Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Kurs |
Program |
Moment |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 46 | Mån 13/11 v 46 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:45 - 17:00 | Biologi 1 | Basar | Tentamen | Jannika Andersson Chronholm | Omfattar Genetik och evolution | ||||||||||||||||||||||||
Tis 14/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Kemi 1 | Basar | Föreläsning | Anders Sandell | F13 | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Matematik 3c | Basar | Föreläsning | Oscar Grånäs | F28 | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Fysik 1b1 | Basar.5-8 | Fysikträning | Johan Larsson | T3 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-4 | Fysikträning | Johan Larsson | T3 | Karta | |||||||||||||||||||||||
Ons 15/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.3-4 | Laboration | Johan Larsson | Lab 4 | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Kemi 1 | Basar.5-8 | Lektion | Anders Sandell | L11 | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Matematik 3c | Basar | Föreläsning | Patrik Thunström | F29 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Biologi 1 | Basar.5-6 | Exkursion | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.1-4 | Lektion | Anders Sandell | L11 | Karta | |||||||||||||||||||||||
Tors 16/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Fysik 1b1 | Basar.7-8 | Laboration | Johan Larsson | Lab 4 | Karta | |||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Kemi 1 | Basar.1-4 | Lektion | Anders Sandell | L12 | Karta | |||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.5-8 | Lektion | Anders Sandell | L12 | Karta | |||||||||||||||||||||||
Fre 17/11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 |
Fysik 1b1 Ämneslärare i fysik, introduktionskurs |
Basar gylärarfy1 |
Föreläsning | Olle Björneholm | F9 | Karta | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Matematik 3c | Basar | Föreläsning | Patrik Thunström | F30 | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Biologi 1 | Basar.7-8 | Laboration | Kerstin Westberg | Genteknik | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Fysik 1b1 | Basar.1-2 | Laboration | Johan Larsson | Lab 4 | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.5 | Laboration | Pontus Törnblom | Lab 5 | Karta | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Kemi 1 | Basar.6 | Laboration | Elin Berggren | Lab 5 | Karta |