u 19
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Onsdag 08.05.2024
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
10:00
09:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
12:00
10:00
BJ 2109 KONS/ENS
Opera
Friederike Wildschütz
Operaprosjekt
18:00
10:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Aleksander Bøhler
Aurora Aardahl Wegge
Aurora Brusevold
Aurora Aardahl Wegge
Aurora Brusevold
13:00
12:00
BJ 1301 Hetland-salen
Alf Reidar Kongshavn Nilsen
Erik Ingebretsen
Jeppe Jessen
Martinius Mentzen
Erik Ingebretsen
Jeppe Jessen
Martinius Mentzen
14:00
12:00
BJ 1201 UNDERVIS
Cecilia Erixon
Edvin Larsson Scott
Frida Björnsdotter
Torbjørn Säll
Edvin Larsson Scott
Frida Björnsdotter
Torbjørn Säll
JIPPI JAZZBAND
+ Så tyst
+ Så tyst
14:00
12:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
14:00
12:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Casper Øiamo Olsen
Martin Person Lian
Viktor Dalskog Beisland
Martin Person Lian
Viktor Dalskog Beisland
15:30
14:00
BJ 1301 Hetland-salen
Undervisning
Kreative samspillprosesser III
Nils Henrik Asheim
16:00
14:00
BJ 1201 UNDERVIS
Øving
Adriana Døsvik
Agnes Viksten
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
Agnes Viksten
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
Coltrane
16:00
14:00
BJ 1301 Hetland-salen
Rigging/Nedrigging
Nils Henrik Asheim
17:00
16:00
BJ 1201 UNDERVIS
Adriana Døsvik
Jeppe Jessen
Torbjørn Säll
Jeppe Jessen
Torbjørn Säll
macwo twio
18:00
16:00
BJ 1301 Hetland-salen
Eksamen utøvende musikk, klassisk
Nils Henrik Asheim
Olaf Eggestad
Bjørn Einar Halvorsen
Kyrre Sassebo Haaland
Tarjei Nygård
Olaf Eggestad
Bjørn Einar Halvorsen
Kyrre Sassebo Haaland
Tarjei Nygård
Lars Ivar Thorkildsen
My Therese Falck-Lepsøy
My Therese Falck-Lepsøy
Eksamen i valgemnet BAM4311 Kreative samspillsprosesser III. Komposisjon levert av ensemblet.
17:45
17:00
BJ 1301 Hetland-salen
Rigging/Nedrigging
Nils Henrik Asheim
18:00
17:45
BJ 1201 UNDERVIS
Øving
Frederic Broadhurst
Jonas Tyslum Nes
Ulrik Myklebust Cappelen-Dahl
Jonas Tyslum Nes
Ulrik Myklebust Cappelen-Dahl
19:00
18:00
BJ 1301 Hetland-salen
Øving
Erlend Johannessen
Magnus Kaspersen Evjen
Maja Jenny Anna Persson
Magnus Kaspersen Evjen
Maja Jenny Anna Persson
20:00
18:00
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ 1301 Hetland-salen
Øving
Erlend Johannessen
Lasse Nilsen
Magnus Kaspersen Evjen
Lasse Nilsen
Magnus Kaspersen Evjen
Klonku innspilling og sphlætt
22:00
20:00
u 19
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Torsdag 09.05.2024
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 2101 ENSEMBLE
Erik Ingebretsen
Hans Jakob Bjørheim
Keith Rikard Bratteland Paredes
Hans Jakob Bjørheim
Keith Rikard Bratteland Paredes
12:00
10:00
BJ 2109 KONS/ENS
Opera
Friederike Wildschütz
Operaprosjekt
23:00
10:00
BJ 1201 UNDERVIS
Adriana Døsvik
Jeppe Jessen
Torbjørn Säll
Jeppe Jessen
Torbjørn Säll
macwo twio
14:00
12:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Erik Ingebretsen
Hans Jakob Bjørheim
Keith Rikard Bratteland Paredes
Hans Jakob Bjørheim
Keith Rikard Bratteland Paredes
14:00
12:00
BJ LKS Eikenes-salen
Tverrfaglig prosjekt
Andreas Wetås Jara
Hannah Gjessen Page
Pernille Baade
Solveig Oliv Aune
Hannah Gjessen Page
Pernille Baade
Solveig Oliv Aune
14:00
12:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Casper Øiamo Olsen
Martin Person Lian
Ole Martin Rosvold Haugen
Viktor Dalskog Beisland
Martin Person Lian
Ole Martin Rosvold Haugen
Viktor Dalskog Beisland
14:30
13:00
BJ 1301 Hetland-salen
Øving
Fernando Cruz Robledillo
15:00
13:00
BJ 1201 UNDERVIS
Øving
Hans Jakob Bjørheim
Keith Rikard Bratteland Paredes
Laurits Heyerdahl Husø
Ole Martin Rosvold Haugen
Keith Rikard Bratteland Paredes
Laurits Heyerdahl Husø
Ole Martin Rosvold Haugen
Prosjekt Morse - Eksamensøving
16:30
14:30
BJ 1301 Hetland-salen
Frida Björnsdotter
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
18:00
16:00
BJ 1201 UNDERVIS
Magnus Schjølset Solberg
Martin Person Lian
Vebjørn Lind
Martin Person Lian
Vebjørn Lind
20:00
18:00
BJ 1301 Hetland-salen
Agnes Viksten
Bendik Solvik Brochs
Edvin Larsson Scott
Jonas Tyslum Nes
Ole Martin Rosvold Haugen
Torbjørn Säll
Bendik Solvik Brochs
Edvin Larsson Scott
Jonas Tyslum Nes
Ole Martin Rosvold Haugen
Torbjørn Säll
20:00
19:00
Endret det siste døgnet.