577519.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Theodora Kunovac Kallak, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Eva Lindholm Carlström, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, Nadja Visser, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 14:30 | Möte, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:00 | Lucy Mathot, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Jonas Gustafsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Anders Isaksson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577520.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Forskning, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Camilla Amft, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:30 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | _Föreläsning, Matyas Molnar, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | _Föreläsning, Matyas Molnar, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | _Föreläsning, Matyas Molnar, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [1577524.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Henrik Ortsäter, Möte, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-05-18 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
Sön 2024-05-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250338.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | Rickard Proos, Rudbecklaboratoriet extern, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:15 | Möte, Rudbecklaboratoriet extern | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Albin Bäck, Möte, Rudbecklaboratoriet extern | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Liza Nilsson, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Rickard Boman, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Föreläsning, Rudbecklaboratoriet extern, Taija Mäkinen | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:15 | _Föreläsning, Biomarkörer, identifiering och validering, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:15 | Rouba Gennaoui, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Chiara Beretta, Disputation, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250339.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Anna Poluha, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Möte, Niclas König, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:00 | _Föreläsning, Albin Bäck, Rudbecklaboratoriet extern | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:30 | Fysioterapi prog, Helena Igelström, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-05-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:30 | Miika Martikainen, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | _Seminarium, Maria Niklasson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
No fields [250335.211]
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar |