Tid |
Type |
Emne |
Gruppe, Klasse, Student |
Ansatt |
Informasjon |
Tid |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 18 | Tor. 02.05.2024 u 18 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 08:00 | Øving | Martin Person Lian | 07:00 - 08:00 | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Øving | Martin Person Lian | 08:00 - 09:00 | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Øving | Daniel Opdal | 08:00 - 09:00 | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 08:30 | Elin Björkman | 08:00 - 08:30 | |||||||||||||||||||||||||||
08:10 - 09:10 | Øving | Aleksander Ramsvik Moen | 08:10 - 09:10 | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:00 | Øving | Marte Heimdal | 08:15 - 09:00 | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:15 | Øving | Ragnhild Kristine Midtbø | 08:15 - 09:15 | ||||||||||||||||||||||||||
08:25 - 08:55 | Øving | Marie Kvale Vikingstad | 08:25 - 08:55 | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Dans | Fysisk praksis I, Fysisk praksis II | 1.kl BA-dans, 2.kl BA-dans, 3.kl BA-dans | BDA732 Contemporary | 08:30 - 10:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Ledermøte | Stig Åge Solemsli | 08:30 - 11:30 | ||||||||||||||||||||||||||
08:55 - 09:55 | Øving | Marie Kvale Vikingstad | 08:55 - 09:55 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Prøver | Are Gorholt Sandbakken | 09:00 - 15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Øving | Martin Person Lian | 09:00 - 10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Øving | Aurora Brusevold | 09:00 - 10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Øving | Marte Heimdal | 09:00 - 10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:30 | Øving | Frida Augusta Gudim, Jonatan Barratt-Tolo, Andreas Wetås Jara | 09:00 - 09:30 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Petter Frost Fadnes | 09:00 - 10:00 | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Erlend Strand Rolfsen, Simon Andreas Fredheim Folkvord, Adriana Døsvik | 09:00 - 10:00 | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Kari Eide, Jenny Martta Sofia Hernberg, Christina Fredrikke Berg | Fiolinundervisning | 09:00 - 10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 10:10 | Øving | Aleksander Ramsvik Moen | 09:10 - 10:10 | ||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:15 | Øving | Mari Kjøsnes Singstad | 09:15 - 10:15 | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Øving | Lene Elise Bakken | 09:30 - 10:30 | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Øving | Daniel Opdal | 09:30 - 10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:00 | Øving | Didrik Pedersen | 09:30 - 10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Øving | Hedda Regine Holstad Dyrnes, Marius Gabriel Block Laberg, Martinius Kristensen | Are Sandbakken prosjekt | 09:30 - 10:30 | |||||||||||||||||||||||||
09:30 - 14:00 | Petru Popa | 09:30 - 14:00 | |||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Prosjekt jazz | Simen Kiil Halvorsen | 10:00 - 14:00 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 10:30 | Øving | Karoline Kringstad Myklebust | 10:00 - 10:30 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Øving | Cecilia Erixon | 10:00 - 11:00 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 10:30 | Øving | Jenny Martta Sofia Hernberg | 10:00 - 10:30 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Øving | Edvard Fremstad | 10:00 - 11:00 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Øving | Aurora Aardahl Wegge | 10:00 - 11:00 | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 14:00 | Studentprosjekt | Kunstnerisk praksis I, Kunstnerisk praksis II | Hagit Yakira | 10:15 - 14:00 | |||||||||||||||||||||||||
10:15 - 17:00 | Undervisning | Arbeidslivskunnskap | 3.kl BA-dans | Siri Dybwik | Balansekunst-prosjekt. Norske dansekunstnere kommer | 10:15 - 17:00 | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 10:45 | Øving | Mari Kjøsnes Singstad | 10:15 - 10:45 | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:15 | Hannah Gjessen Page, Maya Pretzmann Christensen, Lin Hsia, Nea Ella Erika Hoffström | 10:15 - 12:15 | |||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Øving | Margrethe Alvilde Antonsen | 10:30 - 11:30 | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | Øving | Jenny Martta Sofia Hernberg | 10:30 - 11:30 | ||||||||||||||||||||||||||
10:40 - 11:25 | Øving | Sacha Holst Andersen | 10:40 - 11:25 | ||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 11:30 | Øving | Lene Elise Bakken | 10:45 - 11:30 |
Endret det siste døgnet.