Oversikt over aktivitet i ensemblerom
u 19
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Mandag 6.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Erlend Kristiansen Jåsund
Margrethe Alvilde Antonsen
Erlend Kristiansen Jåsund
Margrethe Alvilde Antonsen
12:00
10:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
16:00
10:00
BJ 1201 UNDERVIS
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
16:00
10:00
BJ 1301 Hetland-salen
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
16:00
10:00
BJ 2109 KONS/ENS
Opera
Friederike Wildschütz
Operaprosjekt
18:00
10:00
BJ LKS Eikenes-salen
Undervisning
Kreative samspillprosesser III
Nils Henrik Asheim
14:00
12:00
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Erlend Kristiansen Jåsund
Margrethe Alvilde Antonsen
Erlend Kristiansen Jåsund
Margrethe Alvilde Antonsen
14:00
12:00
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Erlend Kristiansen Jåsund
Margrethe Alvilde Antonsen
Erlend Kristiansen Jåsund
Margrethe Alvilde Antonsen
15:00
14:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Adele Maria Sortvik
Lasse Gjestrud
Roxana Soliman
Lasse Gjestrud
Roxana Soliman
16:00
14:00
BJ LKS Eikenes-salen
Treblåsseminar
Treblås-gruppe
16:15
14:15
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Jonatan Barratt-Tolo
18:30
16:30
BJ 1301 Hetland-salen
Alf Reidar Kongshavn Nilsen
Erik Ingebretsen
Jeppe Jessen
Martinius Mentzen
Erik Ingebretsen
Jeppe Jessen
Martinius Mentzen
19:00
17:00
BJ 1201 UNDERVIS
Adele Maria Sortvik
Lasse Gjestrud
Roxana Soliman
Lasse Gjestrud
Roxana Soliman
19:00
17:00
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Stavanger studentsangforening
21:00
18:30
BJ 7101 Storækre-salen
Øving
Stavanger studentsangforening
19:45
19:00
BJ 1301 Hetland-salen
Alf Reidar Kongshavn Nilsen
Erik Ingebretsen
Jeppe Jessen
Martinius Mentzen
Erik Ingebretsen
Jeppe Jessen
Martinius Mentzen
20:00
19:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Aleksander Bøhler
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
20:30
19:00
u 19
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Tirsdag 7.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 2109 KONS/ENS
Opera
Friederike Wildschütz
Operaprosjekt
18:00
10:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
20:00
10:00
BJ 1201 UNDERVIS
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
20:00
10:00
BJ 1301 Hetland-salen
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
20:00
10:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Aleksander Bøhler
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
14:00
12:00
BJ LKS Eikenes-salen
Messingseminar
Messing-gruppe
16:00
14:00
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
Endret det siste døgnet.