w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/2
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/2
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/2
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/2
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/2
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
17:00
14:45
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/2
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/2
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
I630056B, Bachelorproef
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau
18:00
16:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/2
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/2
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/2
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/2
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/2
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
Leslokaal A1.2, Blok A, Campus Coupure
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:00
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen GR01
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
19:00
13:45
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 1/3
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 2/3
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 3/3
I630050A, Duurzame materialen
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn Roosen
13:45
08:30
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 6/3
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:15
13:15
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 7/3
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
I630056B, Bachelorproef
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau
18:00
16:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 8/3
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 9/3
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 10/3
I630050A, Duurzame materialen
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn Roosen
13:45
08:30
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/3
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.1.501, Gebouw A, Campus Kortrijk
Frederik Ronsse
12:45
10:30
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/3
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/3
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/3
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/3
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:00
08:30
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
17:00
14:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/3
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Frederik Ronsse
12:45
10:30
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/3
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/3
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/3
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/3
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/3
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Frederik Ronsse
12:45
10:30
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
12:45
10:45
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/3
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 29/3
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 30/3
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 31/3
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 3/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 4/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 5/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 6/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 7/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 10/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 11/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 12/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 13/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 14/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 17/4
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Frederik Ronsse
12:45
10:30
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
18:00
16:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 18/4
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 19/4
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 20/4
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 21/4
I630050A, Duurzame materialen
practicum
KWE.A.1.505a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn Roosen
13:45
08:30
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 24/4
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
18:00
16:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 25/4
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
17:45
15:45
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 26/4
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 27/4
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 28/4
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 1/5
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 2/5
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 3/5
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 4/5
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 5/5
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 8/5
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
18:00
16:00
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 9/5
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 10/5
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
I630051A, Biochemische engineering GR01, I630051B, Biochemische engineering GR01
practicum
KWE.A.2.401, Gebouw A, Campus Kortrijk
Caroline Vandenbussche
19:00
13:45
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 11/5
I630051A, Biochemische engineering , I630051B, Biochemische engineering
lecture
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Katleen Raes
11:45
08:30
I630057A, Procesregeling
project
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
15:15
13:00
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 12/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 15/5
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
15:45
13:45
I630050A, Duurzame materialen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Dumoulin
18:00
16:00
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 16/5
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
12:45
08:30
I630060A, Risico-evaluatie van chemische stoffen
seminar: practical PC room classes
KWE.A.1.404, Gebouw A, Campus Kortrijk
Diederik Rousseau, Ilias Semmouri, Karel De Schamphelaere
15:45
13:45
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 17/5
I630057A, Procesregeling
lecture
KWE.A.1.403, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sergei Gusev
12:45
09:30
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 18/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 19/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 22/5
E610054A, Duurzame energietechnieken, I630053A, Duurzame energie en rationeel energiegebruik
lecture
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Desmet, Jos Knockaert, Steve Dereyne
10:30
08:30
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 23/5
E620702A, Bedrijfsbeleid
lecture
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
inhaalles
17:00
10:00
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 24/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 25/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 26/5