Oversikt over aktivitet i ensemblerom
u 18
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Tor. 2.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ 1301 Hetland-salen
Petter Frost Fadnes
10:00
09:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Erlend Strand Rolfsen
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Erlend Strand Rolfsen
Simon Andreas Fredheim Folkvord
10:00
09:00
BJ LKS Eikenes-salen
Prøver
Are Gorholt Sandbakken
15:00
09:00
BJ 2109 KONS/ENS
Øving
Hedda Regine Holstad Dyrnes
Marius Gabriel Block Laberg
Martinius Kristensen
Marius Gabriel Block Laberg
Martinius Kristensen
Are Sandbakken prosjekt
10:30
09:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 1201 UNDERVIS
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 1301 Hetland-salen
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 2109 KONS/ENS
Kjetil Djønne
Simon-Emiil Bergstrøm Waage
Tiril-Marie Fotland
Simon-Emiil Bergstrøm Waage
Tiril-Marie Fotland
13:00
12:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Aleksander Bøhler
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
14:00
12:00
BJ 1201 UNDERVIS
Edvin Larsson Scott
Frida Björnsdotter
Simen Rommen
Frida Björnsdotter
Simen Rommen
16:00
14:00
BJ 1301 Hetland-salen
Cecilia Erixon
Jeppe Jessen
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Jeppe Jessen
Simon Andreas Fredheim Folkvord
15:30
14:30
BJ LKS Eikenes-salen
Undervisning
Fiolin/bratsj
Are Gorholt Sandbakken
17:00
15:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
18:00
16:00
BJ 7101 Storækre-salen
Daryna Lishchenko
Hedda Regine Holstad Dyrnes
Karoline Kringstad Myklebust
Hedda Regine Holstad Dyrnes
Karoline Kringstad Myklebust
17:30
16:30
BJ 1201 UNDERVIS
Agnes Viksten
Edvin Larsson Scott
Erlend Johannessen
Jeppe Jessen
Magne Nyberg
Magnus Kaspersen Evjen
Edvin Larsson Scott
Erlend Johannessen
Jeppe Jessen
Magne Nyberg
Magnus Kaspersen Evjen
18:00
17:00
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Anthony Viandier
20:00
17:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
20:00
18:00
BJ 2106 ENSEMBLE
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 2108 ENSEMBLE
BJ 2109 KONS/ENS
Frivillig musikkliv i Stavanger
23:00
18:00
BJ 1201 UNDERVIS
Edvin Larsson Scott
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
Frida Björnsdotter
Mari Kjøsnes Singstad
21:00
20:00
u 18
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Fre. 3.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
BJ LKS Eikenes-salen
Generalprøve
Are Gorholt Sandbakken
14:30
09:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 1201 UNDERVIS
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 1301 Hetland-salen
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Aleksander Bøhler
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
14:00
12:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
15:00
14:00
BJ 1301 Hetland-salen
Adele Maria Sortvik
Alf Reidar Kongshavn Nilsen
Erik Ingebretsen
Jonas Tyslum Nes
Alf Reidar Kongshavn Nilsen
Erik Ingebretsen
Jonas Tyslum Nes
16:00
14:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Frida Björnsdotter
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
16:30
14:30
BJ 1201 UNDERVIS
Elias Pellicer Ruud
Lasse Gjestrud
Martinius Mentzen
Lasse Gjestrud
Martinius Mentzen
17:00
15:00
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Anthony Viandier
17:30
15:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Frida Björnsdotter
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
17:00
16:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Aino Sofia Ojala
Elias Pellicer Ruud
Erik Ingebretsen
Elias Pellicer Ruud
Erik Ingebretsen
18:30
16:30
BJ 1201 UNDERVIS
Øving
Frederic Broadhurst
Jonas Tyslum Nes
Ulrik Myklebust Cappelen-Dahl
Jonas Tyslum Nes
Ulrik Myklebust Cappelen-Dahl
18:00
17:00
BJ 1301 Hetland-salen
Samling
Digitale KORPS
Morten Schjelderup Wensberg
Eksamenshelg
21:00
17:30
BJ LKS Eikenes-salen
Konsert
Are Gorholt Sandbakken
22:00
18:00
Endret det siste døgnet.