Oversikt over aktivitet i ensemblerom
u 15
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Mandag 8.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 1301 Hetland-salen
Johanne Sofie Nordgård
Lars Kvålo
Tobias Haldorsen
Lars Kvålo
Tobias Haldorsen
09:30
09:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
11:30
09:30
BJ 1201 UNDERVIS
Undervisning
Jazz årsstudium
Simen Kiil Halvorsen
12:00
10:00
BJ 1301 Hetland-salen
Øving
Erlend Johannessen
Nicolai Braüner Schmidt
Vebjørn Lind
Nicolai Braüner Schmidt
Vebjørn Lind
12:00
11:00
BJ 2109 KONS/ENS
Prøver
Prøver til operakafè
16:30
11:00
BJ 1201 UNDERVIS
Cecilia Erixon
Erlend Strand Rolfsen
Marie Kvale Vikingstad
Erlend Strand Rolfsen
Marie Kvale Vikingstad
13:00
12:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Øving
Erlend Johannessen
Henrik Kvandal Hausmann
Magnus Kaspersen Evjen
Magnus Schjølset Solberg
Martin Person Lian
Stella Barrett Brachel
Henrik Kvandal Hausmann
Magnus Kaspersen Evjen
Magnus Schjølset Solberg
Martin Person Lian
Stella Barrett Brachel
14:00
12:00
BJ 1301 Hetland-salen
Undervisning
Nils Henrik Asheim
14:15
12:15
BJ 1102 ENSEMBLE
Undervisning
Anita Kaasbøll
Sangtimer
16:15
12:30
BJ 1201 UNDERVIS
Gitarensemble
Gitarensemble (Å,BA,V)
Wayne Thomas Brasel
14:00
13:00
BJ 1201 UNDERVIS
Magnus Schjølset Solberg
Martin Person Lian
Vebjørn Lind
Martin Person Lian
Vebjørn Lind
Øving
15:00
14:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Øving
Henrik Kvandal Hausmann
Marie Mørkeberg Poppe
Stella Barrett Brachel
Marie Mørkeberg Poppe
Stella Barrett Brachel
15:30
14:00
BJ LKS Eikenes-salen
Treblåsseminar
Treblås-gruppe
16:15
14:15
BJ 1301 Hetland-salen
Agnes Viksten
Marie Kvale Vikingstad
Synne Bergem Lia
Marie Kvale Vikingstad
Synne Bergem Lia
16:30
14:30
BJ 1201 UNDERVIS
Edvin Larsson Scott
Erlend Strand Rolfsen
Frida Björnsdotter
Erlend Strand Rolfsen
Frida Björnsdotter
16:30
15:00
BJ 1201 UNDERVIS
Fellestime for jazzsangere
Jazz sang Å & BA
Anita Kaasbøll
18:30
16:30
BJ 1301 Hetland-salen
Adriana Døsvik
Agnes Viksten
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
Agnes Viksten
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
Coltrane
18:30
16:30
BJ LKS Eikenes-salen
Prøver
Prøver til operakafè
19:00
16:30
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ 1301 Hetland-salen
Øving
Stavanger studentsangforening
21:00
18:30
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Stavanger studentsangforening
21:00
19:00
u 15
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Tirsdag 9.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 7101 Storækre-salen
Berit Hella Lindberg
Ragnhild Kristine Midtbø
Tobias Haldorsen
Ragnhild Kristine Midtbø
Tobias Haldorsen
Fra 7.10
09:30
09:00
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 6101 Musikkteorisal
BJ 6101 Musikkteorisal
Undervisning
Esa Olavi Lilja
Theodor Barsnes Onarheim
Theodor Barsnes Onarheim
11:30
09:00
BJ LKS Eikenes-salen
Ensembleledelse
Anders Jankov
Bendik Borgenvik Mjaaland
Daniel Opdal
Gary Alexander Muñoz
Hannah Maria Howard Andresen
Helena Stueland
Inna Marja Amundsen
Jana-Henrike Kossyk
Lene Elise Bakken
Maja Grønseth
Martinius Kristensen
Vegard Havnen
Vilde Hinderaker
Bendik Borgenvik Mjaaland
Daniel Opdal
Gary Alexander Muñoz
Hannah Maria Howard Andresen
Helena Stueland
Inna Marja Amundsen
Jana-Henrike Kossyk
Lene Elise Bakken
Maja Grønseth
Martinius Kristensen
Vegard Havnen
Vilde Hinderaker
Ensembleledelse med Hanna Andresen
11:30
09:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Undervisning
Anita Kaasbøll
Sangtimer
11:30
09:30
BJ 1301 Hetland-salen
Undervisning
Jazz årsstudium
Simen Kiil Halvorsen
Tema: Samspill, komponering
12:00
10:00
BJ 2109 KONS/ENS
Johanne Sofie Nordgård
Lars Kvålo
Ronja Viktoria Kleven
Lars Kvålo
Ronja Viktoria Kleven
13:00
11:00
BJ LKS Eikenes-salen
Opptatt
Elektriker
14:00
11:30
BJ 1201 UNDERVIS
Adriana Døsvik
Jeppe Jessen
Torbjørn Säll
Jeppe Jessen
Torbjørn Säll
macwo twio
13:00
12:00
BJ 7101 Storækre-salen
Berit Hella Lindberg
Ragnhild Kristine Midtbø
Tobias Haldorsen
Ragnhild Kristine Midtbø
Tobias Haldorsen
13:30
12:00
BJ 1301 Hetland-salen
Jazz Ensemblespill
Jazzensemble - Stein Inge
Stein Inge Brækhus
14:00
12:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Øving
Erlend Strand Rolfsen
Marie Kvale Vikingstad
Stella Barrett Brachel
Marie Kvale Vikingstad
Stella Barrett Brachel
marie egenøving
14:00
12:30
BJ 1201 UNDERVIS
Jazz Ensemblespill
Jazzensemble - Petru
Petru Popa
15:00
13:00
BJ LKS Eikenes-salen
Messingseminar
Messing-gruppe
16:00
14:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Jazz Ensemblespill
Jazzensemble - Wayne
Wayne Thomas Brasel
16:00
14:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Undervisning
Anita Kaasbøll
Sangtimer
18:00
14:00
BJ 1301 Hetland-salen
Strykerseminar
Stryk-gruppe
Erik Magnus Thurøe Heide
17:00
14:30
BJ 1201 UNDERVIS
Edvin Larsson Scott
Erlend Strand Rolfsen
Frida Björnsdotter
Erlend Strand Rolfsen
Frida Björnsdotter
15:30
15:00
BJ 1201 UNDERVIS
Edvin Larsson Scott
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
mst
17:30
15:30
BJ 1301 Hetland-salen
Hedda Regine Holstad Dyrnes
Karoline Kringstad Myklebust
Solveig Amaryllis Lindroos
Karoline Kringstad Myklebust
Solveig Amaryllis Lindroos
Bratsj time
18:00
17:00
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Anthony Viandier
20:00
17:00
BJ 1201 UNDERVIS
Aleksander Bøhler
Casper Øiamo Olsen
Lasse Nilsen
Casper Øiamo Olsen
Lasse Nilsen
19:30
18:00
BJ 1301 Hetland-salen
Aino Sofia Ojala
Elias Pellicer Ruud
Erik Ingebretsen
Elias Pellicer Ruud
Erik Ingebretsen
20:00
18:00
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Bjørnar Moe
Erlend Strand Rolfsen
Ole Martin Rosvold Haugen
Erlend Strand Rolfsen
Ole Martin Rosvold Haugen
21:00
19:00
BJ 1301 Hetland-salen
Aino Sofia Ojala
Elias Pellicer Ruud
Erik Ingebretsen
Elias Pellicer Ruud
Erik Ingebretsen
21:00
20:00
u 15
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Onsdag 10.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 6101 Musikkteorisal
BJ 6101 Musikkteorisal
Undervisning
Esa Olavi Lilja
Theodor Barsnes Onarheim
Theodor Barsnes Onarheim
11:30
09:00
BJ 1301 Hetland-salen
Undervisning
Tor Yttredal
11:30
09:00
BJ LKS Eikenes-salen
Undervisning
Mark William Drews
12:00
09:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Undervisning
Anita Kaasbøll
Sangtimer
13:45
09:30
BJ 7101 Storækre-salen
Frida Augusta Gudim
Frida Marie Bergquist
Margrethe Alvilde Antonsen
Frida Marie Bergquist
Margrethe Alvilde Antonsen
13:00
11:00
BJ 2109 KONS/ENS
Prøver
Bjergsted orkesterstudielaug, seksjonsprøve stryk
13:45
12:00
BJ LKS Eikenes-salen
Prøver
Bjergsted orkesterstudielaug, seksjonsprøve messing, treblås og slagverk.
13:45
12:00
BJ 1201 UNDERVIS
Jazz Ensemblespill
Jazzensemble - Theodor
Theodor Barsnes Onarheim
14:00
12:00
BJ 1301 Hetland-salen
Undervisning
Nils Henrik Asheim
14:00
12:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Elias Pellicer Ruud
Jonas Sundal
Marie Kvale Vikingstad
Torbjørn Säll
Vebjørn Lind
Jonas Sundal
Marie Kvale Vikingstad
Torbjørn Säll
Vebjørn Lind
14:00
12:00
BJ 1202 ENSEMBLE
Jazz Ensemblespill
Jazzensemble -Svein Olav
Svein Olav Herstad
14:30
12:00
BJ 7101 Storækre-salen
Frida Augusta Gudim
Frida Marie Bergquist
Margrethe Alvilde Antonsen
Frida Marie Bergquist
Margrethe Alvilde Antonsen
15:00
13:00
BJ 1301 Hetland-salen
Morten Dahlseng Røsbak
Masterprosjekt
15:30
14:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Edvin Larsson Scott
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
mst
16:00
14:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
16:00
14:00
BJ 1201 UNDERVIS
Undervisning
Jazz årsstudium
Anita Kaasbøll
16:30
14:00
BJ LKS Eikenes-salen
Prøver
Bjergsted orkesterstudielaug, seksjonsprøve tutti
16:15
14:15
BJ 2109 KONS/ENS
Elisabeth Norberg-Schulz
17:30
14:30
BJ 7101 Storækre-salen
Frida Augusta Gudim
Frida Marie Bergquist
Margrethe Alvilde Antonsen
Frida Marie Bergquist
Margrethe Alvilde Antonsen
17:00
15:00
BJ 1301 Hetland-salen
Agnes Viksten
Bendik Solvik Brochs
Edvin Larsson Scott
Jonas Tyslum Nes
Magnus Kaspersen Evjen
Ole Martin Rosvold Haugen
Torbjørn Säll
Bendik Solvik Brochs
Edvin Larsson Scott
Jonas Tyslum Nes
Magnus Kaspersen Evjen
Ole Martin Rosvold Haugen
Torbjørn Säll
poWer to the koRps✨✨✨✨✨✨✨
17:00
16:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
17:00
16:00
BJ LKS Eikenes-salen
Generalprøve
Milan Rabrenovic
Øving til kammermusikkeksamen
17:00
16:15
BJ LKS Eikenes-salen
Eksamen kammermusikk
Liv Opdal
Milan Rabrenovic
Vidar Austvik
Bjørn Einar Halvorsen
Kyrre Sassebo Haaland
Tarjei Nygård
Milan Rabrenovic
Vidar Austvik
Bjørn Einar Halvorsen
Kyrre Sassebo Haaland
Tarjei Nygård
Evita Engdahl
Marte Heimdal
Martinius Kristensen
Marte Heimdal
Martinius Kristensen
Kammermusikkeksamen i BAM112K Ensemblespill/kammermusikk I for Martinius og i BAM122K Ensemblespill/ kammermusikk II for Evita og Marte. Repertoar på ca. 15 min.
17:15
17:00
BJ 7101 Storækre-salen
Frida Augusta Gudim
Frida Marie Bergquist
Margrethe Alvilde Antonsen
Frida Marie Bergquist
Margrethe Alvilde Antonsen
19:00
17:00
BJ 1201 UNDERVIS
Agnes Viksten
Edvin Larsson Scott
Erlend Johannessen
Magne Nyberg
Magnus Kaspersen Evjen
Edvin Larsson Scott
Erlend Johannessen
Magne Nyberg
Magnus Kaspersen Evjen
Egendef
19:00
17:00
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Anthony Viandier
20:00
18:00
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
u 15
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Torsdag 11.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 2109 KONS/ENS
Berit Hella Lindberg
Ragnhild Kristine Midtbø
Tobias Haldorsen
Ragnhild Kristine Midtbø
Tobias Haldorsen
Fra 7.10
09:30
09:00
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 6101 Musikkteorisal
BJ 6104 AUDITORIUM
BJ 6101 Musikkteorisal
BJ 6104 AUDITORIUM
Undervisning
Kristian Thunestvedt Evjen
Theodor Barsnes Onarheim
Thomas Torstrup(g)
Theodor Barsnes Onarheim
Thomas Torstrup(g)
Transkripsjon på timen
11:30
09:00
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 6101 Musikkteorisal
BJ 6104 AUDITORIUM
BJ 6101 Musikkteorisal
BJ 6104 AUDITORIUM
Undervisning
Kristian Thunestvedt Evjen
Theodor Barsnes Onarheim
Thomas Torstrup(g)
Theodor Barsnes Onarheim
Thomas Torstrup(g)
Transkripsjon på timen
11:30
09:00
BJ LKS Eikenes-salen
Undervisning
Bettina Smith
Vioces of Women
12:00
09:00
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Anders Jankov
Erlend Kristiansen Jåsund
Anders Jankov
Erlend Kristiansen Jåsund
13:00
11:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
14:00
12:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Aurora Aardahl Wegge
Aurora Brusevold
Erlend Strand Rolfsen
Aurora Brusevold
Erlend Strand Rolfsen
14:00
12:00
BJ 1301 Hetland-salen
Undervisning
Tor Yttredal
14:30
12:00
BJ LKS Eikenes-salen
Innspilling
Dorina Komani
16:00
12:00
BJ 2109 KONS/ENS
Johanne Sofie Nordgård
Ronja Viktoria Kleven
Tobias Haldorsen
Ronja Viktoria Kleven
Tobias Haldorsen
14:00
13:00
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Anders Jankov
Erlend Kristiansen Jåsund
Anders Jankov
Erlend Kristiansen Jåsund
15:00
13:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
15:00
14:00
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Anders Jankov
Erlend Kristiansen Jåsund
Anders Jankov
Erlend Kristiansen Jåsund
17:00
15:00
BJ LKS Eikenes-salen
Klaverseminar
Klaver-gruppe
Daniel Ingo Röhm
18:00
16:00
BJ 7101 Storækre-salen
Federica Croce
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
19:00
17:00
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ LKS Eikenes-salen
Innspilling
Dorina Komani
23:00
18:00
u 15
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Fredag 12.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Erlend Strand Rolfsen
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Erlend Strand Rolfsen
Simon Andreas Fredheim Folkvord
10:00
09:00
BJ 2109 KONS/ENS
Johanne Sofie Nordgård
Ronja Viktoria Kleven
Tobias Haldorsen
Ronja Viktoria Kleven
Tobias Haldorsen
11:00
09:00
BJ LKS Eikenes-salen
Opptatt
11:00
10:00
BJ 1301 Hetland-salen
Opptatt
11:00
10:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Erlend Strand Rolfsen
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Erlend Strand Rolfsen
Simon Andreas Fredheim Folkvord
12:00
10:00
BJ 7101 Storækre-salen
Elise Kolltveit Brekke
Karoline Gulbrandsen
Margrethe Alvilde Antonsen
Karoline Gulbrandsen
Margrethe Alvilde Antonsen
11:00
10:30
BJ LKS Eikenes-salen
Opptak
Leopoldo Lucio Maestro
12:00
11:00
BJ 7101 Storækre-salen
Federica Croce
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
13:00
11:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Øving
Erlend Johannessen
Henrik Kvandal Hausmann
Magnus Kaspersen Evjen
Magnus Schjølset Solberg
Martin Person Lian
Stella Barrett Brachel
Henrik Kvandal Hausmann
Magnus Kaspersen Evjen
Magnus Schjølset Solberg
Martin Person Lian
Stella Barrett Brachel
14:00
12:00
BJ 1301 Hetland-salen
Dirigent-gruppe
Messing-gruppe
Messing-gruppe
Bjarte Engeset
Per Kristian Svensen
Per Kristian Svensen
Messingensemble og dirigent klassen Mahler 5 med mere
15:00
12:00
BJ 1201 UNDERVIS
Bjergsted jazzensemble
Simen Kiil Halvorsen
18:00
12:00
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Bastien Michel Georges Ricquebourg
Slagverkøvelse
22:00
12:00
BJ 1202 ENSEMBLE
Jazz Ensemblespill
Jazzensemble - Petru II
Petru Popa
15:00
13:00
BJ 7101 Storækre-salen
Federica Croce
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
15:00
13:00
BJ 7101 Storækre-salen
Federica Croce
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
17:00
15:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Øving
Aleksander Ramsvik Moen
Eirik Jarl Gjølme
Erlend Johannessen
Vebjørn Lind
Eirik Jarl Gjølme
Erlend Johannessen
Vebjørn Lind
17:00
15:00
BJ 1301 Hetland-salen
Opptatt
Tarjei Nygård
17:00
15:00
BJ 2109 KONS/ENS
Prøver
Prøver til operakafè
19:00
15:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Digjazz-samling
Thomas Torstrup(g)
Dig.jazz-øving
20:00
16:00
BJ 7101 Storækre-salen
Federica Croce
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
Frida Marie Bergquist
Maria Domenica Pasqualina Verde
19:00
17:00
BJ 1301 Hetland-salen
Undervisning
Bettina Smith
Voices of Women
21:00
17:00
u 15
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Lørdag 13.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Anthony Viandier
12:00
09:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Samling
Dig.jazz
Simen Kiil Halvorsen
Thomas Torstrup(g)
Thomas Torstrup(g)
16:00
11:00
BJ 1201 UNDERVIS
Samling
Dig.jazz
Simen Kiil Halvorsen
Thomas Torstrup(g)
Thomas Torstrup(g)
16:00
11:00
BJ 1202 ENSEMBLE
Samling
Dig.jazz
Simen Kiil Halvorsen
Thomas Torstrup(g)
Thomas Torstrup(g)
16:00
11:00
BJ 1301 Hetland-salen
Samling
Dig.jazz
Simen Kiil Halvorsen
Thomas Torstrup(g)
Thomas Torstrup(g)
16:00
11:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Øving
Erlend Johannessen
Nicolai Braüner Schmidt
Vebjørn Lind
Nicolai Braüner Schmidt
Vebjørn Lind
14:00
12:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Aurora Aardahl Wegge
Edvard Fremstad
Ole Martin Rosvold Haugen
Vebjørn Lind
Edvard Fremstad
Ole Martin Rosvold Haugen
Vebjørn Lind
15:00
14:00
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Bastien Michel Georges Ricquebourg
Slagverkøvelse
22:00
14:00
BJ 1201 UNDERVIS
Agnes Viksten
Edvin Larsson Scott
Erlend Johannessen
Magne Nyberg
Magnus Kaspersen Evjen
Edvin Larsson Scott
Erlend Johannessen
Magne Nyberg
Magnus Kaspersen Evjen
Egendef
18:00
16:00
BJ 1301 Hetland-salen
Bjørnar Kulsvehagen
Edvin Larsson Scott
Martinius Mentzen
Edvin Larsson Scott
Martinius Mentzen
21:30
19:30
u 15
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Søndag 14.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Anthony Viandier
12:00
09:30
BJ 2101 ENSEMBLE
Jeppe Jessen
Mari Kjøsnes Singstad
Mari Kvamsdal
Mari Kjøsnes Singstad
Mari Kvamsdal
12:00
10:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Samling
Dig.jazz
Simen Kiil Halvorsen
Thomas Torstrup(g)
Thomas Torstrup(g)
16:00
11:00
BJ 1201 UNDERVIS
Samling
Dig.jazz
Simen Kiil Halvorsen
Thomas Torstrup(g)
Thomas Torstrup(g)
16:00
11:00
BJ 1202 ENSEMBLE
Samling
Dig.jazz
Simen Kiil Halvorsen
Thomas Torstrup(g)
Thomas Torstrup(g)
16:00
11:00
BJ 1301 Hetland-salen
Samling
Dig.jazz
Simen Kiil Halvorsen
Thomas Torstrup(g)
Thomas Torstrup(g)
16:00
11:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Jonas Sundal
Marie Kvale Vikingstad
Simen Rommen
Torbjørn Säll
Vebjørn Lind
Marie Kvale Vikingstad
Simen Rommen
Torbjørn Säll
Vebjørn Lind
14:00
12:00
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 2109 KONS/ENS
Frivillig musikkliv i Stavanger
Estetisk kor og barnesang
17:00
14:00
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Bastien Michel Georges Ricquebourg
Slagverkøvelse
22:00
14:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Aurora Brusevold
Marie Kvale Vikingstad
Nicolai Braüner Schmidt
Torbjørn Säll
Marie Kvale Vikingstad
Nicolai Braüner Schmidt
Torbjørn Säll
jamme
16:00
14:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Bjørnar Moe
Erlend Strand Rolfsen
Ole Martin Rosvold Haugen
Erlend Strand Rolfsen
Ole Martin Rosvold Haugen
18:00
16:00
BJ 1201 UNDERVIS
Adriana Døsvik
Aurora Brusevold
Eirik Jarl Gjølme
Peder Rugelsjøen
Synne Bergem Lia
Aurora Brusevold
Eirik Jarl Gjølme
Peder Rugelsjøen
Synne Bergem Lia
The Petru parkers
20:00
18:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Bjørnar Moe
Erlend Strand Rolfsen
Ole Martin Rosvold Haugen
Erlend Strand Rolfsen
Ole Martin Rosvold Haugen
20:00
18:00
BJ 1301 Hetland-salen
Aleksander Bøhler
Casper Øiamo Olsen
Lasse Nilsen
Casper Øiamo Olsen
Lasse Nilsen
Klonk
21:00
19:00