By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 26/9
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 27/9
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
lecture
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys
11:30
08:30
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 28/9
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
seminar: coached exercises
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys, Damaris Castro
16:00
13:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 29/9
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 30/9
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 3/10
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 4/10
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
lecture
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 5/10
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 6/10
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 7/10
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 10/10
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
Verdere info: zie Ufora
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 11/10
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
seminar: coached exercises
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys, Damaris Castro
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 12/10
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Philippe Carette
19:30
18:00
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 13/10
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 14/10
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 17/10
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Bruloot
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 18/10
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
lecture
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 19/10
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
seminar: coached exercises
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys, Damaris Castro
17:30
14:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 20/10
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 21/10
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 24/10
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 25/10
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
lecture
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 26/10
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 27/10
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 28/10
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
16:00
14:30
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 31/10
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 1/11
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 2/11
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 3/11
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 4/11
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 7/11
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 8/11
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
seminar: coached exercises
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys, Damaris Castro
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 9/11
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 10/11
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
Vragensessie
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
seminar: coached exercises
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Damaris Castro
15:00
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 11/11
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 14/11
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Vragenmoment
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
guided self-study
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
12:30
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 15/11
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
lecture
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 16/11
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 17/11
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 18/11
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 21/11
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 22/11
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
seminar: coached exercises
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys, Damaris Castro
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 23/11
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
Inhaalles
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
16:00
14:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 24/11
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 25/11
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 28/11
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 29/11
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
lecture
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 30/11
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 1/12
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 2/12
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
14:30
13:00
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bakou Mertens, Brent Bleys
16:00
14:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 5/12
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 6/12
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
seminar: coached exercises
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys, Damaris Castro
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Véronique Vanderhoudelingen
19:00
16:00
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 7/12
F710039A, Financiële rekenkunde GR03
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 8/12
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
Vragenmoment
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
seminar
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bakou Mertens, Brent Bleys
Specifieke info via Ufora.
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 9/12
F710039A, Financiële rekenkunde GR02, F710039A, Financiële rekenkunde GR01
self-reliant study activities
Online
09:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 12/12
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Brent Bleys
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR07
seminar: coached exercises
Auditorium O, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR01, F710039A, Financiële rekenkunde GR03
seminar: coached exercises
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
lecture
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 13/12
F710231B, Statistiek voor bedrijfskundigen II
lecture
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Brent Bleys
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
F710232B, Onderzoeksmethoden voor bedrijfskundigen I
written examination
Online
Davy Vercruysse, Véronique Vanderhoudelingen
Specifieke info via Ufora.
19:00
16:00
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 14/12
F710039A, Financiële rekenkunde GR04
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde GR06
seminar: coached exercises
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
11:30
10:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR02
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Geert Van der Stricht
14:30
13:00
F710039A, Financiële rekenkunde GR07, F710039A, Financiële rekenkunde GR05, F710039A, Financiële rekenkunde GR04, F710039A, Financiële rekenkunde GR06
self-reliant study activities
Online
20:00
19:00
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 15/12
F710226A, Financiële analyse van de onderneming
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Joke Huysman
11:30
08:30
F710039A, Financiële rekenkunde
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Philippe Carette
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 16/12
F710039A, Financiële rekenkunde GR05
seminar: coached exercises
Auditorium C, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Geert Van der Stricht
10:00
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
seminar: coached exercises
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710224A, Macro-economische bedrijfsomgeving
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Brent Bleys
14:30
13:00
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 19/12
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 20/12
F710233A, Privaatrecht
lecture
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 21/12
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 22/12
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 23/12