Tid |
Type |
Emne |
Eksamenskandidat, Eksamenskandidat |
Sensor |
Accompanist |
Internt personell |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 23, 2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
Mandag | 03.06.2024 | 15:15 - 16:00 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Christina Fredrikke Berg | Benedicte Kyllingstad, Erik Magnus Thurøe Heide | Milan Rabrenovic | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||
16:15 - 17:00 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Tine Sofie Larsson | Benedicte Kyllingstad, Erik Magnus Thurøe Heide | Milan Rabrenovic | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
17:30 - 18:20 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Karoline Kringstad Myklebust | Benedicte Kyllingstad, Erik Magnus Thurøe Heide, Sveinung Sand | Milan Rabrenovic | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
19:00 - 19:45 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Ingvild Sæther | Benedicte Kyllingstad, Erik Magnus Thurøe Heide, Sveinung Sand | Milan Rabrenovic | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
Tirsdag | 04.06.2024 | 15:30 - 15:45 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Martinius Kristensen | Ilmari Tauno Mikael Hopkins, Liv Opdal | Hans Petter Tangen | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||
16:00 - 16:45 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Hedda Regine Holstad Dyrnes | Ilmari Tauno Mikael Hopkins, Liv Opdal | Hans Petter Tangen | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
Onsdag | 05.06.2024 | 16:15 - 16:50 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Roxana Soliman | Ilmari Tauno Mikael Hopkins, Liv Opdal, Audun André Sandvik | Hans Petter Tangen | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||
17:00 - 17:50 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Jonatan Eiler Amandus Kraft | Ilmari Tauno Mikael Hopkins, Liv Opdal, Audun André Sandvik | Hans Petter Tangen | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:10 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Marius Gabriel Block Laberg | Ilmari Tauno Mikael Hopkins, Liv Opdal, Audun André Sandvik | Hans Petter Tangen | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
19:30 - 20:40 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Andreas Wetås Jara | Ilmari Tauno Mikael Hopkins, Liv Opdal, Audun André Sandvik | Hans Petter Tangen | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
Torsdag | 06.06.2024 | 14:30 - 14:50 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Frida Marie Bergquist | Elisabeth Norberg-Schulz, Matthew Marriot | Dorina Komani(g) | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||
15:00 - 15:20 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Alisa Protsenko | Elisabeth Norberg-Schulz, Matthew Marriot | Friederike Wildschütz | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
15:30 - 15:45 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Anders Jankov | Elisabeth Norberg-Schulz, Matthew Marriot | Friederike Wildschütz | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:05 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Elise Kolltveit Brekke | Elisabeth Norberg-Schulz, Siri Kval Ødegård | Dorina Komani(g) | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
17:30 - 18:05 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Karoline Gulbrandsen | Elisabeth Norberg-Schulz, Siri Kval Ødegård | Dorina Komani(g) | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
18:45 - 19:35 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Oda Berg | Elisabeth Norberg-Schulz, Siri Kval Ødegård | Dorina Komani(g) | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
20:00 - 20:50 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | My Therese Falck-Lepsøy | Elisabeth Norberg-Schulz, Siri Kval Ødegård | Dorina Komani(g) | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
Fredag | 07.06.2024 | 13:00 - 13:25 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Erlend Kristiansen Jåsund | Elisabeth Norberg-Schulz, Matthew Marriot | Dorina Komani(g) | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Erlend Kristiansen Jåsund, Aksel Frisnes, Anders Jankov, Federica Croce, Maria Domenica Pasqualina Verde, Andrea Caruso | Elisabeth Norberg-Schulz, Matthew Marriot, Siri Kval Ødegård | Dorina Komani(g) | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
15:00 - 15:45 | Eksamen utøvende musikk, jazz | VJI100 1-2023 HØST | Simen Kiil Halvorsen | ||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:40 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Margrethe Alvilde Antonsen | Elisabeth Norberg-Schulz, Siri Kval Ødegård | Dorina Komani(g) | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
18:15 - 19:05 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Aksel Frisnes | Elisabeth Norberg-Schulz, Siri Kval Ødegård | Dorina Komani(g) | Bjørn Einar Halvorsen, Kyrre Sassebo Haaland, Tarjei Nygård | ||||||||||||||||||||||||
Lørdag | 08.06.2024 | 19:00 - 20:00 | Eksamen utøvende musikk, klassisk | Solveig Amaryllis Lindroos | Bjarte Engeset, Rolf Gupta | Bjørn Einar Halvorsen |