08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
u 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 6.8
u 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 7.8
u 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 8.8
u 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 9.8
u 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 10.8
u 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 11.8
u 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 12.8
u 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 13.8
u 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 14.8
u 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 15.8
u 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 16.8
u 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 17.8
u 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 18.8
u 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 19.8
u 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 20.8
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 21.8
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 22.8
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 23.8
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 24.8
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 25.8
u 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 26.8
u 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 27.8
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 28.8
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 29.8
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 30.8
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 31.8
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 1.9
u 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 2.9
u 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 3.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 4.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 5.9
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 6.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 7.9
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 8.9
u 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 9.9
u 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 10.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 11.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 12.9
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 13.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 14.9
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 15.9
u 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 16.9
u 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 17.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 18.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 19.9
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 20.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 21.9
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 22.9
u 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 23.9
u 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 24.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 25.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 26.9
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 27.9
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 28.9
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 29.9
u 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 30.9
u 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 1.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 2.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 3.10
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 4.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 5.10
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 6.10
u 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 7.10
u 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 8.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 9.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 10.10
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 11.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 12.10
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 13.10
u 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 14.10
u 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 15.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 16.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 17.10
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Auditorium 1, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Auditorium 1, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 18.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Auditorium 1, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Auditorium 1, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 19.10
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 20.10
u 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 21.10
u 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 22.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 23.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 24.10
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 25.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 26.10
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 27.10
u 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 28.10
u 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 29.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 30.10
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 31.10
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 1.11
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 2.11
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 3.11
u 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 4.11
u 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 5.11
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 6.11
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 7.11
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 8.11
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 9.11
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 10.11
u 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 11.11
u 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 12.11
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
u 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 13.11
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
16:00
14:15
u 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 14.11
E-122 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Sedimentologi og stratigrafi
10:00
08:15
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Strukturgeologi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 15.11
D-206 Und.rom, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Sedimentologi og stratigrafi
12:00
10:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
15:00
14:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, EOJ Auditorium, Forelesning, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag
16:00
15:15
Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, Automatisering og elektronikkdesign - bachelor i ingeniørfag, B-Bygg 2. år - byplanlegging, B-Bygg 2. år - konstruksjonsteknikk, B-Bygg 2. år - teknisk planlegging, Biologisk kjemi - bioteknologi, bachelor i realfag, Byggingeniør, bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, Datateknologi - bachelor i ingeniørfag, G-101 Undervisning, G-201 Undervisning, G-202 Undervisning, G-301 Lesesal, Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Kjemi for data/elektro, Kjemi og miljø, bachelor i ingeniørfag, Maskiningeniør, bachelor i ingeniørfag, Miljøkjemi og HMS, Petroleumsteknologi, bachelor i ingeniørfag, Øving
18:00
16:15
u 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 16.11
E-120 LAB, petr. 1. etg., Geovitenskap, bachelor i ingeniørfag, Lab, Strukturgeologi
11:00
09:15
u 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 17.11
u 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 18.11
u 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 19.11
u 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 20.11
u 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 21.11
u 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 22.11
u 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 23.11
u 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 24.11
u 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 25.11
u 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 26.11
u 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 27.11
u 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 28.11
u 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 29.11
u 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 30.11
u 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 1.12
u 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 2.12
u 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 3.12
u 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 4.12
u 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 5.12
u 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 6.12
u 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 7.12
u 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 8.12
u 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 9.12
u 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 10.12
u 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 11.12
u 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 12.12
u 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 13.12
u 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 14.12
u 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 15.12
u 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 16.12
u 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 17.12
u 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 18.12
u 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 19.12
u 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 20.12
u 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 21.12
u 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 22.12
u 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 23.12
u 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 24.12
u 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 25.12
u 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 26.12
u 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 27.12
u 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 28.12
u 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 29.12
u 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 30.12
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 31.12
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 1.1
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 2.1
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 3.1
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 4.1
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 5.1
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 6.1