Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor.
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 21/8
E1
I1
Q1
W1
I1
Q1
W1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Upprop
Karta
11:30
10:15
Q1
Lunch
Studentaktivitet
Studentaktivitet
Kår- och nationsinskrivning + Lunch
16:00
11:30
E1
I1
Q1
W1
I1
Q1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Introduktion
Introduktion till matematiken
Karta
17:00
16:15
Q1
Samvetstillverkning
18:00
17:00
Q1
Klasshäng
21:30
18:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Tältsläpp
21:30-02:00
00:00
21:30
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 22/8
Q1
2003, Ångström
Mattepropp
Karta
10:00
08:15
F1
KandDv1
Q1
KandDv1
Q1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Information
Spexinfo
Karta
11:00
10:15
Q1
10132, Häggsalen, Ångström
Programinformation
Karta
12:00
11:15
F1
KandDv1
Q1
KandDv1
Q1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Information
Gasqueinformation
Karta
14:00
13:15
Q1
2003, Ångström
Mattepropp
Karta
16:00
14:15
Q1
Klasshäng
21:00
17:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Recceaktivitet
Tisdagsfesten
Norrlands nation 21:00-01:00
Norrlands nation 21:00-01:00
00:00
21:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 23/8
Q1
101166, Ångström
Mattepropp
Karta
12:00
08:15
ES1
IT1
KandDv1
Q1
W1
IT1
KandDv1
Q1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Lunchföreläsning
Karta
13:00
12:15
F1
I1
KandDv1
Q1
I1
KandDv1
Q1
Expedition Recce
15:00
13:15
I1
Q1
Q1
Recceaktivitet
Märkesverkstad med Playmory
Tältet
Tältet
16:00
15:15
Q1
Rundvandring
17:00
16:15
Q1
Klasshäng
20:00
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Recceaktivitet
Mörk afton
22:00
20:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Tältsläpp
22:00-01:00
00:00
22:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 24/8
Q1
Sektionsaktivitet
Tårtbak med Q
11:00
08:15
Q1
Mässa
Utanför tältet
12:00
11:15
Q1
80109, Ångström
Mattepropp
Karta
17:00
13:15
Basar.1-2
F1
Q1
F1
Q1
Information
Busför
Utanför tältet
Utanför tältet
18:00
17:15
Basar.1-2
F1
Q1
F1
Q1
Klassfest
Tältet
22:00
18:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Tältsläpp
22:30-01:00
00:00
22:30
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 25/8
Q1
101166, Ångström
Mattepropp
Karta
12:00
08:15
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
W1
E1
EI1
ES1
F1
I1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
W1
Mottagning
Välkomstmottagning Universitetet
15:30
13:15
Q1
Sektionsaktivitet
Inaquration
Bridgens hus
Bridgens hus
22:30
18:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Tältsläpp
22:30-01:00
00:00
22:30
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 26/8
ES1
F1
K1
MTI1
Q1
W1
X1
F1
K1
MTI1
Q1
W1
X1
Stingfestival föreningsmässa
15:30
10:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Tältsläpp
22:40-01:00
00:00
22:45
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 27/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 28/8
Introduktion till materialvetenskap
Q1
2003, Ångström
Föreläsning
Greger Thornell
F1
Karta
12:00
10:15
Q1
101166, Ångström
Sektionsaktivitet
Tips och trix
Karta
13:00
12:15
Envariabelanalys
ES1
F1
gylärarma1
MatemI
Q1
F1
gylärarma1
MatemI
Q1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Anna Sakovich
F1
Karta
15:00
13:15
Q1
Klasshäng
22:30
18:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Tältsläpp
22:30-01:00
00:00
22:30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 29/8
Envariabelanalys
ES1
F1
gylärarma1
MatemI
Q1
F1
gylärarma1
MatemI
Q1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Anna Sakovich
F2
Karta
10:00
08:15
Q1
101166, Ångström
Mattepropp
Karta
12:00
10:15
Algebra och geometri
F1
Q1
X1
Q1
X1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Föreläsning
Jörgen Östensson
F1
Karta
15:00
13:15
Q1
Passerkortsuthämtning
15:45
15:00
Q1
Klasshäng
22:30
17:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Tältsläpp
22:30-01:00
00:00
22:30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 30/8
Introduktion till materialvetenskap
Q1
101166, Ångström
Föreläsning
Greger Thornell
F2
Karta
10:00
08:15
Algebra och geometri
F1
Q1
X1
Q1
X1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Föreläsning
Jörgen Östensson
F2
Karta
12:00
10:15
Basar.1-2
E1
EI1
ES1
F1
K1
Q1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
K1
Q1
W1
X1
Downtown[tæ:sk]
15:30
13:00
IT1
Q1
Q1
Microgasque
22:30
18:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Tältsläpp
22:30-01:00
00:00
22:30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 31/8
Envariabelanalys
Q1
2003, Ångström
Lektion
Mohammed Mosa
L1
Karta
10:00
08:15
Introduktion till materialvetenskap
Q1
101166, Ångström
Föreläsning
Greger Thornell
F3
Karta
12:00
10:15
Algebra och geometri
Q1
101166, Ångström
Lektion
Brian Rydgren
L1
Karta
15:00
13:15
KandDv1
Q1
Q1
Sektionsskiva
Kräftskivetältet
22:30
18:00
Basar
BI1
E1
EI1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
BI1
E1
EI1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
Tältsläpp
22:30-01:00
00:00
22:30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 1/9
Algebra och geometri
F1
Q1
X1
Q1
X1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Föreläsning
Jörgen Östensson
F3
Karta
10:00
08:15
Q1
101166, Ångström
Mattepropp
Karta
12:00
10:15
Envariabelanalys
ES1
F1
gylärarma1
MatemI
Q1
F1
gylärarma1
MatemI
Q1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Föreläsning
Anna Sakovich
F3
Karta
15:00
13:15
Q1
Klasshäng
00:00
17:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2/9
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Finaldag
13:30
10:00
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
FINAL-gasque
Tältet
23:00
17:30
Basar
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
Finalsläpp
23:00-03:00
00:00
23:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 3/9