Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 11 | Måndag 2024-03-11 v 11 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 17:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Rudbecklaboratoriet extern, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Kristin Ayoola Gustafsson, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | _Föreläsning, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Tetyana Korol, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:00 | Hanna Grauers Wiktorin, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Jenny Djerf, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:15 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | _Seminarium, Anna Dimberg, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, _Föreläsning, Dag Sehlin, Molekylär neurodegeneration, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Theodora Kunovac Kallak, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Elin Truder, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:15 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Yindi Ding | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Claes Ladenvall, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:30 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Brittmarie Andersson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 13:45 | Anna Poluha, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, Tiffany Dallas, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Berivan Baskin, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, _Föreläsning, Dag Sehlin, Molekylär neurodegeneration, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Anna Poluha, Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:45 | GU IMV, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Milica Vranic, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, Sara Lopes van den Broek, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:00 | _Seminarium, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Sahar Roshanbin, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:00 | _Seminarium, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Stina Syvänen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Beatriz Pereira, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Hanzhao Zhang, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Tisdag 2024-03-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 17:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Rudbecklaboratoriet extern, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Möte, UAS_Webbokare, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, Srijita Banerjee, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Marie-Louise Bondeson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Antonia Kalushkova Nair, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 10:45 | Eva Berglund, Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Camilla Nilsson, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Abdulkhalek Dakhel, Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, LP T2 3AM012 PU2, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, _Föreläsning, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Molekylär neurodegeneration | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, _Seminarium, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Molekylär neurodegeneration | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, _Seminarium, Molekylär neurodegeneration, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, _Seminarium, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Molekylär neurodegeneration | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Föreläsning, Läkarprogrammet termin 4, Olle Korsgren, Patologi och immunologi, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Seminarium, Anzhelika Vorobyeva, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Masterprogram i medicinsk nuklidteknik, Nukliddiagnostik och nuklidterapi, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Taija Mäkinen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Hanna Grauers Wiktorin, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Eva Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:00 | _Seminarium, Charlotta Qvarfort, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 13:45 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Dag Leonard, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, Rönnblom stof | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Stefano Barbera, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Bo Stenerlöw, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Renae Skoczylas, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:15 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Henrik Ring, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | _Föreläsning, Anzhelika Vorobyeva, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Marika Nestor, Masterprogram i medicinsk nuklidteknik, Nukliddiagnostik och nuklidterapi, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Amol Bhandage, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Rouba Gennaoui, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:30 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Xi Lu | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:45 | Inger Sundström Poromaa, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Laboration, Soumi Kundu, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, Stina Syvänen, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:45 | _Seminarium, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Oscar Blomberg, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Onsdag 2024-03-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Claes Ladenvall, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, _Föreläsning, Dag Sehlin, Molekylär neurodegeneration, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Berta Garrido Zabala, Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Kerstin Henriksson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 10:45 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Maija-Leena Eloranta, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Laura Maeso, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 12:30 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Taija Mäkinen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, Ross Smith, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:15 | Camilla Amft, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:30 | _Seminarium, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, UAS_Webbokare, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Maarja Andaloussi Mäe, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:15 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Peetra Magnusson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 17:00 | Forskning, Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 16:30 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Vilmantas Giedraitis | ||||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 2024-03-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 17:00 | Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Rudbecklaboratoriet extern, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Dag Sehlin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:15 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:30 | GU IMV, Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Dag Sehlin, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Lene Uhrbom, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Möte, Rudbecklaboratoriet extern, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:15 | _Seminarium, Paola Oras, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, Tatjana Pandzic, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:15 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Jonas Gustafsson, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | _Seminarium, Dag Sehlin, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:45 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 14:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 12:30 | Ej tillgänglig, Henrik Ortsäter, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Marit Melssen, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:15 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Marie-Louise Bondeson, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:15 | Rouba Gennaoui, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, Rudbeckseminarium, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Cecilia Krona, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, LP T2 3AM012 PU2, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Xi Lu | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Maximiliano Arce, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 20:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Xi Lu | ||||||||||||||||||||||||||||
Fredag 2024-03-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 09:00 | Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Rudbecklaboratoriet extern, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Niclas König, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Kristin Ayoola Gustafsson, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | _Seminarium, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Tanja Lövgren, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 09:45 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Stina Syvänen, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | _Seminarium, Maria Niklasson, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Waldenströmsalen, Rudbeck BV, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:15 | 3FV366 Molekylär neurodegeneration, Forskning, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 10:45 | Amelia Dahlén, Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Vilmantas Giedraitis | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, Rudbecklaboratoriet extern, Övrigt | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | _Seminarium, Anzhelika Vorobyeva, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Masterprogram i medicinsk nuklidteknik, Nukliddiagnostik och nuklidterapi, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Camilla Amft, Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:00 | _Föreläsning, Diana Spiegelberg, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Katarzyna Fröss-Baron, Masterprogram i medicinsk nuklidteknik, Nukliddiagnostik och nuklidterapi, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 16:00 | Dirk Pacholsky, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Rebecka Stockgard, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, Per Westermark, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Renae Skoczylas, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
Lördag 2024-03-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
Söndag 2024-03-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 |