Tid |
Rom/Sted |
Gruppe, Klasse, Student |
Ansatt |
Informasjon |
Tid |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 22 | Tirsdag 28.05.2024 u 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | BJ LKS Eikenes-salen | Gary Alexander Muñoz | 13:30 - 14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | BJ 1105 ØVEROM | Linda Camilla Eidem Molina | 13:30 - 14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 14:15 | BJ 1301 Hetland-salen | Karoline Kringstad Myklebust | Davis Sliecans, Milan Rabrenovic, Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | Eksamen i BAM4386 Viderekomment støtteinstrument III - bratsj. Avsluttende eksamen består av en konsert med inntil 15 minutters repertoar. | 14:00 - 14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | BJ 1110 ØVEROM | Daryna Lishchenko | 14:00 - 15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | BJ 1112 ØVEROM | Sorip Kim | 14:00 - 15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | BJ 1114 ØVEROM | Marius Gabriel Block Laberg | 14:00 - 15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | BJ 1201 UNDERVIS | Simen Rommen, Frida Björnsdotter, Edvin Larsson Scott | wont you plsplspls be my neighbor | 14:00 - 16:00 | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | BJ 1102 ENSEMBLE | Erlend Strand Rolfsen, Simon Andreas Fredheim Folkvord, Ole Martin Rosvold Haugen | 14:00 - 16:00 | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | BJ 2109 KONS/ENS | Ragnhild Kristine Midtbø, Ronja Viktoria Kleven, Tobias Haldorsen | Spilletime | 14:00 - 15:30 | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | BJ 7101 Storækre-salen | Ghislain Marie Gourvennec | 14:00 - 16:00 | ||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | BJ 1103 ØVEROM | Gary Alexander Muñoz | 14:15 - 15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 14:45 | BJ LKS Eikenes-salen | Gary Alexander Muñoz | Fernando Cruz Robledillo, Vidar Austvik, Yurie Aramaki, Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | Utøvende eksamen i BAM111K Hovedinstrument I. Avsluttende eksamen med repertoar på ca. 15 minutter. | 14:30 - 14:45 | ||||||||||||||||||||||||
14:45 - 15:30 | BJ LKS Eikenes-salen | 14:45 - 15:30 | |||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | BJ 1110 ØVEROM | Marius Gabriel Block Laberg | 15:00 - 16:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | BJ 1112 ØVEROM | Sorip Kim | 15:00 - 16:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:15 | BJ 2151 DANSESAL | Astrid Patricia Riise Lucas | 15:00 - 17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:20 - 16:20 | BJ 1109 ØVEROM | Jothika Sivapalan | 15:20 - 16:20 | ||||||||||||||||||||||||||
15:20 - 16:20 | BJ 1114 ØVEROM | Sacha Holst Andersen | 15:20 - 16:20 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:15 | BJ LKS Eikenes-salen | Daryna Lishchenko | Elisabeth Skaar Sijpkens, Davis Sliecans, Milan Rabrenovic, Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | Utøvende eksamen i PDM200KD Utøvende fordypning II. Avsluttende eksamen med repertoar på ca. 45 minutter. | 15:30 - 16:15 | ||||||||||||||||||||||||
15:30 - 19:30 | BJ 1302 DANSESAL | Margaux Racloz | 15:30 - 19:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | BJ 1112 ØVEROM | Sorip Kim | 16:00 - 17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | BJ 1102 ENSEMBLE | Erlend Strand Rolfsen, Simon Andreas Fredheim Folkvord, Ole Martin Rosvold Haugen | 16:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | BJ 1201 UNDERVIS | Nikolai Heggvik Berge, Martinius Mentzen, Vebjørn Lind | 16:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15 - 18:00 | BJ LKS Eikenes-salen | 16:15 - 18:00 | |||||||||||||||||||||||||||
16:20 - 17:20 | BJ 1103 ØVEROM | Martinius Kristensen | 16:20 - 17:20 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 18:30 | BJ 1301 Hetland-salen | Hedda Regine Holstad Dyrnes, Karoline Kringstad Myklebust, Solveig Amaryllis Lindroos | Sorpresa | 16:30 - 18:30 | |||||||||||||||||||||||||
16:45 - 17:30 | BJ 1114 ØVEROM | Sacha Holst Andersen | 16:45 - 17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
17:20 - 18:20 | BJ 1103 ØVEROM | Martinius Kristensen | 17:20 - 18:20 | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 23:00 | BJ 2101 ENSEMBLE, BJ 2106 ENSEMBLE, BJ 2108 ENSEMBLE, BJ 2109 KONS/ENS | 18:00 - 23:00 | |||||||||||||||||||||||||||
18:15 - 18:30 | BJ LKS Eikenes-salen | 18:15 - 18:30 | |||||||||||||||||||||||||||
18:30 - 20:00 | BJ 1301 Hetland-salen | Hedda Regine Holstad Dyrnes, Karoline Kringstad Myklebust, Solveig Amaryllis Lindroos | Sorpresa | 18:30 - 20:00 | |||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | BJ 1201 UNDERVIS | Lasse Gjestrud, Erlend Strand Rolfsen, Magnus Schjølset Solberg | 19:00 - 21:00 | ||||||||||||||||||||||||||
19:15 - 20:00 | BJ LKS Eikenes-salen | 19:15 - 20:00 | |||||||||||||||||||||||||||
20:45 - 23:00 | BJ LKS Eikenes-salen | 20:45 - 23:00 |
Endret det siste døgnet.