Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bart Verschaffel
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
practicum
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
Introductie nieuwe oefening Architectuurontwerp 1
13:00
10:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2
hoorcollege
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Ruben Verstraeten
10:00
09:00
hoorcollege
Auditorium B - Frédéric Thomas, Dienstgebouw - Blok A - D - E, Campus Rommelaere
Ruben Verstraeten
11:00
10:00
groepswerk
Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Ruben Verstraeten, Willem Bekers
14:30
11:00
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Nathan Van Den Bossche
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bart Verschaffel
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2
groepswerk
Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Ruben Verstraeten, Willem Bekers
14:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Nathan Van Den Bossche
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bart Verschaffel
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3
groepswerk
Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Ruben Verstraeten, Willem Bekers
14:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Nathan Van Den Bossche
17:30
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bart Verschaffel
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3
groepswerk
Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Ruben Verstraeten, Willem Bekers
14:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Nathan Van Den Bossche
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bart Verschaffel
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
practicum
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
Introductie nieuwe oefening Architectuurontwerp 1
13:00
10:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3
groepswerk
Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Ruben Verstraeten, Willem Bekers
14:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Nathan Van Den Bossche
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bart Verschaffel
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
practicum
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
Introductie nieuwe oefening Architectuurontwerp 1
13:00
10:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3
Jokerweek
practicum
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
Jokerweek
19:00
08:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3
practicum
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
Jokerweek
19:00
08:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3
practicum
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
Jokerweek
19:00
08:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3
practicum
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
Jokerweek
14:30
08:00
practicum
Tijl Vanmeirhaeghe
Jokerweek
19:00
14:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3
practicum
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
Jokerweek
19:00
08:00
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bart Verschaffel
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4
groepswerk
Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Ruben Verstraeten, Willem Bekers
14:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Nathan Van Den Bossche
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4
groepswerk
Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Ruben Verstraeten, Willem Bekers
14:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Nathan Van Den Bossche
17:30
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5
groepswerk
Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Ruben Verstraeten, Willem Bekers
14:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Nathan Van Den Bossche
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bart Verschaffel
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
16:00
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5
groepswerk
Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Ruben Verstraeten, Willem Bekers
14:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Nathan Van Den Bossche
17:30
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
11:30
08:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
13:00
11:30
werkcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper
14:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Bart Verschaffel
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Dirk De Meyer
19:00
16:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jelle Laverge, Tijl Vanmeirhaeghe
19:00
08:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
10:00
08:30
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
14:30
10:00
practicum
Atelier 2.4, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.5, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Atelier 2.6, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Maarten Van Den Driessche
19:00
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Bart Verschaffel, Johan Lagae
16:00
14:30
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5