Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
17:00
14:45
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
I630056B, Bachelorproef
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau
18:00
16:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:00
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen GR01
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
19:00
13:45
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3
I630050A, Duurzame materialen
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn Roosen
13:45
08:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:15
13:15
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
I630056B, Bachelorproef
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau
18:00
16:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3
I630050A, Duurzame materialen
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn Roosen
13:45
08:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.1.501, Gebouw A, Campus Kortrijk
Frederik Ronsse
12:45
10:30
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:00
08:30
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
17:00
14:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Frederik Ronsse
12:45
10:30
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Frederik Ronsse
12:45
10:30
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Frederik Ronsse
12:45
10:30
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
18:00
16:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4
I630050A, Duurzame materialen
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn Roosen
13:45
08:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
18:00
16:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
17:45
15:45
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
18:00
16:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
hoorcollege
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
I630050A, Duurzame materialen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
18:00
16:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5
I630057A, Procesregeling
hoorcollege
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5
E620702A, Bedrijfsbeleid
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
inhaalles
17:00
10:00
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5