By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/3
D013405A, Diagnostiek, interventies en outcomes in verpleegkunde/vroedkunde/GGZ verpleegkunde
lecture
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens
10:00
08:30
D013200A, Interdisciplinaire benadering van klinische besluitvorming
lecture
Auditorium H, Campus UZ Gent
Bruce Poppe, David Creytens, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens, JERINA BOELENS, Katrien Devreese, VERONIQUE STOVE
13:00
10:00
D013202A, Statistiek voor de gezondheidswetenschappen: data-analyse
seminar: practical PC room classes
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
D013406A, Literatuuronderzoek in verpleegkunde/vroedkunde/GGZ verpleegkunde
lecture
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
19:00
17:30
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/3
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 29/3
D013404A, Onderzoeksmethodologie voor verpleegkunde/vroedkunde/GGZ verpleegkunde: onderzoeksvoorstel
lecture
Practicumzaal 2.0 - Zelfleerstation, K3, Campus UZ Gent
Katrien Vanthomme, Kenneth Chambaere, Lise-Marie Kinnaer
11:30
10:00
D013228A, Procesmanagement in de zorg
lecture
Practicumzaal 2.0 - Zelfleerstation, K3, Campus UZ Gent
Dries Myny
14:30
11:30
D012142A, Algemeen beheer en organisatie
lecture
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
D012146B, Juridische, financiële en organisatorische aspecten van de gezondheidszorg
lecture
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 30/3
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 31/3
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 3/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 4/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 5/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 6/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 7/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 10/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 11/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 12/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 13/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 14/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 17/4
D012670A, Advanced Practice in de verpleegkunde, D013198A, Advanced Practice in de verpleegkunde/vroedkunde/GGZ verpleegkunde
lecture
Leslokaal 5.3, B3, Campus UZ Gent
Ann Van Hecke, Ellen Vlaeyen, Godelieve Goossens
13:00
10:00
D013202A, Statistiek voor de gezondheidswetenschappen: data-analyse
seminar: practical PC room classes
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 18/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 19/4
D012142A, Algemeen beheer en organisatie
lecture
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
D012146B, Juridische, financiële en organisatorische aspecten van de gezondheidszorg
lecture
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 20/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 21/4
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 24/4
D013405A, Diagnostiek, interventies en outcomes in verpleegkunde/vroedkunde/GGZ verpleegkunde
lecture
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman, Gilbert Lemmens
10:00
08:30
D012670A, Advanced Practice in de verpleegkunde, D013198A, Advanced Practice in de verpleegkunde/vroedkunde/GGZ verpleegkunde
online lecture
Ann Van Hecke, Ellen Vlaeyen, Godelieve Goossens
13:00
10:00
D013202A, Statistiek voor de gezondheidswetenschappen: data-analyse
seminar: practical PC room classes
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Marieke De Craemer
16:00
13:00
D013406A, Literatuuronderzoek in verpleegkunde/vroedkunde/GGZ verpleegkunde
lecture
Auditorium H, Campus UZ Gent
Anna Galle, Dimitri Beeckman
17:30
16:00
Infosessie afstudeerrichtingen
D013406A, Literatuuronderzoek in verpleegkunde/vroedkunde/GGZ verpleegkunde
lecture
Auditorium H, Campus UZ Gent
Dimitri Beeckman
18:30
17:30
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 25/4
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 26/4
D013404A, Onderzoeksmethodologie voor verpleegkunde/vroedkunde/GGZ verpleegkunde: onderzoeksvoorstel
lecture
Auditorium H, Campus UZ Gent
Katrien Vanthomme, Kenneth Chambaere, Lise-Marie Kinnaer
11:30
10:00
D013228A, Procesmanagement in de zorg
lecture
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Dries Myny
14:30
11:30
D012142A, Algemeen beheer en organisatie
lecture
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Paul Gemmel
19:00
16:00
D012146B, Juridische, financiële en organisatorische aspecten van de gezondheidszorg
lecture
Auditorium I, Campus UZ Gent
Kristof Eeckloo, Tom Goffin
21:00
19:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 27/4
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 28/4