Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
VBP LL.M rechten , 2022, 1
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Sep. 26
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Sep. 27
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Sep. 28
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Sep. 29
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Sep. 30
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Okt. 3
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Okt. 4
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Okt. 5
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Okt. 6
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Okt. 7
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Okt. 10
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Okt. 11
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Okt. 12
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Okt. 13
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Okt. 14
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Okt. 17
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Okt. 18
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:30
17:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Okt. 19
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Okt. 20
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Okt. 21
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Okt. 24
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Okt. 25
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Okt. 26
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Okt. 27
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Okt. 28
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR02
online werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Okt. 31
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Nov. 1
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Nov. 2
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Nov. 3
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Nov. 4
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR04
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR02
online werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR04
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Nov. 7
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
B001673A, Vaardigheden III GR02
online werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
18:30
17:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Nov. 8
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Nov. 9
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Nov. 10
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Nov. 11
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Nov. 14
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Nov. 15
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Nov. 16
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Nov. 17
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Nov. 18
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Nov. 21
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Nov. 22
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Nov. 23
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Nov. 24
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
B001673A, Vaardigheden III GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:30
17:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Nov. 25
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Nov. 28
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Nov. 29
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Nov. 30
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Dec. 1
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Dec. 2
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR02
online werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Dec. 5
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Dec. 6
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
16:00
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Dec. 7
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Dec. 8
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Dec. 9
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag Dec. 12
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
14:30
13:00
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Gerd Verschelden
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
B001673A, Vaardigheden III GR04
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:45
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag Dec. 13
B001336A, Arbeidsrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Vander Beken
11:30
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001673A, Vaardigheden III GR04
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
16:00
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
B001334A, Strafvordering
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Philip Traest
17:30
13:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag Dec. 14
B001660A, Rechtsvinding
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Frederik Peeraer
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Liesbeth Todts
16:00
13:00
B001668A, Internationaal publiekrecht
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag Dec. 15
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001308A, Basisbegrippen van recht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Gerd Verschelden
19:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag Dec. 16
B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001424B, Strafrecht
hoorcollege
Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo
Tom Vander Beken
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR04
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:30
16:00