Starttid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2FE945-V24-71012, 4PE113-V24-73274 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Adri de Ridder, Annika Hillbom, B23, Campus Gotland, C10, Campus Gotland, Gotland Tentamensbokningar, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Tentamen, E-tenta, Tentamen, papperstenta, Tentasal, plan 4, Hus B, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
2JF071-H23-28002, 4PE215-V24-73293, 4PE216-V24-73294 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Mån 27 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Anna Johansson, B23, Campus Gotland, C10, Campus Gotland, Examination, Gotland Tentamensbokningar, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Tentamen, E-tenta, Tentasal, plan 4, Hus B, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE010-V24-PE01H | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Fre 31 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 1, Ida Bergvall, Tentamen, papperstenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE011-V24-PE01F | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Fre 31 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 1, Synnöve Carlsson, Tentamen, papperstenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE041-V24-73282 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anna Nordlund, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 3, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE042-V24-73273 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 3, Kimberly Norrman, Maria Wennerström Wohrne, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE113-V24-73236 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Annika Hillbom, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE114-V24-73270 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Pia Cederholm, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE114-V24-73272 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Pia Cederholm, Tentamen, E-tenta, Tentasal, plan 4, Hus B, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE176-V24-73128, 4PE233-V24-73118, PivaAd-V24-91079 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Esther Hauer, Fristående kurser och Master, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE189-V24-73178 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Robert Thorp, Tentamen, E-tenta, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 3, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE206-V24-PE206 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Nicolas Manuguerra, Tentamen, E-tenta, Ämneslärarprogrammet KPU, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE215-V24-73283, 4PE216-V24-73288 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Mån 27 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anna Johansson, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE241-V24-73212 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 5, Tentamen, E-tenta, Véronique Simon | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE255-V24-73184 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Lör 1 Juni v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Linn Areskoug, Tentamen, E-tenta, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 9, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE284-V24-73122 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Fristående kurser och Master, Olga Abreu Fernandes, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE298-V24-73298 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Tors 30 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Emma Laurin, Fristående kurser och Master, Sociologiprogrammet, termin 2, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4UK027-V24-80507 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 22 | Ons 29 Maj v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Masterprogram i utbildningssociologi, Emma Laurin, Fristående kurser och Master, Tentamen, E-tenta |