Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tijd |
Course event, Course event |
Activity type |
Rooms, Rooms |
Personeel |
Opmerking |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W 39 | Ma 26 Sep. W 39 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 27 Sep. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 28 Sep. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 29 Sep. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 30 Sep. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
W 40 | Ma 3 Okt. W 40 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 4 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 5 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 6 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 7 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
W 41 | Ma 10 Okt. W 41 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 11 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 12 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 13 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 14 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
W 42 | Ma 17 Okt. W 42 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 18 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR02 | werkcollege: geleide oefeningen | Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Wo 19 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 20 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 21 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
W 43 | Ma 24 Okt. W 43 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 25 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 26 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 27 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 28 Okt. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001673A, Vaardigheden III GR02 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
W 44 | Ma 31 Okt. W 44 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Do 3 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 4 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR04 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001673A, Vaardigheden III GR02 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001673A, Vaardigheden III GR04 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
W 45 | Ma 7 Nov. W 45 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
17:30 - 18:30 | B001673A, Vaardigheden III GR02 | online werkcollege: geleide oefeningen | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 8 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 9 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 10 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
W 46 | Ma 14 Nov. W 46 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 15 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 16 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 17 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 18 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
W 47 | Ma 21 Nov. W 47 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 22 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 23 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 24 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR02 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Vr 25 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
W 48 | Ma 28 Nov. W 48 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 29 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 30 Nov. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 1 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 2 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001673A, Vaardigheden III GR02 | online werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
W 49 | Ma 5 Dec. W 49 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 6 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 16:00 | B001673A, Vaardigheden III GR02 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 7 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 8 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 9 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
W 50 | Ma 12 Dec. W 50 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 20:45 | B001673A, Vaardigheden III GR04 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
Di 13 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | B001336A, Arbeidsrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Alexander De Becker | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 16:00 | B001673A, Vaardigheden III GR04 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:30 | B001334A, Strafvordering | hoorcollege | Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure | Philip Traest | |||||||||||||||||||||||||
Wo 14 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001660A, Rechtsvinding | hoorcollege | Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren | Frederik Peeraer | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Liesbeth Todts | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001668A, Internationaal publiekrecht | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Tom Ruys | |||||||||||||||||||||||||
Do 15 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Hans De Wulf | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001671A, Bijzondere overeenkomsten | hoorcollege | Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Maarten Dambre | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | B001308A, Basisbegrippen van recht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
Vr 16 Dec. | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001319B, Omgevingsrecht, B001661A, Bestuurs- en omgevingsrecht | hoorcollege | Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Geert Van Hoorick | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht | hoorcollege | Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula | Gerd Verschelden | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | B001424B, Strafrecht | hoorcollege | Auditorium 1 - Leon De Meyer, Ufo, Campus Ufo | Tom Vander Beken | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR01 | practicum | Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula | na afspraak (zie UFORA) | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 20:30 | B001673A, Vaardigheden III GR04 | werkcollege: geleide oefeningen | Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula |