By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 13/2
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002684A, Milieutechnische installaties in de praktijk
group work
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Eveline Volcke
17:30
13:00
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 14/2
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
enkel voor bachelor biochemie en -technologie
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 15/2
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
lecture
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
15:30
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 16/2
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 17/2
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 20/2
I001280A, Experimental Design GR02
seminar: practical PC room classes
Lokaal -1.10, T2, Campus Ufo
Joris Meys, Michiel Stock
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002684A, Milieutechnische installaties in de praktijk
group work
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Eveline Volcke
17:30
13:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 21/2
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 22/2
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
lecture
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
seminar: practical PC room classes
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Michiel Stock
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 23/2
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
lecture
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 24/2
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 27/2
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002684A, Milieutechnische installaties in de praktijk
group work
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Eveline Volcke
17:30
13:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 28/2
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 1/3
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
lecture
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
lecture
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
15:30
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 2/3
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
lecture
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 3/3
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 6/3
I001280A, Experimental Design GR02
seminar: practical PC room classes
Lokaal -1.10, T2, Campus Ufo
Joris Meys, Michiel Stock
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002684A, Milieutechnische installaties in de praktijk
group work
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Eveline Volcke
17:30
13:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 7/3
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 8/3
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
lecture
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
seminar: practical PC room classes
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Michiel Stock
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 9/3
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
seminar: practical PC room classes
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 10/3
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
lecture
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
11:30
08:30
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 13/3
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
I002684A, Milieutechnische installaties in de praktijk
group work
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Eveline Volcke
17:30
13:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 14/3
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 15/3
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
lecture
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
15:30
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 16/3
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
seminar: practical PC room classes
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 17/3
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 20/3
I001280A, Experimental Design GR02
seminar: practical PC room classes
Lokaal -1.10, T2, Campus Ufo
Joris Meys, Michiel Stock
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 21/3
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 22/3
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
seminar: practical PC room classes
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Michiel Stock
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 23/3
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
seminar: practical PC room classes
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 24/3
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 27/3
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Peter Goethals
16:00
13:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 28/3
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 29/3
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
13:00
10:00
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
lecture
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
15:30
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 30/3
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
seminar: practical PC room classes
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002414A, Geografische informatiesystemen: basis en toepassingen, I002452A, Geografische informatiesystemen: basis
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.4, Blok A, Campus Coupure
Frieke Vancoillie
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 31/3
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 3/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 4/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 5/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 6/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 7/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 10/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 11/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 12/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 13/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 14/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 17/4
I001280A, Experimental Design GR02
seminar: practical PC room classes
Lokaal -1.10, T2, Campus Ufo
Joris Meys, Michiel Stock
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002698A, Water Quality Management
excursion
Peter Goethals
13:00
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Peter Goethals
17:30
13:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 18/4
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 19/4
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
seminar: practical PC room classes
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Michiel Stock
16:00
13:00
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 20/4
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 21/4
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 24/4
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002684A, Milieutechnische installaties in de praktijk
group work
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Eveline Volcke
20:00
12:15
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Peter Goethals
17:30
13:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 25/4
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 26/4
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 27/4
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 28/4
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I001542A, Environmental Impact Assessment: Integrated Project, I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 1/5
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 2/5
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 3/5
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 4/5
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 5/5
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I001542A, Environmental Impact Assessment: Integrated Project, I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 8/5
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Peter Goethals
17:30
13:00
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 9/5
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 10/5
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 11/5
I002751A, Principes van kwantitatief waterbeheer
seminar: practical PC room classes
Practicumzaal A2.3, Blok A, Campus Coupure
Niko Verhoest
11:30
08:30
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 12/5
E076460A, Dare to Venture
lecture
Jacob Vermeire, Johan Verrue
Locatie: MeetDistrict @ Ghelamco-arena
13:00
08:30
I002716A, Milieu-effectrapportering
lecture
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
Sophie Huysveld
17:30
14:30
I002586A, Multidisciplinary Analysis of Climate Change
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
Pascal Boeckx
17:30
14:30
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 15/5
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002698A, Water Quality Management
practicum
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Peter Goethals
17:30
13:00
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 16/5
C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
C000833A, Projectmanagement, E076820A, Project Management, E099160A, Project Management in Construction
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Mario Vanhoucke
13:00
08:30
I001949A, Ondernemerschap
lecture
samen me tD012990
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
lesgever Petra Andries
leslocatie: UZ K12 AUD I
16:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
seminar
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
I002677A, Thermochemische conversie van biomassa
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frederik Ronsse
17:30
16:00
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 17/5
I002636A, Spatio-temporal Models, I002636B, Spatio-temporal Models
seminar: practical PC room classes
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Aisling Daly, Jan Baetens
16:00
13:00
I002748A, Milieucoördinatie
lecture
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
Hildegard Deweerdt
17:30
13:00
E076471A, Dare to Start
lecture
Leslokaal 0.1, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Frank Gielen, Wouter Haerick
19:00
16:30
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 18/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 19/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mon 22/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tue 23/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wed 24/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thu 25/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fri 26/5