Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
Verdere info: zie Ufora
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Bruloot
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11
F710255A, Inleiding boekhouden
Online
Els De Wielemaker
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
Online
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
Online
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
14:30
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Jan Verhoeye
Inhaalles 2/11
16:00
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR02
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
F710385A, Economie A GR03
X// Auditorium A - Jean-Norbert Cloquet, T2, Campus Ufo
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
16:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR01
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR02
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11
F710255A, Inleiding boekhouden
Els De Wielemaker
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door. Een lesopname is via Ufora te bekijken.
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door. Een lesopname is via Ufora te bekijken.
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door. Een lesopname is via Ufora te bekijken.
14:30
13:00
F710385A, Economie A GR03
X// Auditorium A - Jean-Norbert Cloquet, T2, Campus Ufo
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
16:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR01
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
Specifieke info via Ufora.
18:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
14:30
13:00
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
10:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR02
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12
F710385A, Economie A
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
10:00
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12
F710255A, Inleiding boekhouden
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710385A, Economie A GR03
X// Auditorium A - Jean-Norbert Cloquet, T2, Campus Ufo
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
16:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR01
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
Jos Meir
17:30
14:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12
F710233A, Privaatrecht
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12