Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor.
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/8
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80121, Ångström
Föreläsning
Rebecca Clulow
Karta
12:00
10:15
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4001, Ångström
Föreläsning
Rebecca Clulow
Karta
17:00
15:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/8
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4001, Ångström
Föreläsning
Rebecca Clulow
Karta
10:00
08:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/8
Materialkemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
Erik Lewin
Martin Sahlberg
Martin Sahlberg
Karta
10:00
08:15
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
Rebecca Clulow
Karta
12:00
10:15
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80121, Ångström
Föreläsning
Rebecca Clulow
Karta
15:00
13:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
101190, Ångström
Föreläsning
Nessima Salhi
Karta
17:00
15:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/9
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
Rebecca Clulow
Karta
10:00
08:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
101190, Ångström
Föreläsning
Starla Glover
Karta
12:00
10:15
K3
Q3
Q3
Se kommentar
Information
Obligatorisk
Obligatorisk
Christian Sköld
Johannes Sjöholm
Lena Klintberg
Paula Forslund
William Brant
Johannes Sjöholm
Lena Klintberg
Paula Forslund
William Brant
17:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/9
Materialkemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
Martin Sahlberg
Karta
12:00
10:15
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4001, Ångström
Föreläsning
Rebecca Clulow
Karta
15:00
13:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
101190, Ångström
Föreläsning
Nessima Salhi
Karta
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 5/9
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4001, Ångström
Föreläsning
William Brant
Karta
10:00
08:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
2004, Ångström
Föreläsning
Starla Glover
Karta
12:00
10:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
2004, Ångström
Föreläsning
Nessima Salhi
Karta
15:00
13:15
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4001, Ångström
Föreläsning
William Brant
Karta
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 6/9
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
William Brant
Karta
10:00
08:15
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
William Brant
Karta
12:00
10:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
2004, Ångström
Föreläsning
Starla Glover
Karta
15:00
13:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
101136-B, Evelyn Sokolowski, Ångström
Föreläsning
Nessima Salhi
Karta
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 7/9
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
2005, Ångström
Föreläsning
William Brant
Karta
10:00
08:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
101162, Ångström
Lektion
Haining Tian
Karta
12:00
10:15
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
2005, Ångström
Föreläsning
William Brant
Karta
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 8/9
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4103, Datorsal, Ångström
4104, Datorsal, Ångström
4104, Datorsal, Ångström
Laboration
Gustav Ek
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
17:00
08:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 9/9
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4102, Datorsal, Ångström
Laboration
Gustav Ek
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
Karta
17:00
08:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/9
Materialkemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
Martin Sahlberg
Karta
10:00
08:15
Materialkemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
Martin Sahlberg
Karta
12:00
10:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
90103, Ångström
Föreläsning
Starla Glover
Karta
15:00
13:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
101136-B, Evelyn Sokolowski, Ångström
Lektion
Nessima Salhi
Karta
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/9
Materialkemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
Martin Sahlberg
Karta
12:00
10:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
101190, Ångström
Föreläsning
Starla Glover
Karta
15:00
13:15
Materialkemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80121, Ångström
Föreläsning
Martin Sahlberg
Karta
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/9
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
101190, Ångström
Föreläsning
Starla Glover
Karta
10:00
08:15
Materialkemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
Martin Sahlberg
Karta
12:00
10:15
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
Q3
Q3
2004, Ångström
Lektion
Nessima Salhi
Karta
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/9
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4104, Datorsal, Ångström
6K1113, Datorsal, Ångström
6K1113, Datorsal, Ångström
Laboration
Gustav Ek
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1113
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1113
17:00
08:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/9
Materialkemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
80127, Ångström
Föreläsning
Martin Sahlberg
Karta
12:00
10:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/9
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4102, Datorsal, Ångström
Laboration
Gustav Ek
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
Karta
17:00
08:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/9
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
101162, Ångström
Lektion
Starla Glover
Karta
12:00
10:15
Materialkemi
K3.M
4102, Datorsal, Ångström
Datorlab
Barbara Osinger
Simon Tidén
Simon Tidén
Karta
17:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/9
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
6K1123, Dator sal, Ångström
Datorlab
Nessima Salhi
17:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/9
Fasta tillståndets kemi
K3.M
KandKe3
Q3
KandKe3
Q3
4102, Datorsal, Ångström
6K1113, Datorsal, Ångström
6K1113, Datorsal, Ångström
Laboration
Gustav Ek
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
Ida Nielsen
Simon Rosenqvist Larsen
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1113
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1113
17:00
08:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/9
Kvantmekanik och kemisk bindning II
K3.M
6K1123, Dator sal, Ångström
Datorlab
Nessima Salhi
12:00
08:15