Tid |
Kurskod |
Modul |
Lokal, Plats |
Personal |
Titel |
Publik kommentar |
Länk |
||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 24 | Mån 2024-06-10 v 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 09:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Mikael Lindbäck | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Kotlin och Aktiviteter | umu.zoom.us | ||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Övning aktiviteter | |||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Tatyana Sarayeva | RAI group meeting | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:45 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Lili Jiang | CODE mötet | CODE mötet | |||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-06-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:30 | BIO.E.203 - Aula Biologica | Adam Dahlgren Lindström | Thesis defense | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Style och tema. ViewBinding. View model | umu.zoom.us | ||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 09:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Mikael Lindbäck | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Helena Lindgren | AI and Democracy Workshop | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Fragment | umu.zoom.us | ||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Övningar fragment | |||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-18 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Tatyana Sarayeva | RAI group meeting | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | MIT.C.413 | Virginia Dignum | AI Policy lab opening | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Helena Lindgren | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Helena Lindgren | |||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-06-20 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Fragmentkommunikation Dialoger View Binding, Live Data | umu.zoom.us | ||||||||||||||||||||||||
v 26 | Mån 2024-06-24 v 26 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Designa mobila applikationer, Jetpack Compose | umu.zoom.us | ||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-06-27 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Filer och Permissions, LiveData och Room | umu.zoom.us | ||||||||||||||||||||||||
v 30 | Mån 2024-07-22 v 30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-07-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-07-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-07-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-07-26 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
v 31 | Mån 2024-07-29 v 31 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-07-30 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-07-31 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-08-01 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-08-02 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
v 32 | Mån 2024-08-05 v 32 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Kamera, Egna vyer, Multitouch och sensorer, Positionering och kartor | umu.zoom.us | ||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-08-06 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-08-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-08-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-08-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | MIT.A.316 | Lennart Steinvall | Sommarstöd Datavetenskap |
Sal för sommarstödet! Då vi vill att ni ska vara här på Campus så samlas vi här för genomgångar och frågor. |
|||||||||||||||||||||||||
v 33 | Mån 2024-08-12 v 33 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Service, Content Provider, BroadcastReciver, Appar i Bakgrunden | umu.zoom.us | ||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-08-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 |
5DV183 5DV183 |
ÖP Skrivsal 6 | Helena Smith | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | 5DV230 | ÖP Skrivsal 1 | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | 5DV240 | ÖP Skrivsal 6 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 |
5DV210 5DV210 |
ÖP Skrivsal 3 | Helena Smith | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-08-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 |
5DV149 5DV149 |
ÖP Skrivsal 1 | Helena Smith | Omtenta för 5DV149 LP4, omtenta 2 för 5DV149 LP3. Tillhör: 964598 ÖP8=79st, ÖP1=36st | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 |
5DV149 5DV149 |
ÖP Skrivsal 8 | Helena Smith | Omtenta för 5DV149 LP4, omtenta 2 för 5DV149 LP3. Tillhör: 964598 ÖP8=79st, ÖP1=36st | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 |
5DV150 5DV150 |
ÖP Skrivsal 1 | Helena Smith | Omtenta 5DV150 LP4, Omtenta 2 5DV150 LP3 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | 5DV226 | ÖP Skrivsal 2 | Nils-Erik Gustafsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV230 | MIT.A.316 | Johan Eliasson | Uppsamling CRC1 | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV230 | MIT.A.316 | Johan Eliasson | Uppsamling CRC2 | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV230 | MIT.A.316 | Johan Eliasson | Uppsaming CRC3 | |||||||||||||||||||||||||
v 34 | Mån 2024-08-19 v 34 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV209 | Zoom | Johan Eliasson | Att publicera en app Kursslutsinfo | umu.zoom.us | ||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-08-20 | |||||||||||||||||||||||||||||
17:15 - 19:45 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Mattias Åsander | ACC Möte | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-08-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | 5DV154 |
MIT.A.166 MIT.A.176 |
Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:45 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Lili Jiang | CODE mötet | CODE mötet | |||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-08-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | 5DV236 | ÖP Skrivsal 8 | Tommy Löfstedt | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:30 | 5DV230 |
MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | Uppsamlingsexamination ou1 9-12 | |||||||||||||||||||||||||
v 35 | Tis 2024-08-27 v 35 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | Introduktion preppdatavecka | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-08-28 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Monica Sörman | LSG | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.156 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-08-29 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | 5DV216 | Presentation | MIT.A.216 - Seminarierummet | Juan Carlos Nieves Sanchez | Thesis seminar (defense and opposition) | ||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-08-30 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet |
Juan Carlos Nieves Sanchez Ola Ringdahl |
Welcome meeting AI Master | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Welcome meeting of master students on computing science | |||||||||||||||||||||||||||
v 36 | Mån 2024-09-02 v 36 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.D.346 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | UB333 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UB338 | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV227 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | SAM.F.116 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | Hörsal NAT.D.450 |
Lars Karlsson Suna Bensch |
Programintroduktion | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV208 | NAT.A1.332 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 5DV227 | MIT_Place_Övrigt | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Programintroduktion | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | SAM.A.359 | Programintroduktion | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.D.346 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | MIT.C.343 | Mickaël Zehren | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV243 | Hörsal NAT.D.320 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV244 | KBE301-Lilla hörsalen | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-09-03 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | U Rotundan | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | KBE301-Lilla hörsalen | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal NAT.D.360 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Zoom | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.313 | Lars Karlsson | Introduction | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
UNI Galaxen - Sirius | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | MIT.C.323 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV148 | MIT.C.305 | Jan Erik Moström | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
NAT.C2.334 | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV123 | NAT.C1.203 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV234 | MIT.C.305 | Jan Erik Moström | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-09-04 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 14:30 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Tommy Löfstedt | SIG-ML | SIG-ML | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.156 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.320 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-09-05 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.D.346 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.440 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UB338 | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Lars Karlsson | Självreglerat lärande | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | NAT.D.250 | Lars Karlsson | Diagnostiskt prov i algebra | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.440 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV123 | MIT.C.313 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.D.346 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | KBE301-Lilla hörsalen | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 |
NAT.D.220 NAT.D.250 |
Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-09-06 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV212 | MIT.C.323 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NBET.A.101 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.313 | Lars Karlsson | Basic C++ | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
NAT.D.210 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal NBET.A.101 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
NAT.A1.321 | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 |
TEK.C.304 (TC331) TEK.C.306 (TC333) TEK.C.312 (TC335) |
Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
v 37 | Mån 2024-09-09 v 37 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.D.346 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
MIT.C.413 | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | SAM.A.371 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Niclas Börlin | Problem och algoritmer | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.410 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.440 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV227 | NBET.B.112 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV227 | NBET.B.118 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV227 | NBET.B.124 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV227 | NBET.B.140 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV227 | NBET.B.146 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV227 | NBET.B.152 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Problem och algoritmer | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | NAT.D.270 | Niclas Börlin | Problem och algoritmer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | KBE301-Lilla hörsalen | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 5DV243 |
MIT.C.313 MIT.C.323 |
Ola Ringdahl | Workshop on ass. 1 (Othello) | |||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-09-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV212 | MIT.C.323 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal HUM.D.210 - Hummelhonung | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | UB333 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.313 | Lars Karlsson | Performance | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
MIT.C.413 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal HUM.D.210 - Hummelhonung | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
NAT.A1.321 | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 |
MIT.C.313 MIT.C.323 MIT.C.333 |
Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.156 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.316 | |||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-09-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | 5DV123 |
MIT.A.136 MIT.A.146 |
Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 | Zoom | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Mikael Lindbäck | APT | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.410 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-09-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Niclas Börlin | Algoritmisk problemlösning I | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 5DV227 | Hörsal MIT.A.121 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV123 | NAT.C1.203 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Algoritmisk problemlösning I | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | SAM.A.317 | Niclas Börlin | Algoritmisk problemlösning I | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.440 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV243 | MIT.A.316 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 5DV227 |
MIT.A.346 MIT.A.356 |
Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-09-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NBET.A.101 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.313 | Lars Karlsson | Memory management in C++ | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
MIT.C.413 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | MIT.C.323 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal NBET.A.101 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
TEK.C.314 (TC337) | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 | Zoom | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.156 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
v 38 | Mån 2024-09-16 v 38 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.D.346 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.450 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
MIT.C.413 | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | Hörsal NAT.D.440 | Helena Smith | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Niclas Börlin | Algoritmisk problemlösning II | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.410 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Niclas Börlin | Algoritmisk problemlösning II | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.C.313 | Algoritmisk problemlösning II | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.D.346 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | Hörsal SAM.A.230 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV243 | MIT.A.316 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-09-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | BET.E.109 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.313 | Lars Karlsson | Processors and compilers | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
MIT.C.413 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | 5DV212 | MIT.C.323 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
NAT.A1.321 | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 | Zoom | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | 5DV123 |
MIT.A.136 MIT.A.146 |
Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-09-18 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal MIT.A.121 | Henrik Björklund | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.410 | Henrik Björklund | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-09-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.D.346 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | UB333 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UB338 | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Niclas Börlin | Tids- och rumskomplexitet | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.440 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV123 | MIT.A.316 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | TEK.A.334 (TA304) | Tids- och rumskomplexitet | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | UB338 | Niclas Börlin | Tids- och rumskomplexitet | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV227 |
MIT.A.166 MIT.A.176 |
Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.D.346 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV227 | MIT.A.316 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV227 | MIT.C.313 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV243 | MIT.A.316 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:15 | 5DV227 | Hörsal MIT.A.121 | Henrik Björklund | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-09-20 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.360 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.333 | Lars Karlsson | Vectorization and threading | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | 5DV088 |
NAT.A2.326 NAT.B1.308 NAT.D.340 |
Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
LÄR.B.220 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | MIT.C.333 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.360 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
NAT.A1.321 | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
v 39 | Mån 2024-09-23 v 39 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.D.346 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV227 | Hörsal MIT.A.121 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | Hörsal NAT.D.450 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | Hörsal SAM.A.230 | Niclas Börlin | Sökning | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV102 | UB333 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Niclas Börlin | Sökning | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.C.343 | Sökning | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:15 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.320 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | KBE301-Lilla hörsalen | Vicenç Torra | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
MIT.A.216 - Seminarierummet | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Hörsal HUM.D.210 - Hummelhonung | Monowar Bhuyan | PhD Defense-Sourasekhar | Defense | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV243 | MIT.A.316 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV244 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-09-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | KBE303-Stora hörsalen | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | KBE301-Lilla hörsalen | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | Memory and caches | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | MIT Ljusgården | Digital Impact North | |||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | 5DV123 |
MIT.A.156 MIT.A.166 |
Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:45 | MIT.A.216 - Seminarierummet | DIN-EDIH årskonferens | |||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
MIT.C.413 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | MIT.C.333 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | KBE303-Stora hörsalen | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
TEK.C.314 (TC337) | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 |
HUM.F.200 HUM.G.211 |
Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-09-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Hörsal NAT.D.360 | Lili Jiang | D-day (3) | D-day (3) | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-09-26 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.A2.340 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.450 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.470 | Henrik Björklund | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | MIT Ljusgården | Henrik Bjelkstål | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Henrik Bjelkstål | CS konferens | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Niclas Börlin | Sortering | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Niclas Börlin | Sortering | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.C.333 | Sortering | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV227 | Hörsal MIT.A.121 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.316 | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 |
MIT.A.346 MIT.A.356 |
Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV244 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-09-27 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal HUM.D.210 - Hummelhonung | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.333 | Lars Karlsson | Performance optimization | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | MIT Ljusgården | Henrik Bjelkstål | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Henrik Bjelkstål | CS konferens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
MIT.C.413 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | NAT.D.250 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal HUM.D.210 - Hummelhonung | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
NAT.C2.312 | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 | Zoom | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
Sön 2024-09-29 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 |
5DV187 5DV187 |
LÄR.B.220 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
v 40 | Mån 2024-09-30 v 40 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.A2.340 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV227 | MIT.C.313 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV227 | MIT.C.323 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV227 | MIT.C.333 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV227 | MIT.C.343 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | Hörsal NAT.D.450 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Niclas Börlin | Boolsk algebra | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.450 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.360 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Boolsk algebra | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.C.333 | Boolsk algebra | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | Hörsal NAT.D.470 | Vicenç Torra | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | Hörsal SAM.A.280 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV243 |
MIT.C.313 MIT.C.323 |
Ola Ringdahl | Worskshop on ass. 2 (ML) | |||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-10-01 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.360 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | Cache-efficient algorithms | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
MIT.C.413 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | NAT.D.250 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.360 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV229 | KBE301-Lilla hörsalen | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
NAT.A1.321 | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 |
TEK.A.212 (TA208) TEK.C.304 (TC331) TEK.C.306 (TC333) |
Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV123 | NAT.C1.203 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.146 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.156 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-10-02 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV157 | Hörsal UB.A.210 - Lindellhallen 1 | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV243 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Vicenç Torra | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Monica Sörman | LSG | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.470 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Johan Eliasson | F1 - Introduktion | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV157 |
MIT.A.116 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.116 MIT.A.136 MIT.A.166 MIT.A.176 MIT.A.276 MIT.A.278 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-10-03 | |||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Jubileum Informatik | Jubileum Informatik | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.A2.340 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.450 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.278 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV157 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | KBE301-Lilla hörsalen | Lars Karlsson | Datorns konstruktion | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | UB338 | Datorns konstruktion | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | KBE301-Lilla hörsalen | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Johan Eliasson | F2 - Variabler, input, output, introduktion till strängar, Kontrollstrukturer - villkor | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.450 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 5DV227 |
MIT.A.346 MIT.A.356 |
Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-10-04 | |||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Jubileum Informatik | Jubileum Informatik | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | KBE303-Stora hörsalen | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | Small-object optimization | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV157 | Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
MIT.C.413 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | NAT.D.250 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | KBE303-Stora hörsalen | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
NAT.A1.321 | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 | Zoom | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV123 | NAT.C1.203 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.276 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.278 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
BET.E.101 BET.E.109 BET.F.102 BET.F.108 BET.F.114 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
v 41 | Mån 2024-10-07 v 41 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.A2.340 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.440 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | Hörsal NAT.D.410 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV157 | Hörsal NBET.A.101 | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Lars Karlsson | Information och datarepresentat | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | NAT.D.220 | Information och datarepresentat | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Johan Eliasson | F3 Kontrollstrukturer - upprepning, Listor, dictionaries och strängar | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-10-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.360 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | Caching and lookup tables | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV157 | Hörsal MIT.A.121 | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
Hörsal NAT.D.300 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | NAT.D.250 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.360 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV229 | Hörsal NAT.D.450 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.316 MIT.C.333 MIT.C.343 MIT.C.413 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
TEK.C.314 (TC337) | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 | Zoom | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.276 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.278 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
BET.E.101 BET.E.109 BET.F.102 BET.F.114 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-10-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:30 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Tommy Löfstedt | SIG-ML | SIG-ML | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
Hörsal UB.A.210 - Lindellhallen 1 | Johan Eliasson | F4 - Repetition/frågestund | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal UB.A.220 - Lindellhallen 2 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.166 MIT.A.176 MIT.A.276 MIT.A.278 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-10-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
NAT.A2.340 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Lars Karlsson | Beräkningsbarhet | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.440 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 | BIO.E.203 - Aula Biologica | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Beräkningsbarhet | ||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:45 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 |
MIT.A.346 MIT.A.356 |
Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:45 | 5DV123 | NAT.C1.203 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 5DV243 |
MIT.C.313 MIT.C.323 |
Juan Carlos Nieves Sanchez | Workshop on Knowledge Representation | |||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-10-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.360 | Anna Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | Lazy evaluation | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV157 | BIO.E.203 - Aula Biologica | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
MIT.C.413 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | NAT.D.250 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.360 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
NAT.A1.321 | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 | Zoom | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Johan Eliasson | F5 - Funktioner, Filhantering | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
v 42 | Mån 2024-10-14 v 42 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
TEK.C.304 (TC331) | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.440 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | Hörsal NAT.D.410 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV157 | BIO.E.203 - Aula Biologica | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Lars Karlsson | Programmets element och struktu | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Programmets element och struktu | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.C.313 MIT.C.323 MIT.C.333 MIT.C.343 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.470 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-10-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:45 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | Auto-tuning | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV157 | Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
MIT.C.413 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | NAT.D.250 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV229 | Hörsal NAT.D.450 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
TEK.C.314 (TC337) | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 | Zoom | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Johan Eliasson | F6 Strukturering av kod - moduler, formatterade utskrifter | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-10-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.360 | Anna Jonsson | Tentagenomgång | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV157 | Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.276 MIT.A.278 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Hörsal MIT.A.121 | Mikael Lindbäck | APT | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
BET.E.101 BET.E.109 BET.F.102 BET.F.108 MIT.C.413 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.440 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.166 MIT.A.176 MIT.A.276 MIT.A.278 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-10-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
TEK.C.304 (TC331) | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV157 | Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Lars Karlsson | Datavetenskapligt tänkande | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.440 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 5DV223 | MIT.A.316 | Datavetenskapligt tänkande | ||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:45 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Juan Carlos Nieves Sanchez | Assignment 3: ethics of AI workshop | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 |
MIT.C.323 MIT.C.333 |
Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-10-18 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 09:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NBET.A.101 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | Parallel algorithms | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
NAT.D.210 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | NAT.D.250 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal NBET.A.101 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | MIT.A.316 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
TEK.C.314 (TC337) | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 |
MIT.C.313 MIT.C.333 MIT.C.413 |
Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.166 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | MIT.A.176 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV177 | Hörsal HUM.D.230 - Hohaj | Johan Eliasson | F7- Undantag och felhantering, objekt och klasser | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
v 43 | Mån 2024-10-21 v 43 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
TEK.C.304 (TC331) | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.440 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV229 | Hörsal NAT.D.450 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV243 | BIO.A.206 - Aula Anatomica |
Juan Carlos Nieves Sanchez Ola Ringdahl Vicenç Torra |
||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
BET.E.101 BET.E.109 BET.F.102 BET.F.108 BET.F.114 |
Johan Eliasson | F8 Fördjupningar och exempel, matplotlib | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-10-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.320 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:45 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
NAT.D.400 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | MIT.C.313 | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.320 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV229 | Hörsal NAT.D.450 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
TEK.C.314 (TC337) | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.320 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.316 | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
Hörsal UB.A.210 - Lindellhallen 1 | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV123 | NAT.C1.203 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.320 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-10-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV157 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | 5DV088 |
UB337 UB338 UB341 |
Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV176 5DV177 |
BET.E.109 BET.F.102 BET.F.108 MIT.C.413 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | 5DV227 | Hörsal NAT.D.440 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.166 MIT.A.176 MIT.A.276 MIT.A.278 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-10-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV182 5DV182 |
TEK.C.304 (TC331) | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.450 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | 5DV223 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Lars Karlsson | Repetition inför tentamen | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:45 |
5DV176 5DV177 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV205 5DV205 |
NAT.A2.340 | Per-Olov Östberg | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-10-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.320 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV177 | NAT.D.400 | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 |
5DV157 5DV176 5DV176 |
Zoom | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV088 | Hörsal SAM.A.230 | Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 5DV123 |
MIT.A.136 MIT.A.146 |
|||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV187 5DV187 |
NAT.D.400 | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV212 | UNI Galaxen - Sirius | Willeke Martens | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal NAT.D.320 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV218 5DV218 |
TEK.C.314 (TC337) | Nina Khairova | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV088 |
MIT.C.333 MIT.C.343 MIT.C.413 |
Mikael Rännar | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 5DV177 |
MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 |
|||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 |
|||||||||||||||||||||||||||
v 44 | Mån 2024-10-28 v 44 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:45 - 10:00 |
5DV188 5DV188 |
UNI Galaxen - Sirius | Andreas Brännström | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV208 | MIT.C.323 | Suna Bensch | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV102 | Hörsal NAT.D.450 | Julian Alfredo Mendez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
|||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV150 | TEK.C.306 (TC333) | Michael Minock | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | 5DV227 | MIT.C.323 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | 5DV227 | MIT.C.343 |
Carl Vesterlund Karl Larsson |
||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV244 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 5DV177 | MIT.A.166 | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 |
|||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 |
|||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-10-29 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV237 5DV237 |
MIT.C.343 | Lars Karlsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 |
5DV157 5DV176 |
Zoom | Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson Niclas Börlin |
||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DA003 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV177 | MIT.A.166 | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.176 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV221 | Hörsal MIT.A.121 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV177 | MIT.A.166 | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-10-30 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV221 | KBE303-Stora hörsalen | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Johan Eliasson Niclas Börlin |
||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV221 | KBE303-Stora hörsalen | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | 5DV227 | MIT.C.313 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | 5DV227 | MIT.C.323 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | 5DV227 | MIT.C.333 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | 5DV227 | MIT.C.343 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV221 | KBE303-Stora hörsalen | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 5DV177 |
MIT.A.316 MIT.A.378 |
|||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.166 MIT.A.176 MIT.A.276 MIT.A.278 |
Johan Eliasson Niclas Börlin |
||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV221 | KBE303-Stora hörsalen | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-10-31 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | 5DV177 | Johan Eliasson | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 |
5DV157 5DV176 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.166 MIT.A.176 MIT.A.276 MIT.A.278 |
Niclas Börlin | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DA003 5DA003 |
MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 5DV177 | Johan Eliasson | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 5DV177 |
MIT.A.316 MIT.A.378 |
|||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-11-01 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV181 5DV181 |
TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.320 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
v 45 | Mån 2024-11-04 v 45 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.410 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:15 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Thesis Saloni Kwatra | |||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV181 5DV181 |
Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | SAM.A.323 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
MIT.A.316 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV175 |
BET.E.217 BET.F.202 |
Kai-Florian Richter | behövs inte | |||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-11-05 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.323 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
NAT.D.350 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.320 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
NAT.A2.326 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.320 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-11-06 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | MIT.C.343 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Monica Sörman | LSG | ||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:30 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Tommy Löfstedt | SIG-ML | SIG-ML | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV123 | MIT.C.343 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 5DV231 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-11-07 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 5DV154 |
MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.176 |
Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.440 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV123 | NAT.C1.203 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-11-08 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV181 5DV181 |
Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | Hörsal MIT.A.121 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.323 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | SAM.A.371 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
NAT.D.350 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 |
5DV228 5DV228 |
NAT.A2.326 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.278 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
v 46 | Mån 2024-11-11 v 46 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.410 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV222 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.440 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | NAT.C1.203 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | MIT.C.323 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV175 |
UB340 UB341 |
Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-11-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | Hörsal MIT.A.121 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.323 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | NAT.D.350 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.378 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV175 | NAT.D.350 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 5DV123 |
MIT.A.166 MIT.A.176 |
Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.278 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-11-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | 5DV175 | NAT.D.350 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 5DV154 |
MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.156 MIT.A.176 |
Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV181 5DV181 |
Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Juan Carlos Nieves Sanchez | Logic Programming Lab | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 5DV231 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-11-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV222 |
MIT.C.313 MIT.C.343 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.440 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | NAT.D.350 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | SAM.A.371 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-11-15 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV224 | Hörsal MIT.A.121 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.323 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | Hörsal NAT.D.440 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
NAT.D.350 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
NAT.A2.326 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
v 47 | Mån 2024-11-18 v 47 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.440 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV222 |
NAT.A1.332 NAT.C1.213 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | NAT.D.350 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | MIT.C.323 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-11-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 5DV154 |
Hörsal NAT.D.440 MIT.A.136 MIT.A.146 MIT.A.166 MIT.A.176 |
Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.323 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | NAT.D.350 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.360 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.378 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.278 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-11-20 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | 5DV175 | SAM.A.317 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | Hörsal NAT.D.440 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Hörsal MIT.A.121 | Mikael Lindbäck | APT | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | Hörsal MIT.A.121 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV175 |
SAM.A.297 SAM.A.397 |
Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 5DV231 |
MIT.A.146 MIT.A.166 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-11-21 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal SAM.A.230 | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.440 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV222 |
MIT.C.333 MIT.C.343 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-11-22 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.470 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.323 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | Hörsal NAT.D.440 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.378 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
v 48 | Mån 2024-11-25 v 48 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.410 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.440 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | MIT.C.343 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-11-26 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.323 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.470 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.378 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-11-27 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV154 | Martin Berggren | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:30 | Hörsal NAT.D.320 | Lili Jiang | D-Day (4) | D-Day (4) | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV175 |
BIO.D.244 BIO.D.252 |
Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 5DV231 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-11-28 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV222 |
NAT.A1.332 NAT.C1.213 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
SAM.H.210 | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.440 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-11-29 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.470 | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.323 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | Hörsal NAT.D.440 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.378 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV175 | MIT.A.316 | Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
v 49 | Mån 2024-12-02 v 49 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.450 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV222 |
UB337 UB338 |
Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.300 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV175 |
HUM.G.211 HUM.G.219 |
Kai-Florian Richter | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-12-03 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.323 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | Hörsal MIT.A.121 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.278 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-12-04 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | Hörsal NAT.D.440 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Monica Sörman | LSG | ||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:30 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Tommy Löfstedt | SIG-ML | SIG-ML | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 5DV231 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-12-05 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.440 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-12-06 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | BIO.A.206 - Aula Anatomica | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.313 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
SAM.A.381 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | Hörsal NAT.D.440 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.278 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
v 50 | Mån 2024-12-09 v 50 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.450 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.300 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | 5DV227 | MIT.C.413 | Karl Larsson | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-12-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.313 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | Hörsal NAT.D.440 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | Hörsal MIT.A.121 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:15 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.378 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.278 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-12-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV181 5DV181 |
Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Timotheus Kampik | Reinforcement Learning Lab | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 5DV231 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-12-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.300 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | NAT.D.250 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-12-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV224 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | Hörsal UB.A.240 - Lindellhallen 4 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.313 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB335 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
MIT.A.278 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
v 51 | Mån 2024-12-16 v 51 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV181 | TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.450 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.300 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-12-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
TEK.C.304 (TC331) | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.313 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
SAM.A.381 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB336 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | Hörsal MIT.A.121 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
NAT.A2.326 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-12-18 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV154 | NAT.D.250 | Martin Berggren | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Hörsal MIT.A.121 | Mikael Lindbäck | APT | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 5DV231 |
MIT.A.146 MIT.A.156 |
Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-12-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV222 | Hörsal HUM.D.220 - Hjortronlandet | Johan Eliasson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:45 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV231 | MIT.C.413 | Carl C Kjelgaard Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-12-20 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV181 5DV181 |
TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.470 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.313 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
NAT.A2.340 | Polina Kurtser | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
NAT.A2.326 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
v 1 | Fre 2025-01-03 v 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
v 2 | Tis 2025-01-07 v 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.D.346 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.470 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.313 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
TEK.C.304 (TC331) | Ellinor Hansson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB336 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
NAT.A2.326 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2025-01-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.300 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV245 5DV245 |
NAT.D.350 | Esteban Guerrero Rosero | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:45 | 5DV152 | TEK.C.304 (TC331) | Paolo Bientinesi | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2025-01-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 |
5DV181 5DV181 |
TEK.A.324 (TA305) | Juan Carlos Nieves Sanchez | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 5DV224 | Hörsal MIT.A.121 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV179 5DV179 |
NAT.B1.308 | Stefan Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV224 | Hörsal NAT.D.470 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 5DV163 | MIT.C.313 | Anna Jonsson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DA004 5DA004 |
MIT.A.378 | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
NAT.D.350 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV220 5DV220 |
UB336 | Alexandre Bartel | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV228 5DV228 |
NAT.A2.326 | Ola Ringdahl | ||||||||||||||||||||||||||
v 3 | Mån 2025-01-13 v 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:45 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.300 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 |
5DV200 5DV200 |
UNI Galaxen - Saturnus | Martin Berglund | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2025-01-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2025-01-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 13:15 | 5DV213 | Hörsal NAT.D.300 | Jerry Eriksson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
5DV192 5DV192 |
SAM.A.351 | Paul Townend | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.146 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 5DV224 | MIT.A.156 | Jonny Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
v 6 | Ons 2025-02-05 v 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:30 | MIT.A.216 - Seminarierummet | Tommy Löfstedt | SIG-ML | SIG-ML | |||||||||||||||||||||||||
v 7 | Ons 2025-02-12 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 17:30 | Hörsal UB.A.230 - Lindellhallen 3 | Lili Jiang | CS D-day (1) | CS D-day (1) | |||||||||||||||||||||||||
v 11 | Tis 2025-03-11 v 11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | UNI Galaxen - Merkurius | Virginia Dignum | LEMUR Winterschool | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | UNI Galaxen - Pluto | Virginia Dignum | LEMUR Winterschool | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | UNI Galaxen - Saturnus | Virginia Dignum | LEMUR Winterschool | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | UNI Galaxen - Jupiter | Virginia Dignum | LEMUR Winterschool |
Kurskod | Kursnamn, Anmälningskod |
5DA003 | Matrisberäkningar och tillämpningar, 57001ht24 |
5DA003 | Matrisberäkningar och tillämpningar, A5711ht24 |
5DA004 | Optimering med tillämpningar, 57002ht24 |
5DA004 | Optimering med tillämpningar, A5712ht24 |
5DV088 | Systemnära programmering, 57250ht24 |
5DV102 | Grundläggande logik och modellteori, 57205ht24 |
5DV123 | Teknisk beräkningsvetenskap II, 57253ht24 |
5DV148 | Python för C-programmerare, 57225ht24 |
5DV149 | Datastrukturer och algoritmer (C), 57314vt24 |
5DV149 | Datastrukturer och algoritmer (C), 57319vt24 |
5DV150 | Datastrukturer och algoritmer (Python), 57317vt24 |
5DV150 | Datastrukturer och algoritmer (Python), 57321vt24 |
5DV150 | Datastrukturer och algoritmer (Python), 57200ht24 |
5DV152 | Parallell programmering för multicore-baserade system, 57207ht24 |
5DV154 | Teknisk beräkningsvetenskap I, 57202ht23 |
5DV154 | Teknisk beräkningsvetenskap I, 57203ht24 |
5DV157 | Programmeringsteknik med C och Matlab, 57221ht24 |
5DV163 | DV4: Datavetenskaplig logik, 57210ht24 |
5DV175 | Resonerande och informationsbehandling, 57202ht24 |
5DV176 | Programmeringsteknik med Python och Matlab, 57215ht24 |
5DV176 | Programmeringsteknik med Python och Matlab, 57226ht24 |
5DV177 | Programmering i Python, 57204ht24 |
5DV179 | Datorgrafik, 57206ht24 |
5DV179 | Datorgrafik, A5700ht24 |
5DV181 | Artificiell intelligens - metoder och tillämpningar, 57219ht24 |
5DV181 | Artificiell intelligens - metoder och tillämpningar, A5704ht24 |
5DV182 | Effektiva algoritmer, 57209ht24 |
5DV182 | Effektiva algoritmer, A5701ht24 |
5DV183 | Människa-robotinteraktion, 57312vt24 |
5DV183 | Människa-robotinteraktion, A5734vt24 |
5DV187 | Databasteknik, 57212ht24 |
5DV187 | Databasteknik, A5702ht24 |
5DV188 | Kognitiv interaktionsdesign, 57216ht24 |
5DV188 | Kognitiv interaktionsdesign, A5703ht24 |
5DV192 | Datormoln, 57229ht24 |
5DV192 | Datormoln, A5709ht24 |
5DV200 | Beräkningskomplexitet, 57234ht24 |
Kurskod | Kursnamn, Anmälningskod |
5DV200 | Beräkningskomplexitet, A5713ht24 |
5DV205 | Avancerade distribuerade system, 57222ht24 |
5DV205 | Avancerade distribuerade system, A5722ht24 |
5DV208 | DV3: Beräkningar och språk, 57240ht24 |
5DV209 | Utveckling av mobila applikationer, 95735vt24 |
5DV210 | Trender inom interaktiva intelligenta miljöer, 57310vt24 |
5DV210 | Trender inom interaktiva intelligenta miljöer, A5732vt24 |
5DV212 | Datakommunikation och internet, 57211ht24 |
5DV213 | Datakommunikation och datornät, 57223ht24 |
5DV216 | Examensarbete för masterexamen i datavetenskap (inriktning artificiell intelligens), 57349vt24 |
5DV218 | Språkteknologi, 57208ht24 |
5DV218 | Språkteknologi, A5721ht24 |
5DV220 | Datorsäkerhet, 57242ht24 |
5DV220 | Datorsäkerhet, A5724ht24 |
5DV221 | Imperativ programmering (C), 57300vt24 |
5DV221 | Imperativ programmering (C), 57214ht24 |
5DV222 | Applikationsutveckling (Java), 57213ht24 |
5DV223 | DV0: Datavetenskapligt tänkande, 57243ht24 |
5DV224 | DV1: Datatyper och datastrukturer, 57244ht24 |
5DV226 | Interaktionsteknik, 57318vt24 |
5DV227 | Metoder och verktyg för datavetare, 57245ht24 |
5DV228 | Mobil robotik, 57228ht24 |
5DV228 | Mobil robotik, 57249ht24 |
5DV229 | Människa-datorinteraktion, 57220ht24 |
5DV230 | Objektorienterad programmering (Java), 57304vt24 |
5DV231 | Teknisk-vetenskapliga beräkningar, 57218ht24 |
5DV234 | C för Python-programmerare, 57348vt23 |
5DV236 | Djup maskininlärning, 57323vt24 |
5DV237 | Prestandaprogrammering, 57231ht24 |
5DV237 | Prestandaprogrammering, A5723ht24 |
5DV240 | Reverse Engineering, 57327vt24 |
5DV243 | Artificiell intelligens, 57230ht24 |
5DV244 | Människocentrerad artificiell intelligens, 57232ht24 |
5DV245 | Människa-AI-interaktion, A5744ht24 |
5DV245 | Människa-AI-interaktion, 57236ht24 |
Ändrad senaste dygnet.