Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2
hoorcollege: response college
Practicumzaal 2.0 - Zelfleerstation, K3, Campus UZ Gent
Katrien Vanthomme, Kenneth Chambaere, Lise-Marie Kinnaer
10:00
08:30
hoorcollege
Leslokaal -1.1, B3, Campus UZ Gent
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
19:00
17:30
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
20:30
19:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2
hoorcollege
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens
11:30
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Dries Myny
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2
hoorcollege
Auditorium C, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
19:00
17:30
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
20:30
19:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2
hoorcollege
Auditorium A, K3, Campus UZ Gent
Katrien Vanthomme, Kenneth Chambaere, Lise-Marie Kinnaer
10:00
08:30
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
19:00
17:30
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Dimitri Beeckman
20:30
19:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3
hoorcollege
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Dries Myny
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens
10:00
08:30
online hoorcollege
Ann Van Hecke, Ellen Vlaeyen, Godelieve Goossens
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
19:00
17:30
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
20:30
19:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
19:00
17:30
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
20:30
19:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3
hoorcollege
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Dries Myny
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3
workshop schrijven onderzoeksvoorstel
werkcollege
Auditorium F, Blok A, Campus UZ Gent
Els Clays
workshop Academisch Nederlands ‘schrijven van een onderzoeksvoorstel: tips en tricks’ door Mit Leuridan
met MB en VV
met MB en VV
15:00
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3
hoorcollege
Practicumzaal 2.0 - Zelfleerstation, K3, Campus UZ Gent
Katrien Vanthomme, Kenneth Chambaere, Lise-Marie Kinnaer
10:00
08:30
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
19:00
17:30
hoorcollege
Anna Galle, Dimitri Beeckman
20:30
19:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens
10:00
08:30
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
19:00
17:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3
hoorcollege
Practicumzaal 2.0 - Zelfleerstation, K3, Campus UZ Gent
Katrien Vanthomme, Kenneth Chambaere, Lise-Marie Kinnaer
11:30
10:00
hoorcollege
Practicumzaal 2.0 - Zelfleerstation, K3, Campus UZ Gent
Dries Myny
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4
hoorcollege
Leslokaal 5.3, B3, Campus UZ Gent
Ann Van Hecke, Ellen Vlaeyen, Godelieve Goossens
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens
10:00
08:30
online hoorcollege
Ann Van Hecke, Ellen Vlaeyen, Godelieve Goossens
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
17:30
16:00
Infosessie afstudeerrichtingen
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Dimitri Beeckman
18:30
17:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Katrien Vanthomme, Kenneth Chambaere, Lise-Marie Kinnaer
11:30
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Dries Myny
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5
Infosessie stage 2023-2024
hoorcollege
Tim Torsy
Auditorium I, Campus UZ Gent
De infosessie stage AJ 23-24 staat los van bovenstaande vakken.
De infosessie stage AJ 23-24 staat los van bovenstaande vakken.
10:00
09:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
19:00
16:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5
hoorcollege
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Dries Myny
14:30
11:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Lise-Marie Kinnaer
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5
hoorcollege
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens
10:00
08:30
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
13:00
10:00
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
17:30
16:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5
online hoorcollege
Katrien Vanthomme, Kenneth Chambaere, Lise-Marie Kinnaer
10:00
08:30
hoorcollege
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5