Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2PE171-V24-73002 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Fristående kurser och Master, Tentamen, papperstenta, Viktor Englund | ||||||||||||||||||||||||||||
2ST063-H23-26621, 2ST099-H23-26600, 4PE044-V24-73265, 4PE045-V24-73264 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 16 | Lör 2024-04-20 v 16 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Anna Kahlbom, Gotland Tentamensbokningar, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Omtentamen, E-tenta, Omtentamen, Pappers-tenta, Synnöve Carlsson, Tentasal, plan 4, Hus B, Campus Gotland, Tomas Persson | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE040-V24-73156 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 3, Gabriella Gejard, Omtentamen, Pappers-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE041-V24-73282 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anna Nordlund, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 3, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE042-V24-73273 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 3, Helena Skogström, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE044-V24-73239 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 16 | Lör 2024-04-20 v 16 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Omtentamen, Pappers-tenta, Tomas Persson | ||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Lör 2024-04-27 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Omtentamen, Pappers-tenta, Tomas Persson | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE044-V24-73265, 4PE045-V24-73264 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Lör 2024-04-27 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anna Kahlbom, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Omtentamen, Pappers-tenta, Synnöve Carlsson, Tentasal, plan 4, Hus B, Campus Gotland, Tomas Persson | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE045-V24-73246 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 16 | Lör 2024-04-20 v 16 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anna Kahlbom, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Omtentamen, Pappers-tenta, Synnöve Carlsson | ||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Lör 2024-04-27 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anna Kahlbom, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Omtentamen, Pappers-tenta, Synnöve Carlsson | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE142-V24-73259 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 15 | Mån 2024-04-08 v 15 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 6, Jörgen Mattlar, Tentamen, E-tenta, Tentasal, plan 4, Hus B, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE142-V24-73263 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 15 | Mån 2024-04-08 v 15 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 6, Jörgen Mattlar, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE155-V24-73140 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Birgitta Hellqvist, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE175-V24-73125 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Fristående kurser och Master, Lizbeth Engström, Omtentamen, Pappers-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE176-V24-73128, 4PE193-V24-PE193, PivaAd-V24-91078 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Fristående kurser och Master, Omtentamen, E-tenta, Viktor Englund | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE186-V24-PE18I | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Anne-Sofie Nyström, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 1, Håkan Forsberg, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE188-V24-PE18G | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 1, Maria Hedefalk, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE190-V24-73173, 4PE236-V24-PE236 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | David Sjögren, Omtentamen, E-tenta, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 3, Ämneslärarprogrammet KPU, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE196-V24-73145 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 2, Helena Påls, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE197-V24-73205 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 2, Martin Karlberg, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE209-V24-73252 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Emilia Tallroth, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 3, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE217-V24-PE21C, 4PE218-V24-PE21F | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Erika Sandström, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 1, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 1, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE222-V24-73244 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 4, Helena Breicha, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE224-V24-73179 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Kamilla Peuravaara, Omtentamen, E-tenta, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE234-V24-73195, 4PE234-V24-73210, 4PE234-V24-91856 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Omhemtenta, Stefan Bengtsson, Ämneslärarprogrammet KPU, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 3, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 3, distans | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE238-V24-73206 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anne-Sofie Nyström, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 5, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE254-V24-73183 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Hemtenta, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 9, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE262-V24-73295 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Johan Prytz, Tentamen, papperstenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE263-V24-73276 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Lars Madej, Tentamen, papperstenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE264-V24-73306 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Malin Tväråna, Tentamen, E-tenta, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 8, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE272-V24-73302 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Olle Uppenberg, Omtentamen, Pappers-tenta, Tommie Petersson, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 2, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE284-V24-73122 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 14 | Lör 2024-04-06 v 14 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Anne-Sofie Nyström, Förskollärarprogrammet, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Fristående kurser och Master, Sara Backman Prytz, Tentamen, E-tenta |