Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 25/9
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 26/9
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 27/9
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 28/9
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 29/9
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 2/10
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 3/10
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 4/10
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 5/10
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 6/10
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 9/10
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 10/10
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 11/10
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 12/10
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 13/10
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 16/10
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 17/10
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 18/10
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 19/10
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 20/10
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 23/10
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 24/10
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 25/10
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 26/10
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 27/10
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 30/10
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 31/10
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/11
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/11
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/11
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/11
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/11
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/11
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/11
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/11
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/11
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/11
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/11
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/11
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/11
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/11
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/11
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/11
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/11
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/11
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/11
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/11
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 1/12
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 4/12
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 5/12
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 6/12
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 7/12
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 8/12
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 11/12
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 12/12
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Frederik Peeraer
16:00
13:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 13/12
B001658B, Algemene rechtsleer
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
10:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Alexander De Becker
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 14/12
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht, B001667M, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 15/12
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jürgen Vanpraet
14:30
13:00
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 18/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 19/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 20/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 22/12