Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tijd |
Course event, Course event |
Activity type |
Rooms, Rooms |
Personeel |
|||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W 7 | Ma 13 Feb. W 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 14 Feb. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 15 Feb. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 16 Feb. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
Vr 17 Feb. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
W 8 | Ma 20 Feb. W 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 21 Feb. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 22 Feb. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 23 Feb. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
Vr 24 Feb. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
W 9 | Ma 27 Feb. W 9 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 28 Feb. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 1 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 2 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
Vr 3 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 13:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | B001673A, Vaardigheden III GR05 | werkcollege: geleide oefeningen | Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Jennifer Callebaut | |||||||||||||||||||||||||
W 10 | Ma 6 Mrt. W 10 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 7 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 8 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 9 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
Vr 10 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 13:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
W 11 | Ma 13 Mrt. W 11 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 14 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001673A, Vaardigheden III GR05 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | Maxime Dupan | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 15 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 16 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR05 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | Maxime Dupan | |||||||||||||||||||||||||
Vr 17 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR05 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | Maxime Dupan | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
W 12 | Ma 20 Mrt. W 12 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 21 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 22 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 23 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
W 13 | Ma 27 Mrt. W 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 28 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 29 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 30 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
Vr 31 Mrt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
W 16 | Ma 17 Apr. W 16 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 18 Apr. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 19 Apr. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 20 Apr. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
Vr 21 Apr. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
W 17 | Ma 24 Apr. W 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001673A, Vaardigheden III GR03 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Lien Valcke | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | B001673A, Vaardigheden III GR03 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Lien Valcke | |||||||||||||||||||||||||
Di 25 Apr. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 26 Apr. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 27 Apr. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
Vr 28 Apr. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 13:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001673A, Vaardigheden III GR03 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Lien Valcke | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR03 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Lien Valcke | |||||||||||||||||||||||||
W 18 | Di 2 Mei W 18 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 3 Mei | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 4 Mei | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
Vr 5 Mei | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 13:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR02 | hoorcollege: plenaire oefeningen | Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | Maxime Dupan | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001673A, Vaardigheden III GR04 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Sebastiaan Van Severen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR04 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Sebastiaan Van Severen | |||||||||||||||||||||||||
W 19 | Ma 8 Mei W 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 9 Mei | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001673A, Vaardigheden III GR04 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Sebastiaan Van Severen | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 10 Mei | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
Do 11 Mei | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Reinhard Steennot | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
Vr 12 Mei | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001317B, Goederenrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Annelies Wylleman, Joke Baeck | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001495B, Staatsrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Toon Moonen | |||||||||||||||||||||||||
W 20 | Ma 15 Mei W 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001662A, Balanslezen en financiële analyse | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Patricia Everaert | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001663A, Schadevergoedingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Marc Kruithof | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001333A, Fiscaal recht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Inge Van De Woesteyne | |||||||||||||||||||||||||
Di 16 Mei | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001315A, Procesrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Piet Taelman | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001658A, Algemene rechtsleer | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001665A, Europees recht | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Inge Govaere | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001332A, Verbintenissenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Ignace Claeys | |||||||||||||||||||||||||
Wo 17 Mei | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001328B, Onderzoeksmethoden | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Hendrik Vanhees | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Reinhard Steennot |