Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor.
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 22/8
E1
I1
Q1
W1
I1
Q1
W1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Eva Skytt
Karta
11:00
10:15
E1
I1
Q1
W1
I1
Q1
W1
Kår- och nationsskrivning + lunch
15:00
11:15
E1
I1
W1
I1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Introduktion till matematiken
Karta
16:00
15:15
E1
F1
I1
Q1
W1
F1
I1
Q1
W1
Samvetstillverkning
17:00
16:15
W1
21:00
17:00
Basar
BI1
ES1
IT1
K1
MTI1
STS1
W1
X1
BI1
ES1
IT1
K1
MTI1
STS1
W1
X1
Måndagsfesten V-dala 21-01
00:00
21:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 23/8
W1
101195, Heinz-Otto Kreiss, Ångström
Melinda Alfredéen
Moses Högback
Roger Herbert
Moses Högback
Roger Herbert
Karta
11:00
10:15
STS1
W1
X1
W1
X1
Gasqueinfo
12:00
11:15
W1.A
2004, Ångström
Karta
15:00
13:15
W1.A
2004, Ångström
Karta
17:00
15:15
W1
Pizzakväll med W
22:30
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Tältsläpp
00:00
22:30
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 24/8
W1.A
80109, Ångström
Karta
10:00
08:15
K1
Q1
STS1
W1
Q1
STS1
W1
Expedition Recce
12:00
10:15
W1.A
101132, Ångström
Karta
15:00
13:15
W1
16:00
15:15
W1
20:00
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Mörk Afton
22:30
20:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Tältsläpp
00:00
22:30
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 25/8
IT1
STS1
W1
X1
STS1
W1
X1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Spexinfo
Karta
10:00
09:15
W1.A
2002, Ångström
Karta
12:00
10:15
W1.A
Mottagningsmässa
13:45
13:00
W1.A
10134, Polhemsalen, Ångström
Karta
16:00
14:15
W1
22:30
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Reccepub
00:00
22:30
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 26/8
W1.A
10134, Polhemsalen, Ångström
Karta
10:00
08:15
W1.A
10134, Polhemsalen, Ångström
Karta
12:00
10:15
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Mässa i Universitet
https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala
https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala
14:30
12:15
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Scenprogram i Universitetsaulan
https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala
https://www2.uu.se/student/ny-student/valkommen-till-uppsala
15:15
14:30
IT1
W1
W1
Kräftskiva
22:30
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Tältsläpp
00:00
22:30
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 27/8
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
15:30
10:00
ES1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
STS1
W1
X1.A
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
STS1
W1
X1.A
22:30
17:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 29/8
Algebra och geometri
E1
ES1
W1
ES1
W1
10101, Siegbahnsalen, Ångström
Patrik Tydesjö
F1
Karta
10:00
08:15
Introduktion till miljö- och vattenteknik
W1
90101, Ångström
Roger Herbert
Karta
12:00
10:15
E1
EI1
ES1
K1
W1
EI1
ES1
K1
W1
100195, Eva von Bahr, aula, Ångström
Sveriges Ingenjörer
Karta
13:00
12:15
Basar
E1
EI1
ES1
I1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
W1
E1
EI1
ES1
I1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
W1
16:30
15:15
E1
EI1
W1
EI1
W1
22:30
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Tältsläpp
00:00
22:30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 30/8
Algebra och geometri
E1
ES1
W1
ES1
W1
101121, Sonja Lyttkens, Ångström
Patrik Tydesjö
F2
Karta
10:00
08:15
W1.A
11:00
10:15
W1.A
2004, Ångström
Karta
15:00
13:15
Basar
BI1
E1
EI1
ES1.B
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
Q1
W1.A
BI1
E1
EI1
ES1.B
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
Q1
W1.A
17:00
15:15
W1
X1
X1
22:30
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Tältsläpp
00:00
22:30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 31/8
Introduktion till miljö- och vattenteknik
W1
2001, Ångström
Peter Lazor
Karta
10:00
08:15
W1.A
2002, Ångström
Karta
12:00
10:15
Algebra och geometri
W1.A
4006, Ångström
Benjamin Meco
L1
Karta
15:00
13:15
W1
Klasshäng med Klassduell
22:30
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Reccepub
00:00
22:30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 1/9
W1
SLU
12:00
09:15
ES1
W1
W1
21:00
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Tältsläpp
00:00
22:30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2/9
Algebra och geometri
E1
ES1
W1
ES1
W1
101121, Sonja Lyttkens, Ångström
Patrik Tydesjö
F3
Karta
15:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 3/9
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Finaldag
13:00
10:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Finalgasque
22:30
17:00
BI1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
E1
EI1
ES1
F1
I1
IT1
K1
KandDv1
MI1
MTI1
Q1
STS1
W1
X1
Finalsläpp
00:00
22:30