Oversikt over aktivitet i ensemblerom
u 18
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Fredag 3.5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
BJ LKS Eikenes-salen
Generalprøve
Are Gorholt Sandbakken
14:30
09:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 1201 UNDERVIS
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 1301 Hetland-salen
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Aleksander Bøhler
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
Aurora Aardahl Wegge
Carl Axel Joakim Urell
Casper Øiamo Olsen
Edvard Fremstad
Lasse Nilsen
Viktor Dalskog Beisland
14:00
12:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Adriana Døsvik
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
Nicolai Braüner Schmidt
Simon Andreas Fredheim Folkvord
15:00
14:00
BJ 1301 Hetland-salen
Adele Maria Sortvik
Alf Reidar Kongshavn Nilsen
Erik Ingebretsen
Jonas Tyslum Nes
Alf Reidar Kongshavn Nilsen
Erik Ingebretsen
Jonas Tyslum Nes
16:00
14:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Frida Björnsdotter
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
16:30
14:30
BJ 1201 UNDERVIS
Elias Pellicer Ruud
Lasse Gjestrud
Martinius Mentzen
Lasse Gjestrud
Martinius Mentzen
17:00
15:00
BJ LKS Eikenes-salen
Øving
Anthony Viandier
17:30
15:00
BJ 2101 ENSEMBLE
Frida Björnsdotter
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
Maren Resell Sørheim
Martin Person Lian
Torbjørn Säll
17:00
16:30
BJ 1102 ENSEMBLE
Aino Sofia Ojala
Elias Pellicer Ruud
Erik Ingebretsen
Elias Pellicer Ruud
Erik Ingebretsen
18:30
16:30
BJ 1201 UNDERVIS
Øving
Frederic Broadhurst
Jonas Tyslum Nes
Ulrik Myklebust Cappelen-Dahl
Jonas Tyslum Nes
Ulrik Myklebust Cappelen-Dahl
18:00
17:00
BJ 1301 Hetland-salen
Samling
Digitale KORPS
Morten Schjelderup Wensberg
Eksamenshelg
21:00
17:30
BJ 1201 UNDERVIS
Kristian Johannes Greve Løberg
Magnus Schjølset Solberg
Vebjørn Lind
Magnus Schjølset Solberg
Vebjørn Lind
20:00
18:00
BJ LKS Eikenes-salen
Konsert
Are Gorholt Sandbakken
22:00
18:00
u 18
BJ LKS Eikenes-salen
BJ 1301 Hetland-salen
BJ 1202 ENSEMBLE
BJ 1201 UNDERVIS
BJ 2109 KONS/ENS
BJ 1102 ENSEMBLE
BJ 2101 ENSEMBLE
BJ 7101 Storækre-salen
Lørdag 4.5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
BJ 1102 ENSEMBLE
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 1201 UNDERVIS
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ 1301 Hetland-salen
Prosjekt jazz
Simen Kiil Halvorsen
14:00
10:00
BJ LKS Eikenes-salen
Samling
Digitale KORPS
Morten Schjelderup Wensberg
Eksamenshelg
16:00
10:00
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
13:00
11:00
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
15:00
13:00
BJ 1201 UNDERVIS
Adele Maria Sortvik
Jonas Tyslum Nes
Lasse Gjestrud
Jonas Tyslum Nes
Lasse Gjestrud
16:00
14:00
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
17:00
15:00
BJ 1301 Hetland-salen
Andreas Wetås Jara
Jonatan Barratt-Tolo
Karoline Kringstad Myklebust
Jonatan Barratt-Tolo
Karoline Kringstad Myklebust
17:00
15:00
BJ LKS Eikenes-salen
Egendefinert prosjekt
Johanne Sofie Nordgård
Forberedelse til egendefinert prosjekt.
17:30
16:30
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
19:00
17:00
BJ 2109 KONS/ENS
Petter Frost Fadnes
20:00
17:00
BJ 7101 Storækre-salen
Alisa Protsenko
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
Andrea Caruso
Margrethe Alvilde Antonsen
20:00
19:00
Endret det siste døgnet.