Time
Course name
Course code
Activity
Room, Location
Map link
Staff
Public comment
Link
w44 Tue 2023-10-31 w44
10:15 - 12:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.C.343 Niclas Börlin
w45 Tue 2023-11-07 w45
08:15 - 10:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.A.216 - Seminarierummet Niclas Börlin
  Fri 2023-11-10
08:15 - 12:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.C.323 Niclas Börlin
w46 Tue 2023-11-14 w46
09:15 - 11:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.A.216 - Seminarierummet Niclas Börlin
  Fri 2023-11-17
08:15 - 10:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.A.216 - Seminarierummet Niclas Börlin
w47 Tue 2023-11-21 w47
08:15 - 10:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture Zoom Niclas Börlin Meeting ID: 935 433 3715
Passcode: 004004
  Fri 2023-11-24
08:15 - 10:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.C.323 Niclas Börlin
w48 Tue 2023-11-28 w48
08:15 - 11:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture Zoom Niclas Börlin
w49 Tue 2023-12-05 w49
08:15 - 10:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.A.216 - Seminarierummet Niclas Börlin
  Fri 2023-12-08
08:15 - 11:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.A.216 - Seminarierummet Niclas Börlin
w50 Tue 2023-12-12 w50
08:15 - 11:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.A.216 - Seminarierummet Niclas Börlin
  Fri 2023-12-15
08:15 - 11:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Lecture MIT.A.216 - Seminarierummet Niclas Börlin
w51 Tue 2023-12-19 w51
08:15 - 10:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Question time Zoom Niclas Börlin Frågestund + open office. Frågor om gamla tentan + labbarna + annat.
w2 Mon 2024-01-08 w2
10:00 - 11:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Question time Zoom Niclas Börlin Frågestund + open office. Frågor om tentan + labbarna + annat.
  Wed 2024-01-10
09:00 - 13:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Papperstentamen IKSU Helsingfors Niclas Börlin
w8 Fri 2024-02-23 w8
08:00 - 12:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Omtentamen, papper ÖP Skrivsal 3 Niclas Börlin
w23 Fri 2024-06-07 w23
08:00 - 12:00 Engineering Optimization
Engineering Optimization
5DA004
5DA004
Omtentamen, papper
Omtentamen
ÖP Skrivsal 1 Niclas Börlin
 
Course codeCourse name, Event code
5DA004Engineering Optimization, 57002ht23
5DA004Engineering Optimization, A5712ht23